Skocz do zawartości

Mandat karny i bezrobotnosć :)


Koobe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hahaha niewiem czy przypadek czy zaprogramowane przez los.

Wyjechałem dziś jednak rundkę sobie zrobić zobaczyć co sie dzieje koło 21 i wiecie co.

zatrzymali mnie kontrola drogowa, sprawdzili trzeźwość gaśnice trójkąt światła itd

wynik oczywiście pozytywny i bez problemowy powrót do domu.

Najdziwniejsze jest to ,ze zgarnęli mnie dwie ulice dalej od miejsca w którym mi sie śniło.

znowu ten stres aż czułem ,ze ciemno przed oczyma sie robi.

Co mnie bardzo zdziwiło to ,ze sprawdzanie dokumentów dość długo trwało
na moje oko około 10 minut. Co oni podczas takiego skontrolowania sprawdzają?

aha i czy cos takiego jest gdzieś odnotowywane?

jak zapytałem policjanta co jest powodem kontroli :odpowiedział ,że rutynowa kontrola trzeźwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bluro jesteś jasnowidzem!! :P a może ciemnowidzem skoro Ci się ze stresu ciemno przed oczami zrobiło.. swoją drogą jakiego stresu? czego się obawiasz podczas rutynowej kontroli??

co sprawdzają? dzwonią do dyżurnego wróża Macieja i pytają czy masz jakieś punkty na koncie, czy nie masz zatrzymanych uprawnień, sprawdzają czy samochód nie kradziony, czy nie jesteś poszukiwany listem gończym (międzynarodowym lub krajowym) i jeszcze kilka innych czynności, które niestety nie są w jednej bazie a w kilku ;) jak byłeś kiedyś na policji to pewnie widziałeś jak szybko wklepują literki na maszynie do pisania - teraz wyobraź sobie, że dyżurny wróż Maciej musi wykonać tę czynność kilka razy, wpisując Twoje imię i nazwisko oraz pesel.. to musi potrwać :D Sprawdzenie zostaje odnotowane w notatce służbowej z dnia pracy policjantów.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt bo na komisariat pojechali, jechałem za nimi zobaczyć co będą robić.
ze stresowałem sie tego ze mi sie własnie śniło patrzę i widzę

Kurde ale tosz to dwie ulice dalej gdyby nie budynki to byłoby widać miejsce w którym mi sie śniło.

No i wtedy sie zestresowałem... mówię kurde czy wszystko jest ok z autem gdzies żarówki gaśnica itd

Otworzyłem sobie drzwi pooddychałem świeżym powietrzem i było wszystko ok.

to tyle tak na marginesie chciałem tylko dodać bo sam sie zdziwiłem i to bardzo, na szczęście wszystko było ok :)

podczas zjadu prawie zapomniałem włączyć kierunku ale cos mnie tchnęło , fakt prawie ułamałem to do kierunków ale dałem.
czuje w głębi duszy ze to nie było przypadkowe , pytanie tylko co los chciał mi przekazać hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up qrteczka.. niezłe zioło palisz..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up budujemy unikalny content :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przypominasz mi takiego gościa

Przecież to on ;) Tylko temat mu usunęli to teraz opisuje swoje przygody w matizie ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności