Skocz do zawartości

Invoice - czy wrzuciłbyś to w koszty?


www.skrypty.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem (oczywiście dopiero po prośbie) invoice za seo link robot, żadnych danych firmowych od tej firmy, czy uważacie że ta fakturka przeszłaby w urzedzie skarbowym:

invoice.png

Od razu przychodzi mi na mysl - czy to tylko w polsce ludzie zakladaja firmy, a wszedzie indziej wszystko idzie na szaro, nikt nie wystawia faktur?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpuścił ze względu na brak danych firmy

w usa czasami trudno doprosić się o fakturę nawet z dużych sklepów, pamiętam jak dostawałem podobne "dokumenty" z których nie można było się dowiedzieć od kogo towar został nabyty - może u nich prawo jest "łagodniejsze":)

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze jeszcze raz o rachunek z danymi jakiejs firmy, jak nie to odpuszcze. Po prostu wszystko to jest trochę nierealne patrząc z perspektywy polskiego przedsiębiorcy.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to samo i właśnie się zastanawiam co z tym zrobić...w przyszłym tygodniu jak będę zanosić faktury do księgowej to zobaczymy:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tez by chyba wrzuciła w koszta tylko musiałbym pokazać dokument transakcji np z karty kredytowej wyciąg lub przelew.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie dobry pomysl, dzieki za info, z zagranicy place zawsze paypalem, takze jakie potwierdzenie na pewno da sie wydrukowac.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPala bym nie ujawniał na Twoim miejscu :jezyk1:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz juz wiem zeby placic karta i od teraz tak bede robil.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyciągu z karty kredytowej masz zaksięgowaną transakcję z paypala (zakładając, że tak płacisz). Więc załącz wyciąg z karty. Ale u nas takie inwojsy też lecą do kosza.

Ale moment moment. Patrzę na to i widzę, że sprzedała Ci to brytyjska firma. To dlaczego nie wystawiła Ci wewnątrzwspólnotowej faktury VAT (0% exp.)? Jakbyś dostał taką fakturę, z danymi sprzedawcy, ich EUVAT itp to miałbyś normalny dokument sprzedaży, który byś mógł spokojnie "ovatować" w Polsce i wrzucić w koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności