Skocz do zawartości

Pendrive za założenie konta? Fake czy prawda?


Lvcas

Rekomendowane odpowiedzi

pamiętam swego czasu, jak przedstawiciele funduszy emerytalnych, OFE, płacili po 50 zł za umowę ;) (i to w czasach początku tego stulecia ) więc tutaj pendrive? to niemal nic :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Leszczu

Jeżeli ktoś zakładałby konto (czy inna usługa) tylko po to aby dostać drobny dodatek, lub drobny dodatek przeważyłby o wyborze konta, przy pominięciu parametrów samego konta to wiadomo, że klient idiota. Jeżeli jednak ktoś i tak planował założyć akurat to konto, to czemu nie?

Kij zawsze ma dwa końce - pamiętaj o tym

Dokładnie o to chodzi :) Jeżeli ktoś ma zamiar założyć właśnie konto w mBank to dlaczego nie zebrać jeszcze Pena

Ps te tanie darmowe peny rozdawane na każdej imprezie to na pewno nie kingston 16gb Nagroda z wysyłką to koszty około 50-60 zł więc nie jest to dużo ale mało też nie skoro można to gratis zawinąć :) Niestety my też jesteśmy ograniczeni premią więc nie możemy tutaj dawać nagród po kilkaset złotych. A jeżeli ktoś sądzi że w hurcie org. Kingston 16gb kosztuje 10 zł to z chęcią kupię hurtową ilość dwa razy drożej i wtedy będziesz mógł zarobić nawet 100% a to już nie mało : )

PS 2 Myk jest dodatkowo taki iż założone konto można zamknąć w kolejnym miesiącu kalendarzowym, warunkiem otrzymania nagrody jest utrzymanie konta do końca miesiąca w którym to się podpisało umowę. Więc :) Trochę trudu bo 5 minut na formularz po miesiącu konto zamykasz kolejne 5 minut na wysłanie pisma a pen za darmo

Więc przeliczają czas jaki trzeba temu poświęcić za nagrodę 50 zł w 10 minut to chyba już nie jest wcale tak źle

Wiem że dużo osób nie lubi takich przeliczeń itd. ja tylko podsuwam rozwiązanie, sam jestem partnerem mBanku, ale oprócz tego że dostaje prowizję od każdego nowego klienta to nic więcej mnie nie łączy z tym bankiem (no mam tam też konto ) a skoro jest taki mały myk że prowizję płacą już po zamknięciu pierwszego miesiąca to dlaczego z tego nie skorzystać

Jeżeli nie chcemy używać konta to tylko ważne aby przy składaniu wniosku odznaczyć "zamawiam kartę" bo jeżeli nic nie robimy na koncie to wtedy jest to jedyna oplata miesięczna w wysokości 2 zł, no chyba że płacimy karta w miesiącu łączną kwotę min 100 zł to wtedy karta tez jest za free

Tak sporo ludzi "gardzi" tym pendrive 16gb a to ja mam do nich pytanie w jakim banku macie konto i co dostaliście w zamian za założenie go ? :) Bo z chęcią założę jeszcze gdzieś darmowe konto jeżeli dają tam duuużo więcej

PS3 u mnie możecie się dogadać co do nagrody :) mogę w zamian wypłacić kaskę w wysokości 50 zł ale wtedy proszę o info poprzez formularz na stronie https://nagrodyzakonto.pl lub na maila admin@nagrodyzakonto.pl

Pozdrawiam

pamiętam swego czasu, jak przedstawiciele funduszy emerytalnych, OFE, płacili po 50 zł za umowę ;) (i to w czasach początku tego stulecia ) więc tutaj pendrive? to niemal nic :)

Zgodzę sie tutaj w 100% :) Niestety czasy się mocno zmieniły, prowizje pomalały itd. Kiedyś na nowych klientach banki czy też inne instytucje biły kupę kasy teraz te zarobki minimalizują jednocześnie zmniejszając prowizje i się wszystko skraca

To tak jak z telefonami komórkowymi i abonamentami, kiedyś przedstawiciele za każdą umowę dostawali spore wynagrodzenia dzisiaj to zaledwie kilkanaście do kilkudziesięciu złotych, operatorzy pozniżali stawki rozmów z 1,5 zł na 0,29 zł itd jednocześnie mniej zarabiając na jednostce więc jednoznacznie mniej płacą prowizji za pozyskaną osobę.

Tak samo jest z bankami kiedyś opłaty były co miesiąc za konto, za kartę, za limit A, za debet itd

Teraz praktycznie jak będziesz używał mBank tylko do przelewów to nie zapłacisz im ani 1 zł :)

Więc tak suma sumarum to nawet nie wiem dlaczego jeszcze oni płacą tą prowizją za klienta, chyba liczą że na 10 pozyskanych trafi się jedna osoba która skorzysta z dodatkowych płatnych ofert tylko czy te opłaty starczą na opłacenie kolejnych 9 prowizji ? nie wiem może planują pozyskanie jak największej liczby klientów i wtedy coś zmienią :) Ciężko powiedzieć, jedno jest pewne stare prowizje tak szybko nie powrócą

Bo pytanie co lepsze mała nagroda za założenie i potem masz tanie usługi, czy lepiej te wcześniejsze 50 zł np dzisiaj 200-300 zł za założenie konta a potem słono płacić co miesiąc za utrzymanie konta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności