Skocz do zawartości

Czy masz kredyt?


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam ponieważ dziś zona zapytała mnie czy nie wzięlibyśmy kredytu na to by przyśpieszyć nasze pójście na swoje..

Hmmm odpowiedziałem głośno i wyraźnie - zwariowałaś kobieto? W moim fachu kredyt?

Hehe - Chwilówkę mogę wziąć, ale kredyt jak nie którzy biorą na 5-10 lat to na 100% nie wchodzi w grę.

Chyba w dzisiejszych czasach to dla nikogo nie realne.

A może się mylę? Jesteście pewni że za rok czasu będziecie pozycjonerami? ;)

Każdy z nas się obawia że Klient wypowie mu umowę, pracodawca, czy nawet sam Google.

I ten trzeci chyba najstraszniejszy...

Wiem że mógł bym zacząć wszystko od nowa ale nie w tedy gdy bym musiał spłacać kredyt. :D

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No chyba tylko od Google, i to właśnie jest najgorsze. Wiadomo że dużo osób tutaj na forum to osoby które mają swoje biznesy i siedzą tutaj by wypromować swój biznes. Mi jednak chodzi o samych gości którzy NAZYWAJĄ się pozycjonerami.

Ja zawód wyuczony mechanik poj. samochodowych, z doświadczenia 2 lata na frezarce stacjonarnej. i szybki technik informatyk Ale jak bym miał po 5 latach działalności seo wrócić do łopaty ehh bo po takiej przerwie to tylko łopata...

W ogóle to poruszyłem ten temat również dla tego bo przypomniałem sobie jak tu w tym miesiącu ktoś napisał że stracił całe zaplecze - że teraz jest bankrutem, że szuka nowej roboty, Gościa mi się zrobiło tak żal... Do tego dzień później następny i to typowo za frajer.

Wiadomo zaplecze które jest zrobione tylko pod swl jest nie życiowe, ale czy w ogóle jakiekolwiek zaplecze można nazwać życiowe?

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś może się nie udać, ale to nie znaczy, że nie należy nic robić.

Sprawdź poprzednie 2 lata.

Czy byłoby Cię stać na spłatę zobowiązań?

Jeśli tak. Dlaczego zakładać, że będzie gorzej?

Trzeba robić wszystko co tylko moziwe aby było tylko lepiej :)

Życie masz tylko jedno. , korzystaj z niego.

Pozdrawiam,

eM

Trzeba rozkręcić dobrze działający biznes nie związany z seo, a seo traktować jako hobby.

Jedyna słuszna rada.

BZDURA

TOTALNA

Na SEO można sporo zarabiać i przez najbliższe lata to się nie zmieni.

A będzie wręcz odwrotnie.Świat idzie w kierunku informatyzacji.

Czy to akceptujemy, czy nie.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo np jak dziwnie to pytanie:https://www.google.com/support/forum/p/Webm...99bc7&hl=pl Co to jest? typowa niewiedza? niszczenie konkurencji ?

Pytanie: czy te linki w stopce są coś warte? Znalazlem je u konkurencji, która jest wyżej, ja też tak chcę. Czy mogę je umieścić.?

Do czego to w końcu doprowadzi? Jak Panowie z Google mają w końcu odpowiadać na pytania? Traktować ludzi jak debili? a może na siłę uświadamiać? tracić swój czas?

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZDURA

TOTALNA

Na SEO można sporo zarabiać i przez najbliższe lata to się nie zmieni.

A będzie wręcz odwrotnie.Świat idzie w kierunku informatyzacji.

Piszesz: totalna bzdura.

Owszem, że na seo można nieźle zarobić ale jest to niepewny biznes.

Nie masz żadnej wiedzy co zrobi Jedyna Słuszna Wyszukiwarka jutro, nie wiesz jak będzie zmieniał się algorytm Jedynej Słusznej Wyszukiwarki. Oni są nastawieni na jak największy zysk.

To jest jak stąpanie po kruchym lodzie. Nie myl pojęć, informatyzacja to nie seo.

Za bardzo wyniki wyszukiwania są zmonopolizowane, ja jestem zabezpieczony na wypadek różnych widzimisię Jedynej Słusznej Wyszukiwarki.

A Ty?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem to można usiąść i zacząć już się martwić. P@weł dobrze gada aczkolwiek trudno na początku chwycić dwie sroki za ogon i dobrze je wychędożyć. Poza tym to TY rozwijasz swoją firmę i rób to na 110% puki możesz. O klientów się nie martw jeśli jesteś dobry i tyle. :)

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się dostosowywać do panujących trendów a pozycjonowanie klientów w Googlu to nie wszystko, a co ze swoimi stronami ? też mogą zarabiać, jest dużo możliwości zarobku w sieci, trzeba poszerzyć horyzonty a nie tylko SEO i klienta do top 10 wepchnąć.

kredyt ? jeśli jesteś aktualnie w dobrej kondycji finansowej - bez problemu można brać ale już od chwili udzielenia kredytu, łap najwięcej klientów, inwestuj w inne formy reklamy tak abyś nie wiedział od czego zacząć ;d

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba korzystać i rozwijać się puki można, już dobre kilka lat SEO jest a i tak wszystko opiera się na linkach więc jeszcze długo długo pozostanie bez zmian (oprócz samego algorytmu)

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby zebrać kilkaset tysięcy na mieszkanie i zapłacić za nie gotówką.

Jeśli nie weźmiesz kredytu to go po prostu nie będziesz miał, a jeśli całe życie chcesz mieszkać u kogoś to gratuluje ambicji.

Spłatę kredytu można zatrzymać na jakiś czas - jeśli padnie Ci biznes masz czas, by otworzyć coś od nowa.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie niedawno uświadomiłem, że SEO to trochę chwiejny biznes. Dlatego powoli się się przestawiam na programowanie w Javie (aktualnie robię w Javie EE, ale chcę się docelowo specjalizować w aplikacjach na androida, znowu te Google ;) heh).

Z SEO, to tylko oferuję jeszcze tworzenie i wynajmowanie reszty mojego zaplecza. Klientów na pozycjonowanie fraz zostało mi 2. Nie warto opierać się tylko na jednej rzeczy.

Jak napisał P@weł: 'Słowo klucz: dywersyfikacja' :)

Pozdrawiam

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności