Skocz do zawartości

Szukam osób do pomocy przy forach


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak dawno otworzyłem forum na temat aparatów cyfrowych www.aparatycyfrowe.net.pl jakoś się kręci zaludnia, ale w dość ślimaczym tempie, ale myślę, że powoli zacznie się to zmieniać, a postów zacznie przybywać. Temat aparatów cyfrowych jest dość oklepany w polskim Internecie, ale ja bym chciał zrobić to forum trochę inaczej i nie sprowadzać wszystkiego do onanizmu sprzętowego i wojen producentów sprzętu, wole żeby forum było raczej przybytkiem informacji gdzie, za ile i czy pewnie można kupić dobry sprzęt dlatego dodałem opinie o sklepach internetowych. Do tego wszystkiego jest kilka kategorii związanych z samymi aparatami cyfrowymi i fotografią cyfrowa. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie jeśli interesuje się tym tematem.

Drugie forum związane z tanimi liniami lotniczymi i ogólnie z tanim lataniem znajduje się pod adresem www.loty.net. Podzieliłem je na kategorie według linii lotniczych działających na terenie Polski. Chciałbym aby forum było źródłem informacji dla osób planujących podróże z którąś z tanich linii lotniczych. Z drogiej strony takie swobodne wymiany opinii mogą czasami pomóc tym mniej doświadczonym pasażerom którymi liniami warto latać, jakie są rzeczywiste koszty lotu, skąd można latac i jaka jest obsługa.

Oba fora są jeszcze bardzo młode planuje otworzyć jeszcze jedno dla dzieci i nastolatków, ale jeśli chodzi o forum www.loty.net to chciałbym nawiązać jakąś wspólpracę z jedną czy kilkoma liniami tak aby była możliwość kupna jeszcze tańszych biletów i możliwości rezerwacji biletów.

Ogólnie przyjmę każdą rzeczową pomoc każdy kto by chciał to zawsze może umieścić linka na swoich stronach. Najlepsza pomoc jednak to włączenie się w tworzenie for w formie pisania rzeczowych postów przez co zaczną się rozwijać i dzięki temu wszyscy będą zadowoleni . Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania zapraszam na PM.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mialem racje juz przy temacie o twoim foto forum. Zakup domeny i odpalenie skryptu ze standardowym szablonem to <5minut. Teraz jeszcze szukasz kogos kto bedzie to prowadzil ;]

Zeby zaistniec trzeba czyms przyciagnac a u ciebie ani tresci ani zachecajacego profesjonalnego i oryginalnego wygladu ale ja myslalem ze o tym to wiesz B)

Jezeli ktos bedzie chcial prowadzic, pomagac i pilnowac to ja bardzo chcetnie kupie domene i odpale forum mu :placze: tematyka dowolna i chyba kazdy tez tak by zrobil bo to darmowy content za friko :ph34r: Podobne wg mnie 'smieszne' propozycje padaja w dziale ogloszen a smieszne bo na tym forum raczej ciezko znalesc jelenia co bedzie robil na nas za free.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle piepszysz gluupotyy i oczywiscie nie masz racji bo nigdzie nie jest zainstalowany jak to mowisz "standardowy skrypt" czy tez szablon.Nigdzie nie napisalem, ze szukam kogos do prowadzenia ktoregos z forum wiec nie przeinaczaj tego co napisalem. Wiec lepiej zajmij sie sprzedawaniem linkow na swoim forum.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji jestes zawodowym fotografem i czesto latasz samolotami czy poprostu liczysz na spora kase z reklam/PP?

Raczej to 2 bo sam wspominasz o rezerwacjach biletow :placze: a jezeli tak jest to moim zdaniem jest troche nie fer szukanie kogos kto odwali za ciebie to i rozkreci ci interes.

PS. Aktualnie nie mam wolnych linkow na sprzedanie musisz poczekac.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie tu ze wszystkimi oprocz Saint'a. Ja osobiscie planuje placic osobie/osobom ktore pomoga poprowadzic moja strone - 2-3 zlote(tyle moge dac) za porzadnego newsa to wcale nie duzo. A to ze bede musial placic - nie mam zadnej watpliwosci - sam ani z gramatyka ani ze stylem niezbyt jestem zaprzyjazniony.

Strona-forum ma pewnie swoja specyfike inna niz strona z newsami - nie wiem jak sie osiaga "mase krytyczna" przy ktorej forum zaczyna sam sie dalej napedac. Na sportlog'u teraz wszystko robie sam ale pozniej chetnie oddam(odplatnie) redaktorstwo komus bardziej kumatemu ;-) Ja pozostane tylko cwaniakem - po angielsku "owner'em" :placze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich młodzieńczych czasów to nazywało się "uwaga jelenie - gajowy w terenie" także nie obrażaj się bo krytykujący mają racje, tłumaczysz się, że nie chcesz "wykorzystać" nikogo a piszesz, że zapraszasz do pisanie "rzeczowych, treściwych postów" a w/g Ciebie cóż to jest ???

Bo moim zdaniem jest to szukanie jeleni dających treść :placze:

Też z miła chęcią zasponsoruje forum hehehe i dam "na pożarcie" komuś kto je poprowadzi, zapełni treścią :ph34r:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sosoba powie cos glupiego, a potem kazda inna powtarza to samo. Jestescie kompletnymi materialistami i wszedzie doszukujecie sie teorii spisku. Od dawna nie korzystam z kontekstowej reklamy. Wybaczcie, ale watpie breja zbudowal swoje forum odrazu bylo przepelnione ludzmi chodz temat moze chodliwy moze niech sam przypomni sobie jak to robil w poczatkach wlasnego forum to moze sie opamieta. Jesli chodzi o temple mnie sie subsilver puki co podoba i nie widze specjalnej potrzeby, aby go zmieniac na co innego. Jesli uwazacie, ze szukam "jeleni" to warto by zadac sobie takie pytanie czy uwazacie sie wlasnie za "jeleni" bo ja osobiscie liczylem na cos innego niz interpretowanie tego co napisalem w pierwszym poscie w kategoriach wyzysku i nie zwracalem sie do was dlaego, ze uwazam was za "jeleni". Poza tym prosilem o wszystkie pytania na PM. W taki sposob jak teraz tworzy sie wspomniany na poczatku postu efekt domina gdzie jedna osoba powie to samo co pierwsa tylko dla tego, ze sie z tym zgadza chodz do konca nie wie o co chodzi!

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy_Rider:

pomoc - praca, wysiłek, działanie (fizyczne lub moralne) podjęte dla dobra innej osoby w celu ulżenia w jej działaniu lub ratowania w niebezpieczeństwie; wspieranie kogoś, pomaganie komuś.
Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności