Skocz do zawartości

Glowanet


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

przecież Głowa jest pośrednikiem, jaki problem wysłać mail do źródła ?

wiem, od tego ktoś jest pośrednikiem i bierze kase aby to zrobić, ale skoro tyle to trwa to nie rozumiem na co ktoś czeka ?

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OVH - to u nich mają domeny z tego co się dowiedzieliśmy. OVH nic z tym nie zrobi bo ja nie jestem właścicielem tej domeny, tylko GLOWANET. Wytoczyć proces to nie taka prosta sprawa. Na początek rzecznik praw konsumenta... Na razie szukamy sposobu aby nawiązać z nimi kontakt. Po co komuś robić kłopoty skoro można jeszcze poczekać? Może to przeczytają i wezmą się w garść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien, że ovh a nie hrd? we whois swojej domeny masz wbite ovh na pewno?

A jakie to ma znaczenie, jeśli we whois nie jest wpisany jako abonent...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sobie uderzać i do NASKu - wszędzie odbije się od muru jeśli NIE JEST WŁAŚCICIELEM domeny.

Prowadzisz firmę oferującą hosting/domeny i takich podstawowych rzeczy nie wiesz?

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Informacja ku przestrodze osób posiadających domeny zarejestrowane w Głowanecie - mają duży problem z odnowieniami i rejestracją.

Pomimo opłacenia tydzień przed terminem odnowienia domen utrzymywanych w Glowanecie domeny wygasły...

Jeśli właściciel Glowanetu ma ochotę na polemikę - ZAPRASZAM

Mogę wrzucić screeny z panelu i kopie faktur oraz potwierdzenia przelewów

Oczywiście 0 reakcji na tickety od 2 dni...

Można tylko zacytować: "It' a F..ing joke..."

Wniosek tylko jeden - jeśli ktoś ma tam domeny to powinien pomyśleć o ich przeniesieniu.

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz tutaj na forum. Identyczna sprawa jak Twoja. Okazalo sie, ze wlasciciele czekaja sobie do ostatniej chwili z przedluzeniem, a pewno kase maja na koncie i odsteki nabijaja. Lepiej ich faktyucznie unikac w kwesti domen.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz tutaj na forum. Identyczna sprawa jak Twoja. Okazalo sie, ze wlasciciele czekaja sobie do ostatniej chwili z przedluzeniem, a pewno kase maja na koncie i odsteki nabijaja. Lepiej ich faktyucznie unikac w kwesti domen.

po pierwsze na kontach firmowych nie ma odsetek, po drugie przy tym jak sa oprocentowane konta prywatne to musielibyście za te domeny im 50k placic, zeby pare dni robilo roznice B).

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ludzie pisali to jak chcesz zarejestrowac rok do przodu domene to oni trzymaja kase caly rok i w ostatniej chwili Ci przedluza, wiec wtedy maja kase znacznie dluzej niz pare dni.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zwisa czy trzymają czy nie pod warunkiem, że nie ma takich zonków. To 1

2. Olewanie klienta i brak odpowiedzi na ticket czy olewanie rejestracji jak to im się wcześniej zdarzyło powodują że nie traktuje ich jak wiarygodnego partnera.

Mam nadzieję że skoro poszło do właścicieli to te wygasłe domeny w końcu odnowią - o czym nie omieszkam napisać.

I czekam na jakąś propozycję zadośćuczynienia z ich strony... ale czy się doczekam?

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności