Skocz do zawartości

Abonament telewizyjny zapłacimy także od komputera?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie, że mając taką CYFRĘ PLUS mam tam też tv i radia z serii publiczne. Płacąc co miesiąc ponad stówę dodatkowo muszę płacić abonament radiowotelewizyjny. Czy nie mogli by się dogadać, żeby wciągnąć abonament pod abonament od telewizji cyfrowych? A nie w prąd, gaz czy co tam jeszcze wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawy jestem kto głosuje na PO? Przecież Tusk obiecał obniżyć podatki -> podwyższył, obiecał zredukować zatrudnienie urzędników -> podwyższył. Dlaczego ludzie wierzą w obietnice kogoś kto robi dokładnie odwrotnie?

Dziwi mnie, że mając taką CYFRĘ PLUS mam tam też tv i radia z serii publiczne. Płacąc co miesiąc ponad stówę dodatkowo muszę płacić abonament radiowotelewizyjny. Czy nie mogli by się dogadać, żeby wciągnąć abonament pod abonament od telewizji cyfrowych? A nie w prąd, gaz czy co tam jeszcze wymyślą.

Wtedy będziesz musiał płacić za tych co płacą abonament radio-telewizyjny i za tych, którzy nie płacą. Tu w zasadzie nie ma różnicy czy podwyższą VAT, składkę na ubezpieczenie społeczne, czy cokolwiek innego. Efekt jest taki, że wszyscy za to zapłacimy.

Problem jest taki, że zamiast oszczędzać to podnoszą podatki w takiej czy innej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ma 5 komputerów w domu? :D

Obecnie "osoby fizyczne uiszczają miesięcznie jedną opłatę (radiową lub radiowo-telewizyjną) niezależnie od liczby używanych odbiorników w gospodarstwie domowym lub w samochodzie." Więc jeśli taka zmiana faktycznie będzie miała miejsce, to raczej wątpię, aby za każdy komputer płaciło się osobno.

@hekko, dzięki ;)

Tragedii nie ma, telewizory i tak wyrejestrowane już dawno, radio sobie czasem gra, więc te 6 dyszek na rok mogę zapłacić.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://biznes.interia.pl/media/news/masz-w...ent-rtv,1730890

w tym roku uda się zebrać z abonamentu 470 milionów złotych

470mln + reklamy to niemała kasa. A jakie

wypełnianie misji

ma teraz miejsce w publicznej telewizji? Chyba że z tego abonamentu idą pieniądze na te super prestiżowe programy rozrywkowe i tasiemce z telenowelami?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila jeśli ma się w domu prąd to można hodować marihuanę lub produkować amfetaminę.

Jeśli umie się pisać to istnieje możliwość skreślenia szóstki w lotto więc powinno się zapłacić od tego podatek. Każdy powinien zapłacić podatek za możliwość wygrania kilkunastu milionów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to propozycja KRRiT a nie rządu. Tusk na konferencji powiedział, że jest przeciwny.

Tusk przeciwny podnoszeniu podatku, wręcz mówiący, ze nalezy je obnizyć = podwyzka podatku

Tusk mówiący "Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, nie na drogi"

ile fotoradarów postawiono? setki czy już w tysiącach idzie? Drogi, wiadomo jak, na Euro będzie problem. Chociaż zafundowano nam chyba najdroższą drogę na świecie. 10 kilometrów za 2.2mld. Nie dosc, ze nie ze zlota to jeszcze fuszerka a kierownik z lewymi papierami:P

mi nie chodzi o same kompy (wydaje mi sie ze nie przejdzie), tylko wymyślenie, ze wrzucą abonament w rachunek prądu czy co tam innego wymyślą.

Przecież Premier Tusk wcześniej sam wzywał Polaków do zaprzestania płacenia abonamentu z czego wynikła aktualna kondycja TVP. Cóż się zmieniło?

Jedyne co zapowiedział i w co wierzę to zatrudnienie dodatkowych kilku tysięcy policjantów;]

Z policją ciekawa sprawa bo się zakończyła sprawa z 11.11 gdzie jest filmik w internecie jak policjant kopie lezącego faceta kilkukrotnie w twarz. Pobity zamknięty na 3 miesiące i jeszcze policjantowi 300 złotych musi wpłacić.

Tak to już u nas jest, chociażby ostatnia sytuacja gdzie zatrzymani za milionowe łapówki za kaucja wychodza a Staruch siedzi już kilka miesięcy, oficjalnie za kradzież klapek. Widocznie klapki potraktowano jako naruszenie dobra bardzo osobistego.

pomijam to, że KRRiT ktoś jednak wybrał, na początku lipca 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kto głosuje na PO? Przecież Tusk obiecał obniżyć podatki -> podwyższył, obiecał zredukować zatrudnienie urzędników -> podwyższył. Dlaczego ludzie wierzą w obietnice kogoś kto robi dokładnie odwrotnie

Najważniejsze, że Kaczyński nie wygrał...

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności