Skocz do zawartości

LOSOWANIE !


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

wywróżę karierę Polaków w grupie:

wpier.ol, wpier.ol, chyba wpier.dol :puknijsie:

jak chcecie obstawiać ze wyjdziemy z grupy to juz lepiej obastawic np. Rosję na pudle :placze:

a na koniec:

- przy tym poziomie piłki w naszym "proud polish" kraju serce moje tam gdzie zakład mój ;-)

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mnie aby dziwi czemu zawsze jest głośno o "narodowym" sporcie, natomiast gdzie akurat nasi prawdziwi sportowcy - siatkarze odnoszą sukcesy - cisza

Nie przesadzaj, wszyscy jakoś wiedza, że jesteśmy dobrzy w siatkę:puknijsie:

a, że o piłce nożnej głośniej to myślę, że po prostu przekłada się to na kasę;] piłkę więcej osób ogląda, chodzi na mecze etc. Jest to nieporównywalnie większy biznes;] zresztą siatka nie jest ustawiana, więc nie jest dla ludzi ze słabym sercem bo zbyt dużo emocji;].

W piłce nie liczy się wygrana:P, Legia nawet jak nic nie wygra to i tak z co drugiego murku będzie wiadomo, że jest mistrzem (informacja również potwierdzona w przydrożnych toaletach;]), PS: sam lubię Legię;]

ja myślę, że faworytów nie ma. Grupa wyrównana. o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Ale fakt faktem, jak wyjdziemy z grupy to będzie nie lada sukces. W kazdej grupie i niezaleznie od wyników losowania tak by było...

dobry fotograf Łódź - na ślub, wesele, plener, chrzest :)

profesjonalna fotografia sportowa - Łódź i Warszawa :)

Tour de France: Jaroński i Wyrzykowski - cytaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności