Skocz do zawartości

program adder 8


buKKa

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest plus te profile.

A z czego korzysta do rozpracowania Captcha? Ma jakieś podłączenie do DeathbyCaptcha?

Czy obecnie jakiś polski soft dodaje do profili?

Jak pisałem nie zgłębiałem się aż tak w te techniczne szczegóły :)

Na pomocy technicznej powinni wiedzieć napiszę jak tylko będę miał czas żeby z nimi pogadać :)

Czasami mam wrażenie, że z Adderem jest jak z Bieberem nie lubimy go dla zasady, że "nie i już" :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również testowałem addera 8 i jest to narzędzie z skutecznością 5 % gdzie publiker ma 95% według mnie. A logi jakie generuje potrafią narobić 100giga śmieci.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również testowałem addera 8 i jest to narzędzie z skutecznością 5 % gdzie publiker ma 95% według mnie. A logi jakie generuje potrafią narobić 100giga śmieci.

Kwestia konfiguracji u mnie zapleczówki świetnie idą i idzie około 35% pozytywnych dodań :D

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam na stepnie ze odkopalem ale mam co nie co do napisania o tym

Adder 8.

Powiem tak.

Malo testowalem bo odrazu sie rozkraczyl.

Wywalilo blad 500 czy tam 502 ale nie wina to bylo serwera.

Napisalem do nich, Powiedzieli ze zorbia dzisiaj, Nastepnego dnia to samo pozniej to samo i tak 2 tygodnie.

Oni olewanie klienta ktory juz kupil maja opracowane do perfekcji.

Adder kupiony ale nie dziala.

Ciagle znajda sposob jak szybko pozbyc sie klienta.

Jeszcze jesli nie placisz im abonamentu to polowa opcji ktora powina i tak byc za free nie dziala.

Molze i dlatego tak zlewaja na osoby ktore im nie placa za i tak nie dzialajacy skrypt

Musze jednak zmienic zdanie:)

Naprawdemnei bardzo mile zaszkoczyla decyzja jaka otrzymalem.

Ze moj serwer mial problemy ;) (dlatego skrypt nie dzialal wlasciwie) zaproponowali za tak dlugie oczekiwanie postawienie addera u nich na serwie za darmo rpzez 1 rok potem 50% taniej:)

Przyznam troche czasu poszlo za naprawa ale jednak przystalem na ich propozycje gdyz nie mialem nerwow walczyc ze swoim uslugodawca:)

Polecam

Portal MMORPG - Forum MMORPG

Największa społeczność graczy MMO. Wielki spis MMORPG.

Boty i hacki do gier MMORPG za free na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że sprawę udało nam się załatwić z satysfakcją klienta. Rzeczywiście sprawa się przedłużała, jednak myślę, że zaproponowane rozwiązanie jest zadowalające.

Co do dodawania do CreatePage - chodzi o tworzenie podstron z linkiem prowadzącym do pozycjonowanej strony w serwisach typu Alexa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności