Skocz do zawartości

Glowanet


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie nie namawiał, przekonuje mnie to że pomógł mi gdy potrzebowałem pomocy i hosting za tą cenę mi śmiga naprawdę super, więc dlaczego nie miałbym go polecać? Są inne firmy a GłowaNET można wziąć pod uwagę.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, korzystałam/korzystam z usług głowanet.pl

Miałam u nich zarejestrowane kilka domen.

Jedna z nich wygasała wczoraj. Opłaciłam ją miesiąc temu, jednak glowanet nie przedłużyli jej odrazu, tylko napisali, że domeny przedłużają zaraz przed ich wygaśnięciem niezależnie od tego jak wcześnie zapłacę.

Przyznam, że mnie to trochę zaniepokoiło.

Tydzień przed jej wygaśnięciem pytałam poprzez tickety (bo telefon już nie istnieje a na inne formy kontaktu też nie ma co liczyć) czy oby na pewno zostanie przedłużona.

Niestety zostałam zignorowana.

Dziś niestety widzę, że moja domena nie została przedłużona. Wiem, że na domeny .pl po ich wygaśnieciu mam jeszcze jakieś 15 dni na opłacenie, żeby ich nie stracić

Jednak głowanet jak milczeli tak milczą i obawiam się, że nawet w ciągu tych 15 dni nie przedłużą mojej domeny.

Co gorsza za tydzień wyjeżdżam na wakacje.

Co w takim wypadku powinnam zrobić aby nie stracić domen?

A jeśli je stracę, powinnam zgłosić to na policję? (jakby nie patrzeć zapłaciłam za usługę której nie dostałam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie przechwytywanie na dropped na wszelki wypadek. Pozniej jakby doszlo do aukcji przechwyconej domeny to daj jakas duza kwote np. 1000zl i pewno wygrasz. Pozniej zloz pozew do sadu cywilnego i odzyskuj stracona kase ktora stracilas na aukcje w dropped + cos extra za nie dzialanie strony i szkody z tym zwiazane.

Na policje nie masz co isc bo to jest sprawa cywilna.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za praktyka przedłużania domen w ostatniej chwili? Dostaliście pieniądze wcześniej to przelejcie je od razu do NASKu. Nie dość, że wasz klient was kredytuje to jeszcze musi czekać w niepewności czy czegoś nie spartolicie. W obliczu waszej pokemoniady z "przegapianiem" ticketów i nie odbieraniem telefonów to widzę, że są to w pełni uzasadnione obawy!:)!:)!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług glowanet. Pomoc techniczna można powiedzieć, że praktycznie nie istnieje, a poważną awarię potrafią naprawiać tygodniami!

Wykupiłem u nich hosting Mini w marcu 2011. Do końca czerwca nie było problemów, ale później to inna bajka. Najpierw padła strona www, i nie działała na pewno co najmniej kilka dni, dopóki nie zwróciłem administratorowi serwera na to uwagi. Ticketa zgłosiłem w piątek o 12:20, naprawione było w poniedziałek o 17:50. Przywrócenie działania strony zajęło im ... 53 godziny.

Ale to jeszcze nic. Kilka dni później zorientowałem się, że nie dochodzą żadne emaile wysłane na skrzynkę pocztową na tym serwerze. Zgłosiłem im to 12.08.2011. Do tej pory (25.08.2011) skrzynka nadal nie działa, pomimo moich usilnych prób skontaktowania się (poprzez tickety i GG) z administratorem! Szkoda kasy (na szczęście niewielkiej) i nerwów na ten hosting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc mam ten sam problem,

przed chwila napisalem nowy temat, moze nie potrzebnie

bo znalazlem ten wątek

i tresc jest taka:

Witam. prosze powiedzcie mi jak odzyskac monetę?

Sprawa dotyczy hostingu GlowaNet

W zeszlym tygodniu zakupilem tam demene,

w normalnym trybie zrobilem rezerwacje i oplacilem,

w panelu pokazalo sie ze niby zostala zarejestrowana,

ok , chce zmienic DNSy i nic wywala mi jakis blad,

napisalem do nich i kaza czekac mi na rejestracje,

czekam kilka dni i dalej to samo.

Sprawdzam u innego rejestratora i okazuje sie ze domena jest wolna

i od tego momentu nie otrzymuje żadnej odpowiedzi na pytania.

pierwszy raz zostałem przekręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można przeczytać na innych forach, firma podupada... Wyślij pisemne wezwanie do zwrotu pieniędzy bądź rejestracji domeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności