Skocz do zawartości

Dlaczego nie lubię Orange


sindirus

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj wysłać sms o treści: ILE na numer 300. Działa bez problemu - sprawdzone przed chwilą.

Wczoraj maiłem sporo roboty i pomyliłem numer podając tutaj - numer działający to: 333.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 333 też nie działało :)

Dostałem wreszcie odpowiedź od BOK w Orange - usługa była w ogóle nieaktywna dla mojego numeru, bo osoba przyjmująca umowę zapomniała jej aktywować + jak się okazało jeszcze paru innych funkcji jak dostęp do faktur w formie elektronicznej...

Dla mojego planu taryfowego działa KWOTA na 333, po prawie 3 tygodniach uzyskałem kompetentną informację. Hurra :P

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu ale...

W czerwcu 2012 kończy mi się umowa z orange - abonament 59 zł.

Czy mogę mój dotychczasowy numer zatrzymać i przejść na kartę?

Po prostu nie opłaca się abonament...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neon103: Myślę, że tak. Nie wiem dokładnie jak jest w Orange, ale u mnie w Plusie, w podobnej sytuacji po zakończeniu umowy automatycznie zmieniła się taryfa. Fakt, że ja byłem w Mixie, a tutaj abonament może jest inaczej, ale to najlepiej skontaktuj się z BOKiem, tam udzielą Ci pewną informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, idziesz do salonu, podpisujesz oświadczenie o zmianie taryfy i zatrzymujesz swój dotychczasowy numer. Jak skończy Ci się umowa (w czerwcu 2012 roku), to staje się ona automatycznie umową na czas nieokreślony (czyli po czerwcu 2012 jej zerwanie nie niesie za sobą żadnych konsekwencji finansowych).

Tylko wtedy jest iluśtam miesięczny okres wypowiedzenia umowy, więc musisz się tym zainteresować odpowiednio wcześniej.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności