Skocz do zawartości

Czwartek, 15 grudnia - darmowa rejestracja


nutado

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na darmowe szkolenie, jakie specjalnie dla polaków przeprowadzi Mike Filsaime - jeden z najbardziej znanych speców od marketingu internetowego. Szkolenie będzie tłumaczone na j. polski. Jako, że spodziewana jest wyjątkowo duża liczba uczestników, warto zarejestrować się nieco wcześniej pod adresem: www.15grudnia.com/

Adres zawiera mój link partnerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co z tego mam?

Po szkoleniu będzie możliwość przystąpienia do programu partnerskiego, a że jest to program wielopoziomowy więc każdy kto się zapisze z mojego refa będzie w mojej strukturze. Oczywiście nic na siłę.

2. Tematyka jest podana. Szkolenie będzie dotyczyło tego jak w skuteczny sposób prowadzić biznes w Internecie. Opis skutecznych technik marketingowych, które z sukcesem wykorzystuje Mike Filsaime.

3. Odbędzie się to on-line - po zapisaniu się, na adres e-mail zostanie wysłany dokładny link do webinaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj są jakieś problemy z domeną, dlatego została uruchomiona domena zapasowa pod adresem:

webinargvo.eu/ - chętnych proszę o skorzystanie z tego adresu.

Pokój webinarowy mieści do 2 tys osób, w tej chwili jest już zarejestrowanych ponad tysiąc. Wiem, że niektórzy rozsyłają mailingi do swoich baz liczących po kilkuset użytkowników z informacją o tym szkoleniu, więc warto się pospieszyć z rejestracją zanim braknie miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje link bezpośredni do pokoju webinarowego ze szkoleniem:

www.gvoacademy.com/polska/?id=nutasq

Szkolenie zaczyna się już dzisiaj o 20:30, ale warto przyjść wcześniej. W tej chwili (18:06) jest już ponad 80 osób on-line.

Dla wszystkich zainteresowanych programem partnerskim ma być podobno przedstawiona "oferta nie do odrzucenia" - sam jestem ciekawy co to będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności