Skocz do zawartości

Odnośniki do zbanowanych stron


mmgirl

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja strona zawsze traci na odnośnikach do innych stron a to czy są zabanowane czy nie przez google to Twojej stronie rybka :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze i dziekuje za odp. Acha napewno ktos z was sie orientuje czy i gdzie są organizowane kursy czy cos w tym stylu pozycjonowania ale nie przez internet tylko "na żywo" Wiem ze taka wiedzą raczej nikt sie nie chce dzielic ale mnie ciagle mało :placze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kolejne pytanie wiec wracam do mojego posta żeby nie zaśmiecać. Szkoda ze nie uzyskałam odp na temat kursów pozycjonowania, no cóz bede szukac dalej :D A teraz pytania:

1. Czy ma znaczenie pisanie tytułów stron, opisów i wszystkich innych wiadomosc w meta tagach dużymi literami??? Czy jest bez znaczenia dla pozycjonowania?

2. Jaki rodzaj stron ze wzgledu na budowe html, php, flash (np: całe w html, całe w php, całe we flashu lub łaczone html+php, php+flash) pozycjonuje sie lepiej, łatwiej szybciej czy to tez nie ma znaczenia na pozycjonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg moich doświadczeń:

1. duże litery (wersaliki) nie mają znaczenia, znaczenie ma wyróżnianie słów kluczowych w treści - pogrubienie, podkreślenie, kursywa itp.

2. całe w html - strony generowane dynamicznie są traktowane nieco inaczej, dlatego niektórzy używają mod_rewrite

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wiem jak z innymi wyszukiwarkami ale podstawowa google nie zwraca na to uwagi i z tego co wiem na polskie czcionki tez. A jak z innymi przegladarkami na 100% nie wiem ale mysle ze podobnie.

2. Hmm... mysle ze html najprosciej - dobrze zrobione php z mode_rewrite bedzie sie rownac html. A z fleshem to ja wiem ze czesto bywaja problemy. Czyli mowiac najprosciej wiekszej stronki nie zrobisz w html'u pozostaje php i dobrze ja dostosowac.

A co do kursow to wiem ze sie takie odbywaly, na allegro chyba z 2-3 miesiace temu to widzialem - ale mysle ze moze to byc pic na wode a trzeba bylo chyba z 2`000 - 3`000 wyłozyc. A wiecej wiedzy znajdziesz na forum za darmo nie ruszajac sie z domu. Pozatym wiekszosc wiedzy przychodzi z czasem.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy kurs online na temat pozycjonowania jest tutaj a jak dodasz do tego cierpliwość + wytrwałość to gwarantuje Ci, że po skończonym kursie będzie ............. coraz więcej pytań :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mi własnie nie chodzi o byle jaki on-line kurs tylko taki profesjonalny na żywo!:D No bo walsnie bo tych wszystkich forach i kursach on-line jest wiecej pytan niz wiedzy :P a ja chacialbym skonsultowac wiedze niz przypuszczenia. A z tymi stronami to mam taki problem ze swoje robie raczej w php troszku css jak juz to jakis banner we flashu i jest git ale firma z ktora wspolpracuje robi raczej we flashu bo tak sie klientom podoba ewentulanie pól na pól php z flash i wole wiedziec z góry z waszych doswiadczen czy brac sie za pozycjonowanie takich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czytajże ze zrozumieniem - napisałem, że tytaj masz chyba największe kompendium wiedzy o pozycjonowaniu, ale nikt za Ciebie nie będzie główkował ani podawał Ci wszystkiego na tacy, trzeba zaliczyc okres frycówki i zacząć od czytania FAQ i przyklejonych oraz podstaw. A firmie. która robi tylko we flashu powiedz, że przyjemne dla oka wodotryski są w 98% bezuzyteczne dla ich klientów.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpowiem jeszcze Tobie odnosnie wielkich czy malych liter...

to jest tak ze wiekszosc na to nie patrzy wyszukiwarek wiec dla nich to obojetne, ale jak juz sa te co patrza... to zapewne malo kto by w nich wpisywal do wyszukiwania hasla uzywajac duzych liter... nie sadzisz? stosuj wiec male litery lepiej... ale w title zeby to jakos wygladalo to chociaz zacznij z duzej :) i w description....

a jesli masz link do zbanowanej domeny... to moze byc tak ze i Ty zostaniesz zbanowany... cos takiego czytalem jakis czas temu :) wiec uwazaj z kim wymieniasz linki

Nie ma sygnatury, tzn. jest że jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności