Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem przetestować seopilot - system wydawał się interesujący wiec zintegrowałem go z jenym z moich serwisów (jako wydawca). Okazało się ze serwis został odrzucony. Serwis istnieje 3 lata, ma PR 3 i jest lokalną bazą noclegowo turystyczną więc ma sporą oglądalność i dobrą reputację, nie bierze również udziału w zadnych programach wymiany linków. Pomyślałem że widocznie trzeba coś poprawić lub zobtymalizować więc zadzwoniłem na obsługę serwisu - niestety otrzymałem informację, że nie zostanie mi podany powód odrzucenia serwisi bo to tajemnica !! W zasadzie na tym rozmowa się zakończyła... Pierwszy raz spotkałem się z taka obsługą. Jak system chce przyciągać wydawców nie podając najbardziej podstawowych informacji? Mega dziwne to wszystko

Edytowane przez fidley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec mojej współpracy z SeoPilot.pl

Usunąłem swoje serwisy, a SeoPilot.pl tym samym stracił dwa serwisy PR2 i PR3 czyli łącznie około 1800 stron, gdzie mogłyby być kogoś linki :)

Po tym, jak mi obniżyli stawkę na serwisie PR3 do 151 zł. miesięcznie a na serwisie PR2 do 48 zł miesięcznie kończę współpracę i Wam radzę zrobić to samo! Poczujecie ulgę, mówią Wam! :P

----------------------

fototapety

Edytowane przez vastar0

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec mojej współpracy z SeoPilot.pl

Usunąłem swoje serwisy, a SeoPilot.pl tym samym stracił dwa serwisy PR2 i PR3 czyli łącznie około 1800 stron, gdzie mogłyby być kogoś linki :)

Po tym, jak mi obniżyli stawkę na serwisie PR3 do 151 zł. miesięcznie a na serwisie PR2 do 48 zł miesięcznie kończę współpracę i Wam radzę zrobić to samo! Poczujecie ulgę, mówią Wam! :P

----------------------

fototapety

A masz jakąś alternatywę? Na jaki system radzisz przejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem zakupić trochę linków z serwisów.

Muszę przyznać, ze to co piszą użytkownicy częściowo się sprawdza. Ilośc seriwsów jest może zadowalająca, natomiast ich jakość trochę mnie przeraża.

Katalogi, precle, fora, to większość z wyświetlanych wyników. Problem w tym, że z takich źródeł nie ma żadnego problemu zdobyć linki za darmo.

Brakuje mi:

Brak sortowania listy wyników po parametrach (w w zakładce zakupionych linków można)

Brak ilości bl do witryny, jedyny wskaźnik wartości strony to pr i alexa, oba parametry są według mnie mało precyzyjne, nie wiem jaki problem podłączyć jakieś płatne rozwiązania, ponoć macie ładne miesięczne dochody ;)

Na koniec prośba o przyłożenie się do zdobywania wartościowych miejsc reklamowych - chyba za wcześnie zakręciliście kurek :)

empty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś do cholery z tą waszą stroną a nie piszcie głupoty o jakimś marketingu. Strona się nie ładuje w ogóle, skrypty nie działają poprawnie, co do cholery się dzieje?!

Zobacz rewelacyjny, prosty w obsłudze darmowy program do rozliczenia pit za 2011 rok, który przyda się każdemu. Zaoszczędzisz masę czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoszeBambosze

Baza naszych serwisów jest aktualnie najlepsza jakościowo na polskim rynku. Naszym celem jest udostępnienie naszym użytkownikom bogatego asortymentu linków, z różnorodnych rodzajów serwisów. Wszystkie nasze linki są wartościowe. Ponadto ceny, które aktualnie oferujemy, są zdecydowanie najniższe na rynku, o czym możecie się przekonać zapoznając się z naszym cennikiem:

table-02.jpg

Warto dodać, iż w przeciwieństwie do naszej konkurencji, System Seopilot.pl jest niezwykle przejrzysty - nie pobieramy żadnych prowizji ani ukrytych opłat.

Jeśli chodzi o sortowanie wyników, to została przez nas opracowana specjalna wyszukiwarka linków. Linki można wyszukiwać na podstawie szerokiego wachlarza wskaźników, znacznie przewyższającego to, co oferuje nasza konkurencja:

- PR strony,

- PR całego serwisu,

- ilości linków wychodzących,

- pozycji serwisu w rankingu Alexa,

- obecności serwisu w katalogo DMOZ,

- wieku domeny,

- poziomu domeny.

Nie do końca zrozumiałe dla nas jest, w czym Pozycjonerowi mogła by pomóc w pracy znajomość wskaźnika ilości linków przychodzących. W jaki sposób chciałbyś posługiwać się tym parametrem?

Zapraszamy do sprawdzenia możliwości naszej wyszukiwarki linków, a przekonacie się, że w naszej bazie można znaleźć wartościowe linki w ilości, która zadowoli nawet najbardziej wybrednego pozycjonera :P .

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

W odpowiedzi na prośby naszych Użytkowników, stworzyliśmy dodatkową funkcję dla Pozycjonerów, a mianowicie możliwość redagownia Tekstu zakotwiczonego.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w Instrukcji dla Pozycjonera w punkcie 3.

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji!

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byście zrobili coś z serwerem bo strona wam zamula jak wisła po zimie.

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności