Skocz do zawartości

Rosyjski, a pozycjonowanie :)


www.skrypty.pro

Rekomendowane odpowiedzi

starsze pokolenie jak ja zna rosyjskie litery, przez 8 lat szkoły nawet szympans by się nauczył, młodsze musi zaczynać od zera :)

i coraz częściej widać taką dziurę jeżeli chodzi o język rosyjski w Polsce, pokolenie tych co musieli się uczyć ale nie chcieli, potem nic, a teraz pokolenie co czują

"siłę" tego języka ale muszą szukać nauczycieli, bo w szkole tylko english and/und deutsch.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan

Dzieki za info, nie bylem swiadomy ze az tyle softow jest zza wschodniej granicy, zawsze uwazalem ze rosjanie to jeszcze wieksi spryciarze niz polacy i mysle ze dlatego chce sie uczyc tego jezyka (ojciec mi polecal rowniez jakies ballady, ale nie mowil o co chodzi).

Na pewno nie bedzie latwo, na pewno sporo sie bede domyslal na poczatek, ale chce sie tego nauczyc.

edit: zachodnia != wschodnia :)

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu ta opinia wywodzi się z racji tego że to właśnie Rosjanin jest autorem wybitnego softu jakim jest na pewno Xrumer ?

Wybitny to może być soft jakim jest webserver nginx, napisany tudzież przez Rosjanina Igora Sysoeva, a nie żadna spamiarka, choćby nie wiem jak była wydajna.

Tak czy inaczej świadczy to o tym, że w każdym kraju jest potencjał ludzki, są wybitne talenty, które odpalą jeśli tylko da im się możliwości.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dagre

Ja nie byl bym pewien czy to nie wlasnie przez brak mozliwosci.. trzeba bardziej kombinowac i to sie tyczy pojedynczych osob wlasnie, gdy sa mozliwosci to raczej cale zespoly osob dokonuja wieksych rzeczy. Tak tylko uwazam, bardzo prawdopodobne ze sie myle.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności