Skocz do zawartości

Abonament telewizyjny zapłacimy także od komputera?


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniała akcja PR - Najpierw straszyli, zaczęli gadać głośno i oczywiście co się stało?

Tusk zablokował - ludzie go uwielbiają

Kurcze nie zauważyliście podobieństwa?

Jakiś czas temu było tak z Gazem i Prądem - i łaskawie ktoś skutecznie stanął w obronie obywateli... i wygrał tym sposobem wybory

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chciałbym tylko przypomnieć, że abonament nie jest "za oglądanie publicznej telewizji" jak to większośc w tym wątku napisało, ale od posiadania odbiornika radiowego lub telewizyjnego.

wiemy o tym, ale cóż....przecież kupując taki TV to płacisz ten podatek przy zakupie....za auto też będzie trzeba niedługo płacić abonament...a nie czekaj - przecież już jest w postaci holendarnie wysokiej akcyzy w paliwie - to tylko czekać na dodatkowy abonament do abonamentu do telefonów i innych urządzeń :D

Najlepsze noclegi w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elToreador, qrde dałeś mi do myślenia tym abonamentem za samochód :P

teoretycznie każdy samochód wyjeżdżający z fabryki jest wyposażony w radio - teraz tylko czekać aż "lepkie ręce" 'poproszą' o dane osób, które w przeciągu ostatnich 10 lat kupili nowy samochód.. :) ale będzie rzeźnia :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
teraz tylko czekać aż "lepkie ręce" 'poproszą' o dane osób, które w przeciągu ostatnich 10 lat kupili nowy samochód.. ;) ale będzie rzeźnia :)

Firmy muszą płacić abonament też za radia w samochodach firmowych.

A co powiesz na to:

https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/...kownika,1765151

I tu cytat, ostatnie zdanie:

Sklepy sprzedające sprzęt RTV mają obowiązek informowania odpowiednich organów o klientach kupujących sprzęt mogący odbierać sygnał radiowy i telewizyjny.

Sprawa abonamentu wraca (NIK wyrusza do urzędów, aby kontrolować płacenie abonamentu), mnie najbardziej zaskoczyło, że w TVP też sama sobie płaci abonament :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności