Skocz do zawartości

Abonament telewizyjny zapłacimy także od komputera?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Abonament telewizyjny zapłacimy także od komputera?

Zapraszam do lektury... czy mi się wydaje czy znów chcą od nas wysępić kolejne pieniądze?

https://wyborcza.biz/biznes/1,100896,107642...komputera_.html

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytałam o tym wczoraj. To dla mnie absurd. Chcą chyba nagle znaleźć dużo kasy... bo przecież w dzisiejszych czasach w przeciętnych domach znajdują się co najmniej dwa komputery.

Sensowne byłoby to tylko wtedy, gdyby abonament dotyczył jedynie komputerów z kartą telewizyjną. Oglądanie VOD to moim zdaniem nie jest oglądanie telewizji w dokładnym znaczeniu.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ten premier co nawoływał do niepłacenia abonamentu tv? Jak widać punkt widzenia zależy od punkt siedzenia.

Nie cwaniakujcie, wszyscy zapłacimy bez wyjątku. Doliczą to do rachunku za energię i nie będzie żadnego pola manewru. Tuska i ekipy w idiotycznych pomysłach nikt nie przebije. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idźcie na pocztę i wyrejestrujcie odbiorniki!!! Ja dawno już to zrobiłem i mam spokój. KRRiTV miała już dużo takich poronionych pomysłów, jednak jak na razie, żaden z nich nie przeszedł.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz obowiązku wpuszczać do domu żadnej kontroli

To nie ten premier co nawoływał do niepłacenia abonamentu tv? Jak widać punkt widzenia zależy od punkt siedzenia.

To ten sam premier https://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tusk-nama...nik_215328.html

Abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi, dlatego rząd będzie zabiegał o poparcie prezydenta i opozycji dla jego zniesienia

Zmienił poglądy ostatnio o 180 stopni :) => https://www.youtube.com/watch?v=la35JnhIulg

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni dyrektorzy i ich swołocz chce się nahapać... połowa tej kasy pójdzie tak czy siak do ich kieszeni a nie do Państwa.

Ciekawi mnie tylko do kiedy ludzie takie traktowanie będą znosili, jak sądzicie?

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności