Skocz do zawartości

Kaspersky - licencja/odnowienie


aikmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Skończyła mi się licencja na kaspersky internet security. Wchodzę na stronę i.. widze, że nie ma opcji na 1 stanowisko co mnie zdziwiło. Z ciekawości zobaczylem na alle i widze, że ceny na alle są dużo niższe niż na oficjalnej stronie i są licencje na 1 stanowisko.

Kaspersky posiada licencje domowe? komercyjne? Czy nie ma to znaczenia w tym przypadku gdyż licencja jest.. jedna?

Ktoś ma doświadczenia z tym tematem?

Pozdrawiam

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia jedna licencja jedn komp ( można dezaktywować licencje i przenieś na inny komp ), jak masz konto w ING to kupisz Kaspersky Internet Security 2012 Wersja 2-stanowiskowa cena dla Klientów ING Banku Śląskiego 59,00 zł + opłata dystrybucyjna 28,21 zł to i tak taniej niż normalnie :)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shaun_black - za 45 - 50 PLN brutto można dostać licencję 3 stanowiskową na KAV 2011. Z fakturą VAT.

Są to prawdopodobnie wyprzedaże magazynów z linii 2011.

Aktualizacja do następnego wydania KAV zawsze jest darmowa dla aktywnych licencji z poprzedniej wersji.

Klucz może nie działać na odnowienie licencji, usuwasz starą wersję instalujesz od nowa z CD( lub pobierasz z kaspersky.com ang wersję ) i śmiga pięknie.

Właśnie przed tygodniem odnowiłem po raz drugi licencję tym sposobem, zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz lecę na Noortonie, da się wytrzymać.

Mam pytanie jeślu chodzi o Kaspersky. Kiedyś miał taką funkcję- jeśli się korzystało z Outlooka to przed ściągnięciem wiadomoścu przychodziła taka "zajawka" na której były wypisane tytuły maili na serwerze i adresaci. Jak się widziało ewidentny Spam to nie trzeba było ściągać wiadomości na kompa tylko od razu skasować.

To naprawdę dobra funkcja przy tej powodzi Spamu... Miałem Kasperskiego przez dwa lata i ta opcja była w pierwszym roku a w drugim już nie.

Chyba, że jest nadal a ja nie umiem jej uruchomoć?

Jakie jest Wasze doświadczenie w tej kwestii czy znacie może inny progrm z taką opcją?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności