Skocz do zawartości

Zarządzanie czasem


Seo_Adept

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś programy, które umiejętnie służą jako kalendarz na PC? Generalnie chodzi mi o programy z polecenia bo w sieci co prawda są ale nie mam czasu na ich testy. Chodzi o to żeby przypominał o zadaniach. Można było dodawać zadania jednorazowe, cotygodniowe itd. Jakieś szybkie notatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Calendar - możliwość przypominacza (popup, e-mail, sms)

Google Tasks - do robienia listy zadań, zdaje się, że jak dodajesz datę do zadania to pojawia się ono również w kalendarzu.

Możesz też robić różne listy tasków (np. praca / dom itp.). Dostęp do GT masz z poziomu Gmail oraz Calendar. Ja mam dodatkowo plugin do chroma zainstalowany. Dodatkowo jeżeli masz jakiś nowszy telefon (np z Androidem) to ci się wszystko ładnie synchronizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Calendar - możliwość przypominacza (popup, e-mail, sms)

Google Tasks - do robienia listy zadań, zdaje się, że jak dodajesz datę do zadania to pojawia się ono również w kalendarzu.

Możesz też robić różne listy tasków (np. praca / dom itp.). Dostęp do GT masz z poziomu Gmail oraz Calendar. Ja mam dodatkowo plugin do chroma zainstalowany. Dodatkowo jeżeli masz jakiś nowszy telefon (np z Androidem) to ci się wszystko ładnie synchronizuje.

Google jest wszędzie...

DJ na wesele Szczecin - najlepszy Dj na wesele w woj. zachodniopomorskim

polski DJ na wesele Hamburg - urodziny, przjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam i polecam ligthning, wszystko do zarządzania czasem na TB;) Teraz szukam czegoś podobnego na badę samsunga i będzie wszystko zsynchronizowane i cały czas dostępne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie Lightning przypadł mi do gustu. Zwłaszcza, że używam Thundbirda.

rozumiem, że niemal 24h jesteś przywiązany do jednego pudła, że to Ci odpowiada? ok. Też tak miałem 5 lat temu.

Ja niewyobrażam sobie w tej chwili usługi, która jest przywiązana do danego kompa. Niemal wszystko co używam jest "chmurowe" i w zależnośći od tego gdzie znajduje się w danej części dnia odczytuje to sobie na kolejnym dostepnym w danej chwili urządzeniu (dekstop, laptop, smartfon, tablet).

w temacie tasków, zadań, organizacji czasu jest ponad setka usług, sporo wytestowałem, kilka uzywałem dłużej (np. https://rememberthemilk.com

https://todoist.com ) a na razie zatrzymałem się na https://www.toodledo.com/ mocno polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Calendar - możliwość przypominacza (popup, e-mail, sms)

Google Tasks - do robienia listy zadań, zdaje się, że jak dodajesz datę do zadania to pojawia się ono również w kalendarzu.

Możesz też robić różne listy tasków (np. praca / dom itp.). Dostęp do GT masz z poziomu Gmail oraz Calendar. Ja mam dodatkowo plugin do chroma zainstalowany. Dodatkowo jeżeli masz jakiś nowszy telefon (np z Androidem) to ci się wszystko ładnie synchronizuje.

Niestety funkcja SMS nie działa w Google Calendar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ten lightning świetny, ale żeby można jeszcze zsynchronizować kompa w pracy i domu, a marzenie to np dodatkowa aplikacja na iphona :)

zerknąłem na to toodledo.com, niestety brak schedulera w wersji free dyskwalifikuje to rozwiązanie ehh

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basecamp to zupełnie inna kategoria, nie ten rodzaj softu, choc oczywiście cechy wspólne są.

doit - nigdzie nie ma info o cenie, po screenach widzę, że taki ładniejszy RTM ale główna jakos mało zachęca do rejestracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrm przy odpowiedniej konfiguracji może działać dokładnie jak wyżej wymienione aplikacje :). Oczywiście przeznaczenie jest inne, ale pracować można na nim choćby samemu.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności