Skocz do zawartości

Abonament telewizyjny zapłacimy także od komputera?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

jedyne tłumaczenie wszystkich to - kryzys, panika, strach zawitał nam w oczy, polska musi się ratować, nie możemy dopuścić żeby polska była kolejną grecją więc jakim cudem ma być lepiej

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś już to napisał, ale to nie pomysł premiera tylko KRRiTV i Tusk powiedział, że tego pomysłu nie popiera.

KRRiTV może sobie nawet wymyślić, że trzeba im płacić za oddychanie - ale tego typu pomysły jeszcze musi zatwierdzić sejm i premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś to napisał, a inna osoba dodała:

Marek, a to Ty nie wiedziałeś, że co złego to Tusk?

I jak widać wiele osób się tej zasady trzyma :D

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamieć nie myli abonament radioto-telewizyjny wynosi 17zł miesięcznie.

W końcu są radia internetowe teraz, a TVP sobie iTVP wydało. Więc jest pretekst, żeby nawet i cały świat opodatkować :D

Choć osobiście uważam, że te 17zł/mc to trochę sporo jak dla 3 kanałów telewizyjnych i z 5 radiowych.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam nawet że te 17zł/mc to sporo za 3 kanały telewizyjne i z 5 radiowych, których nawet nie oglądam i nie wiem, jakie to kanały oprócz jedynki i dwójki :D

....więc za co tutaj mam płacić. Niech sobie kodowane kanały zrobią, wtedy by się okazało ilu widzów tak naprawdę mają :D

Najlepsze noclegi w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałbym nic przeciwko abonamentu dla tych, którzy korzystają z mediów publicznych. No ale oczywiście musimy mieć genialne założenie, że jeśli ktoś posiada odbiornik, to musi z definicji oglądać tańce na lodzie... :)

A co do abonamentu od komputera - nawet jeśli wprowadzą (co jest bardzo mało możliwe), to czy i tak ktoś będzie się tym przejmował? Raczej wielu i tak zignoruje nakaz płatności.

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś to napisał, a inna osoba dodała:
Marek, a to Ty nie wiedziałeś, że co złego to Tusk?

I jak widać wiele osób się tej zasady trzyma ;)

A może przypomnicie sobie jak to wyglądało w czasach gdy rządził PiS? Niemalże tak samo. Tyle tylko, że wcześniej tą całą nagonkę "ważne by nie wygrał Kaczyński", "wszystko co złe to PiS" napędzały dodatkowo oficjalne media i celebryci. A teraz ludzie zaczynają to coraz częściej robić sami z siebie.

Powiem tak. Jestem starym lewakiem, który angażował się za młodu w różne anarcholsko antysystemowe rzeczy. Nie jestem ani zwolnnikiem Pisu ani PO ani tym bardziej czerwonych świń z SLD. I nic mnie tak przed laty nie wkur**ało jak to całe bezmózgie powtarzanie tych durnych haseł o "faszystach Kaczyńskich" i ciągłej nagonki i manipulacji w mediach. Dlatego teraz z nieukrywaną przyjemnością widzę jak Tusk dostaje po du**e nawet jeśli niekiedy na to nie zasługuje ;) Uwielbiam te przebłyski sprawiedliwości, które pojawiają się na niebie od czasu do czasu. Lud jest prosty, ale nie jest głupi i wykorzysta każdą okazję aby dowalić tym, którzy ich oszukali. Amen ;)

PS. a abonamentu nie płacę. Skoro opłacam kablówkę to niech dołożą mi programy publiczne do rachunku i wtedy sam zdecyduję czy chcę to oglądać. A zapewne będę chciał, bo wolę teatr TV i ojca Mateusza niż tą żenadę z Polsraki czy tefałenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko przypomnieć, że abonament nie jest "za oglądanie publicznej telewizji" jak to większośc w tym wątku napisało, ale od posiadania odbiornika radiowego lub telewizyjnego.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko przypomnieć, że abonament nie jest "za oglądanie publicznej telewizji" jak to większośc w tym wątku napisało, ale od posiadania odbiornika radiowego lub telewizyjnego.

W sumie racja. Tyle że jest też zapis że kasa z abonamentu idzie na działalność misyjną TVP i PR stąd ludzie utożsamiają jedno z drugim. Tak czy siak jest to super archaiczny przepis:

-kupujesz TV albo radio

-masz 14 dni na jego rejestrację

-potem płacisz abonament

Kto jeszcze takie rzeczy robi w dobie powszechności dostępu do elektroniki??? Skoro kasa idzie na misję publicznej TV i radia to człowiek powinien sam zdecydować czy chce płacić za te programy, chce wspierać produkowanie filmów przez TVP, robienie ambitnych koncertów przez PR itd. Inna sprawa, ze ludzie są tacy, że nawet jak stwierdzą, że nie chcą płacić za to, to i tak będą narzekać kiedy okaże się, że nagle zabierze im się możliwość oglądania TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 20 złotych to można mieć HBO a nie jakiś chłam typu Rezydencja, Klan, Licencja na wychowanie, Ojciec Mateusz... Kto to w ogóle ogląda?

Ci co płacą emeryci i renciści ;)

Chciałbym tylko przypomnieć, że abonament nie jest "za oglądanie publicznej telewizji" jak to większośc w tym wątku napisało, ale od posiadania odbiornika radiowego lub telewizyjnego.

Hmmm podatek od modeli zdalnie sterowanych , walkie takie , komórek , senderów , sieci wifi ,bluetooth , rfid ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności