Skocz do zawartości

Czy Google lubi pozycjonerów?


abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycjonerzy wiedzą, czego chcą, i w jakim celu stawiają kolejne strony, w tym te zapleczowe. Chcą zarobić dzięki internetowi i Google też chce a nawet musi zarobić. U gospodarnego pozycjonera zaplecze zarabia na siebie, głównie na AdSense, a Google w to graj. Ba, zapleczem do pozycjonowania stron swoich klientów pozycjonują też swoje strony które często okupują topy i na których też często gęsto występuje Adsense A co Google ma z jakiegoś zaje...go hobbysty który bloguje o jakichś bzdetach i nawet AdSense nie ma na blogu? Tylko zasoby zżera, nieprawdaż? Konkludując, uważam że Google lubi pozycjonerów o ile tylko nie zaśmiecają zanadto serpów tekstami z mieszarek lecz piszą sensowne teksty. Czy nie uważacie, czy Google w znacznej mierze jedynie pozoruje walkę z pozycjonerami "manipulującymi wynikami"? Wydaje mi się, że gdyby chciało, to zrobiłoby w try miga porządek ze wszystkim seo preclami i katalogami a przynajmniej z ich mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając: nie lubi ale jednocześnie ich kocha... ot taki paradoks.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Google ma z jakiegoś zaje...go hobbysty który bloguje o jakichś bzdetach i nawet AdSense nie ma na blogu? Tylko zasoby zżera, nieprawdaż?

A ciekawe skąd by Googiel brał wyniki wyszukiwania jak by takich ludzi nie było ?

Wyobrażasz sobie internet z tylko tymi stronami gdzie jest AdSense ? Bo ja jakoś nie mogę ;(

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie seo, świadomość ludzi i firm o tej formie reklamy była by zerowa. Poza tym bez pozycjonerów wyniki wyszukiwania były by śmietnikiem - ktoś kto wkłada kasę w seo, najczęściej też ma porządną stronę w danej tematyce.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli ja nie chcę zamieszczać na moich stronach reklam? A w ogóle dlaczego ktokolwiek ma decydować o czym ludzie mają pisać? Dla Ciebie to szajs a drugiemu się spodoba.

Socjalizm na max :/ W necie zawsze stawiano na wolność i jak zacznie się zbyt mocno ograniczać wolność to net padnie.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli ja nie chcę zamieszczać na moich stronach reklam? A w ogóle dlaczego ktokolwiek ma decydować o czym ludzie mają pisać? Dla Ciebie to szajs a drugiemu się spodoba.

Nikt Ci nie broni niezamieszczania reklam i pisząc "zaje...nego hobbysty" starałem się wczuć w ludzi Google. Chodzi mi o to, że Google nic nie ma z hobbystycznego bloga bez reklam, no może pośrednio - że ktoś, znalazłszy w serpach takiego ciekawego bloga, następnym razem też będzie szukać czegoś przez Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pozycjoner musi kochać Google a oni odwzajemniają to uczucie.. :)

Ani chybi tak jest, bo w przeciwnym wypadku zapewne zbanowaliby to forum. Przecież większość tematów jest tu o tym, jak łamać wytyczne. Zastrzegam jednocześnie, że wcale nie jestem z tego powodu oburzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności