Skocz do zawartości

Szukam firmy pozycjonującej TYLKO z polecenia


maryo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na amerykańskich forach w tego typu tematach wypowiadają się "reputable users" (reszta jest traktowana jako spam i tania autopromocja). Zdaje mi się, że nowe konta (poniżej roku na forum i powiedzmy kilkuset postów) powinny wyznawać zasadę dzieci i ryby... A odnosząc się bezpośrednio do powyższego wpisu. Znam część serwisów pozycjonowanych przez wyżej wymienioną firmę z Krakowa (to już pierwszy problem, zostawiają mnóstwo śladów, a ich zaplecza rozpracowujesz w 30 minut - ciekawe ile to zajmie G.) i okiem obserwatora powiedziałbym jednakże, że w długim terminie to jej wyniki nie powalają. Na to ile to trwa i jakie pozycje widzę na przykładowo przepisach - to z całym szacunkiem, ale określenie, że są dobrzy jest mocno na wyrost. Rok czasu odbijać się pomiędzy TOP5 a TOP15 nie świadczy za dobrze o ich potencjale. Chyba, że autor chwali, że nie zafiltrowali strony - brawo, brawo - osiągnięcie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...sort_order=desc ;) Tu masz conajmniej kilku godnych polecenia

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drodzy eksperci co chcielibyście usłyszeć? pewnie lepiej jak ktoś da odpowiedź typu : "idź popytaj na ulicy" a reszta z Was będzie się zanosiła ze śmiechu ( na zasadzie ale za********e go pojechałeś ). Ale czy naprawdę na tym polega to forum? i kiedy miałbym się zarejestrować żeby nie wyglądać na spamera? Jestem klientem jakiejś tam firmy i wszystko jest oficjalne. jak ktoś pyta skąd to masz to mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam część serwisów pozycjonowanych przez wyżej wymienioną firmę z Krakowa (to już pierwszy problem, zostawiają mnóstwo śladów, a ich zaplecza rozpracowujesz w 30 minut - ciekawe ile to zajmie G.) i okiem obserwatora powiedziałbym jednakże, że w długim terminie to jej wyniki nie powalają. Na to ile to trwa i jakie pozycje widzę na przykładowo przepisach - to z całym szacunkiem, ale określenie, że są dobrzy jest mocno na wyrost. Rok czasu odbijać się pomiędzy TOP5 a TOP15 nie świadczy za dobrze o ich potencjale. Chyba, że autor chwali, że nie zafiltrowali strony - brawo, brawo - osiągnięcie roku.

Dzięki pffshop.pl za miłe słowa o mojej firmie i za to że śledzisz i rozpracowujesz nasze zaplecze SEO. Skoro tak dobrze znasz sprawę pozycjonowania, o której piszesz to pewnie wiesz również, że wyciągaliśmy ten serwis z filtra po poprzedniej firmie i nie mam podstaw aby twierdzić że z naszej pracy Klient jest niezadowolony. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witam , jak dyrektor generalny kilku serwisów internetowych mogę z pełną odpowiedzialnością polecić...

Że zacytuję klasyczny tekst (domyślicie się kogo): "nie obrażaj naszej inteligencji" ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym wnosicie, że był filtr? I po czym wnosicie, że Wy go wyjęliście z filtra, a nie po prostu filtr czasowy sam "puścił"? Taka opowieść o wyciąganiu z filtrów mi osobiście przypomina przechwałki byłego premiera Jarosława K., który mówi - jak my rządziliśmy, to PKB było +X%, przyszedł inny i jest niespełna +1% (gdzie X > 1). Klient może kupił, że Wy go wyciągneliście z filtra, obawiam się, że na tym forum nikt tego nie łyknie ;) A przypisywanie sobie pewnych zasług i zakładanie nowych kont, żeby powiedzieć, że jest się super jest tanie (jak sprzedaż lekarstw na filtry).

Krótko - z filtra się nie wydostaniesz drogi pozycjonerze. Albo puści, albo nie. Na nic Twoje zabiegi. Chyba, że ów "filtr" to po prostu słabe pozycje - wtedy wszystko w Twoich rękach, ale nie mówmy o filtrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kiedy miałbym się zarejestrować żeby nie wyglądać na spamera?

Chociażby wczoraj ;)

Stawiam 5zł, że 31,780 i 31,779 to ta sama osoba ;) Na stronie piszecie o marketingu i budowaniu marki w internecie, jak będziecie chcieli wprowadzić do oferty marketing szeptany to jest jeszcze sporo do poprawienia ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody, dowody. Przedstaw mi JEDEN namacalny dowód, że nie jest to po prostu koniec filtra czasowego. Jeśli mówimy o zwyczajny wyindeksowaniu - zgoda, do indeksu wrócić się da. Jeśli mówisz o tym, że jesteś na 1000 pozycji pomimo sporej ilości odnośników - przedstaw mi dowód, że faktycznie Twoje działania poskutkowały, a nie kara się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie info do Łukasza Pluteckiego że dwóch takich (albo jeden) robi pierdzielnik na PIO to może ich trochę przeczyści za uszami.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności