Skocz do zawartości

GOOGLE DANCE ALE JAKI?


adek

Rekomendowane odpowiedzi

;)

Witam,

Spotkałem się już kilka razy z różnymi wynikami w ciągu dnia, ale bardzo zdziwiło mnie to co z tym czyms co dziś mnie spotkało.

Może jest to normalne przy google dance ale porsze o wyjaśnienie jak to się dzieje i dlaczego?

Weźmy załóżmy pozycjonowaną przeze mnie jedna z fraz: wynajem samochodów

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=wynaje...%B3w&lr=lang_pl

po tej frazie pozycjonowana przeze mnie www była od ok. 3 tygodni na 1 pozycji, bardzo rzadko, co 4, 5 dzień przez chwilkę spadała na 4 pozycje. Na tej 4 pozycji własnie jest dziś:)

Ale dziś okazało się że ja widze np. 4 pozycje , przesyłam ten link który załączyłem komuś na kompa 5 metrów dalej ma moja stronę na 1 pozycji.

Trochę zgłupiałem

Jeśli jest to normalne przy google-dance, proszę nie krzyczcie, toć jest to działka dla początkujących

Pozdrawiam

adek :angry:

Olaboga jak ja to wytłumacze klientowi :rtfm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne inne DC

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności