Skocz do zawartości

Dzień Darmowej Dostawy w e-sklepach


goral605

Rekomendowane odpowiedzi

kupować, kupować, kupować, ale... za co, jeśli wszystko i tak podrożało na przełomie kilu miesięcy

zapewne co sprytniejsi podieśli już cene o "dostawę" i pszuczają w ramach "darmowej dostawy" w odpowiedniej cenie

a konsument sie na to łapie :hi:

Wczasy Egipt, Urlop w Turcji

Imieniny obchodzą..... - złóż Życzenia imieninowe

Przygotuje unikalne teksty turystyczne, kontakt - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden chwyt marketingowy... jak zawsze polaczki widze muszą węszyć gdzieś szambo...

ja np. upatrzyłem sobie już dwa tygodnie przed przedmioty które chciałem kupić w danym e-sklepie które wiadomo już bylo ze będą w DDD i jakoś ceny takie same są. jak wykryles zawyżenie cen to zglaszasz do ddd i oni usuwają takich cwaniaczków...

pomyśl lepiej jakie korzyści jako e-sklep możesz mieć oferując raz na rok darmową wysyłkę, o wielu sklepach nawet nie słyszalem, a dzieki ddd poznałem i skorzystam w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności