Skocz do zawartości

Domeny w OVH


tonieja

Rekomendowane odpowiedzi

Może wy orientujecie się ile kosztuje domena funkcjonalna IDN w OVH, bo ani nie ma cennika na ich stronie ani na infolinii nie wiedzą?

Chce kupić domenę mkraków.info.pl i nie wiem jak szeroko mam otworzyć portfel ;/

Sory, że zaśmiecam forum, ale ovh ma 24h na odpowiedź, a ja nie mam aż tyle czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że podając nazwę domeny publicznie zaraz ktoś Ci ją zwinie z przed nosa?

Nie ma najmniejszego problemu.

Jest jeszcze mwrocław.biz.pl, mgdańsk.org.pl i masa innych równie dobrych pod zaplecze.

Starczy miejsca dla wszystkich :)

No więc co z tą ceną?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.16 PLN brutto

wystarczy złożyć zamówienie i po kilku krokach wyskoczy Ci cena :jezyk1:

Nie jest to takie oczywiste bo jak widzisz ceny za domeny funkcjonalne na głównej są inne niż przy składaniu zamówienia.

Jeszcze inaczej wygląda cena IDNów, których nie ma nigdzie w cenniku na stronie i na infolinii też nie znają cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie się miałem zapytać czy PiO to dział handlowy OVH skoro zakładasz tu taki temat ale jak doszedłem do

na infolinii nie wiedzą
to wymiękłem :jezyk1: Ja też miałem kilka razy przeboje z infoliniami różnych firm gdzie pytając o coś z ich oferty dostałem odpowiedź, że nie wiedzą i aż sie cisnęło na usta "to kto ma k#$@ wiedzieć?" :D

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie się miałem zapytać czy PiO to dział handlowy OVH skoro zakładasz tu taki temat ale jak doszedłem do
na infolinii nie wiedzą
to wymiękłem :jezyk1: Ja też miałem kilka razy przeboje z infoliniami różnych firm gdzie pytając o coś z ich oferty dostałem odpowiedź, że nie wiedzą i aż sie cisnęło na usta "to kto ma k#$@ wiedzieć?" :D

Z moich ust w ich kierunku też już padły te słowa, więc możesz śmiało do nich dzwonić i rzucać mięsem:)

Przeszli chrzest z samego rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikeusz to nie IDN tylko zwykła funkcjonalna, co nie zmienia faktu że cenę IDN też widać tylko trzeba się przeklikać (4 kliknięcia) bo w cenniku nie ma

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo napisałem już o tym w pierwszym moim poście w tym temacie.....ale autor kombinuje i nie wierzy ;)

Skoro nie mogłem się dostać "łatwo" do cennika, to jest to równoznaczne z tym, że go tam nie ma.

Poza tym jak pytałem pani na infolinii, gdzie mają cennik IDNów na stronie, to powiedziała, że nie ma takiego, więc i nie szukałem.

A tak w ogóle, to z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro inni sobie bez problemu radzą z rejestracją tych domen i widzą ich ceny....to znaczy że sam sobie robisz problemy ;)

1. Napisałem, że ceny różniły się od tych jakie dostałem w zamówieniu.

2. Cennik IDNów jest głęboko ukryty na stronie i ciężko go znaleźć, a to wcale nie pomaga ovh.

3. Na infolinii nie wiedzą jaka jest cena domen.

Uważasz, że wszystko jest ok?

Jeśli tak to masz coś z głową i jeśli tak samo podchodzisz do swoich "interesów", to gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem caly czas, ze po prostu OVH nie przewiduje znizki na IDN...

Ktos moze napisac po ile stoja te IDN, chocby te funkcjonalne, bo nie chce mi sie skladac zamowienia, zeby to zobaczyc?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności