Skocz do zawartości

Glowanet


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, też zapłaciłem i otrzymałem info o przyjęciu płatności, ale domeny nie odnowili i już nie ma bloga. Na dwa maile wysłane w ciągu ostatnich dni z żądaniem przywrócenia a następnie z żądaniem odpowiedzi na maile - zero reakcji, żadnej odpowiedzi. Ostrzegam przed tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

miz,

na kontach firmowych też są odsetki, kwestia banku i rodzaju usługi,

pomijam że wysokość środków z tych % nawet w przypadku kilkuset domen to chyba nawet na browara nie starczy

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy, nie starczy - co za różnica - tak długo jak długo wszystko jest jak należy to niech sobie nawet na tym na tego browara zarabiają.

Byle nie zawalali.

BTW - nadal 0 kontaktu - telefonu nie odbierają, na tickety też nie odpowiadają.

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przenieść domenę jeśli mam np jeszcze pół roku aktywną ?

Jeśli tylko nie kupiłeś jej w promocji (jak to ma miejsce np w home czy nazwie) to tak.

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestratorem domeny jest ktoś inny ,a mianowicie Consulting Service Robert Siebielski

ul. Domaniewska 35A lok.1B

02-672 Warszawa

Polska/Poland

+48.22 8538888

domeny@ConsultingService.pl

Nie wiem czy dobrze kombinuje żeby tam zadzownić ?

Pierwszy raz coś takiego mam , a domene odnowiłem z miesiąc temu . W panelu widnieje , że domenę mam odnowioną do 4 grudnia 2012 , a gdy sprawdzam to wychodzi na to ,ze 19 grudnia 2011 domena przestanie istnieć - oczywiście serwis przestał działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestratorem domeny jest ktoś inny ,a mianowicie Consulting Service Robert Siebielski

ul. Domaniewska 35A lok.1B

02-672 Warszawa

Polska/Poland

+48.22 8538888

domeny@ConsultingService.pl

Nie wiem czy dobrze kombinuje żeby tam zadzownić ?

Może i dobrze, daj znać, jaki efekt. Faktem jest, że Głowa na maile nie odpowiada a to on ponosi odpowiedzialność za dopilnowanie tego, aby domena została przedłużona. To jemu zapłaciliśmy. Dlaczego nie jest przedłużona, pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domenę możesz przenieść, w dodatku jeżeli to też będzie partner hrd.pl to nawet bez kodów authinfo, po prostu na zasadzie przeniesienia domeny do innego partnera.

to jest rejestrator, rozumiem że właścicielem jesteś TY.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa jest partnerem HRD - więc tylko zakładasz tam konto i piszesz do nich maila - ważne: załóż konto na dokładnie takie same dane jak u Głowińskiego

załatwiają to w parę minut.

Jest tylko 1 minus tego rozwiązania - odnowienie musisz opłacić jeszcze raz a Głowińskiego ścigać o zwrot kasy.

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę - guszczyn napisze :) - Zgredek może też jak mu podeślę dokumentację - żeby nie było że oczernia czy coś...

Czekam tylko na kontakt od kogoś z glowanetu - ale chyba się nie doczekam więc odnowie te domeny jeszcze raz a ich będę ścigał o zwrot kasy.

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam sporo domen. Jak się zaczął szum na webhostingtalk, wszystkie przeniosłem do masternetu. Mają tego samego rejestratora co glowanet i poszło bez problemu. Ostatnio kończył się okres rozliczeniowy domen i pomimo, że od kilku miesięcy nie miałem u głowy żadnych domen to przychodziły mi faktury proforma i przypomnienia o płatności. Po prosty prze...jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko nie kupiłeś jej w promocji (jak to ma miejsce np w home czy nazwie) to tak.

Kupiłem w promocji ponieważ to była pierwsza rejestracja...hmm ja jeszcze chwile poczekam jeśli nie będzie odzewu to będzie trzeba coś myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma innej możliwości niź zapłacic jeszcze raz .Dostałem odpowiedx ,ze Głowiński ma kłopoty finansowe , a jak poszperałem w necie , to widać ze te kłopoty ma od dłuższego czasu i naciągnął ludzi na całkiem niezłą kasę . Zresztą jak wykupiłem domene ,to odnowienie miało kosztować 50 zł z podatkiem ,a jak teraz odnawiałem okazało się że owszem odnowienie to 50 zł ale plus 23 vatu . Oczywiście posiadam dowody na to ,ze domene opłaciłem . Pierwszy raz z czyms takim się spotkałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności