Skocz do zawartości

Glowanet


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja. Nie wielka szkoda jak domena nowa lub mało używana (zapleczowa)

Jeśli natomiast strona jest już wypozycjonowana i przynosi dobre dochody to sprawy nie powinno się kończyć na "przepraszam".

Moje sklepy online z sukniami slubnymi, wieczorowymi i sukienkami: Suknie Slubne i Suknie Wieczorowe Zobacz też: Portrety ze zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie znam hostingu i się nie wypowiadam na jego temat, za to twórca wątku pragnie zarabiać niemałe pieniądze korzystając z tanich niepewnych narzędzi, nie posiadając alternatywy, kopii itp. mało tego wymaga by o wszystkim myślano za niego. Tak się nie da, masz biznes myśl o ewentualnych możliwych komplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko popros kolege niech zarejestruje na siebie te domene jak jest wolna, a pozniej slij pisemko do Glowa NET z propozycja ugody i zaplaty kilku tysiecy za stracona domene, a w przypadku braku porozumienia sprawa sadowa.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie ma żadnych problemów z ewentualnymi zwrotami za rejestrację- dlaczego więc pisze Pan o przekręcie?

To, że mieliśmy problemy z rejestracją, nie oznacza od razu, że jesteśmy oszustami...

Nie nie, ta kwestia powinna być sprostowana, w pomocy technicznej zastało ustalone że zostaną zwrócone moje koszty.

Ale nie ulega wątpliwości fakt ze firma nie wywiązała się z usługi. Domana została juz zarejestrowana u kogos innego,

jestem bardzo zadowolony co dodatkowo zaowocowało transferem innej mojej domeny do tej firmy.

Czy polecam czy odradzam rejestrowanie w GłowaNet, tego nie piszę, jest dużo firm które zajmują się rejestracją

a to skutkuje podnoszeniem jakości usług hostingowych i każdy może sobie wybrać co pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
nie znaczy że nasz klient jest w jej posiadaniu

Dokładnie. ja jeszcze nie jestem w posiadaniu tego co mieliście mi zwrócić

Wyżej chyba za wcześnie napisałem sprostowanie.

Po kolejnej interwencji do dzisiejszego dnia nie zobaczyłem na swoim koncie zwróconej kasy za nie zrealizowana usługę.

Regulaminowo to niby mialo trwać do dwoch tygodni a tu już chyba drugi miesiąc leci.

Brać to dobrze.

A oddawać to ciężko, co ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM! OMIJAĆ. Jakieś 2-3 mc robią mi cesję domeny. Dzwonimy z kolegami z 3-4 nr tel do nich i nie odbierają! Nie reagują na smsy. Głupi system! Domeny mają w ovh zakupione. Nie jestem jej właścicielem!;) Jak nie zrealizujecie nam cesji - pozwę Was! Klient jest na mnie wkurzony za Was, jego firmie potrzeba szybko zrealizować cesję domeny a tu takie halo!

może sobie przypomnicie - piratus ? mówi Coś to Wam? Domena polska... nie będę linku dodał żeby nie było reklamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na WHT ostatnio też ostro na nich narzekają (w tym i ja na czele... niestety). A szkoda, bo zapowiadało się fajne. Póki co przedłużyłem miesiąc temu konto i jeszcze rok z nimi mam zagwarantowane. Kciuki za nich trzymam, ale jak takie jaja sobie robią to nic tylko trzeba będzie spadać. Domen (na szczęście) tam nie mam. Osobiście mam uwagi do szybkości i dostępności serwera. Z tym ostatnio było kiepsko, nie to, co kiedyś. Chociaż obecnie jest w miarę ok, jednak daleko od tego co było chociażby pół roku w tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasza firma wytoczy im proces sądowy... bo to są jaja!!!!!!

Ponad 2 mc trwa cesja, tickety dzieciarnia Nam zamyka!!!!!

Poważni ludzie tak nie robią! Proszą się o poważne kłopoty!

Jeszcze będzie tak, że Nam odszkodowanie zapłacą.

No masakra!! Zapłaciłem za coś czego nie chcą mi oddać, jeszcze olewają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności