Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem chodzi o 2 rzeczy:

- pieniądze (te "gratisowe" 100 czy 200 zł dla pozycjonerów - ktoś to musi zapłacić wydawcom),

- czas (lepiej dać 10 000 bonusu 1 firmie, która ma 1000 domen niż bawić się z tysiącem wydawców, którzy mają jedną stronę - kwestia rozliczeń, wyświetlania się linków itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoPilot gwarantuje TOP 10 :)

Jesteś pewien, że gwarantuje? Czyli daje dowolną frazę dla dowolnej domeny, system ustala kwotę i mam pewność, że wbije mi ją do top10? A jeśli będę już ją miał na pozycji np top 12, czy zaproponowana kwota przez system będzie odpowiednio mniejsza? Ewentualnie jeśli nie będę oglądał się na system, sam będę coś tam pozycjonował, to system w trakcie zmniejszy już wyliczoną kwotę? I ja nie zadaje tych pytań, żebyś mi odpowiedział. Zadaje, żeby uzmysłowić niektórym osobom, że ten system w obecnej wersji w małym stopniu nadaje się dla pozycjonerów.

Moim zdaniem chodzi o 2 rzeczy:

- pieniądze (te "gratisowe" 100 czy 200 zł dla pozycjonerów - ktoś to musi zapłacić wydawcom),

- czas (lepiej dać 10 000 bonusu 1 firmie, która ma 1000 domen niż bawić się z tysiącem wydawców, którzy mają jedną stronę - kwestia rozliczeń, wyświetlania się linków itp.).

Nie. Nikt nie musi nic. Seopilot ma X baze domen i płaci miesięcznie X zł wydawcom bez względu na obłozenie linków na ich serwisach. Jeśli ogólne obłożenie linków jest mniejsze od 100 %, to jakiekolwiek bonusowe pieniądze dane pozycjonerom, to wirtualne pieniądze. Seopilot po prostu da miejsce za które i tak już płaci bez względu czy jest wykorzystane, czy też nie. I to wszystko w nadziei, że chociaż cześć z tych osób następnym razem zapłaci ze swojej kieszeni przy przedłużaniu linków.

Bonus 10 000 zł jest bonusem dla pozycjonerów, nie dla wydawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne, że spadają stawki o ponad połowę, podczas gdy jakość strony się zwiększa. Może zapleczówki traktujecie lepiej, ale takie traktowanie klientów jest nie-teges :D

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości spadły stawki, mi również, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić - początkowe stawki proponowane przez seopilot były bardzo wysokie. Wróćmy na ziemię i cieszmy się z dodatkowych paru stówek miesięcznie, a jesli ktoś jest niezadowolony może przecież zrezygnować z seopilota i szukać innego źródła dochodu.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niefajne zachowanie ze strony Seopilota. Zdeaktywowali mi stronę, na której zleciłem im instalacje za - uwaga - złą instalacje :D Miałem mieć bonus, stronę dodałem w zasadzie już na samym początku kiedy system ruszył, a teraz zaraz przed majem, kiedy to miałem wypłacić sobie bonus okazało się, że stroną nie może być przyjęta i została odrzucona. bonus odpadł. Może to przypadek, mam nadzieje, że nie odrzucą mi reszty serwisów, które załapały się na bonus, zaraz przed terminem jego wypłaty.

Jeśli ktoś zlecił instalację systemu Seopilotowi, niech lepiej szybko to przejrzy, bo podejrzewam ,że sam Seopilot ma problem z instalacją własnego systemu, a może to było celowe :)

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również u mnie spadki stawki o kilkadziesiąt procent.

Ale nie to jest najgorsze - jeden z serisów otrzymałe status "Wystąpił błąd instalacji kodu. Należy zaktualizować kod."

Szybko zaktualizowałem według instrukcji (choć nic się nie zmieniło, nadpisałem tylko te same informacje), serwis otrzymał status "Indeksacja", po czym:

"2012-02-10 został dodany serwis www.mundek.pl do Systemu SeoPilot.pl, jednak, nie odpowiada on wewnętrznym wymogom Systemu i nie może w nim uczestniczyć.

Zapraszamy do dodania innego serwisu, aby sprawdzić możliwości Systemu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Seopilot zapewnia, że za********e im idzie i rozdają ogromne bonusy, to jednak fakty mówią za siebie :D System raczej pada, nawet jakby napisali za argument, że teraz to już rozdają bonusy do 1 000 000 zł to do mnie to nie przemawia skoro odwalają takie akcje, że lecą mi bonusy 200zł zaraz przed dniem wypłaty ;)

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności