Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@krzysiekmat uważasz, że link na jednej podstronie (której pr niekoniecznie jest równy temu z głównej) jest wart więcej, niż daje seopilot? Zwróć uwagę, że na allegro na przykład sprzedajesz linki sitewide, a więc jeśli masz 30 tysięcy podstron to jest to - twoim rozumowaniem - 30 tysięcy linków :) A nie 700 czy ile tam ci wstawił seopilot ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TeGry.pl nie nie ja tylko tutaj podałem iż linki są wymieniane masowo i podmieniane te z page rank na te zerowe i nikt tutaj nie mówił a przynajmniej ja o linku umieszczonym na wszystkich podstronach serwisu, rozmowa jest o seopilocie a tam niema tego typu linków, no chyba że wyszukasz wszystkie i wykupisz każdy z osobna.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszkę z innej beczki.

Wcześniej pisalem o projekcie i jest osobny temat do niego załozony, ale tak tutaj napiszę dla informacji.

Właśnie wszedłem do panelu i mnie zatkało chyba im się automat zepsuł.

Do godziny 21:30 od rana na dwie frazy pozycjonowane w projekcie na jedną z nich automat załadował mi 47 linków a na drugą frazę 42 linki a tu do północy jeszcze daleko. Jakieś 2 godziny temu było 30 linków na frazę.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji, w której strony są usuwane, system jest praktycznie nie do użytku, ponieważ:

1. wybieram sobie strony, które według mnie mają wartość seo

2. umieszczam tam swojego linka

3. podlinkowuję miejscówkę

4. strona jest usuwana - cała strategia idzie w pi...u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj czegoś takiego nieda się zrobić nigdy nie wiesz kiedy ten link zniknie musiałbyś codziennie pilnować czy jest jeszcze link na stronie tzn.. czy jest jeszcze ta strona czy już jej niema i twojego linku też.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety również i moją stronę to spotkało i to o 50% !

Twoja Stawka wynosiła 309 PLN. Po przeprowadzeniu ponownej indeksacji, prognozowana miesięczna Stawka wynosi 149 PLN.

W rezultacie wyrzucam ich śmieciowe linki z swojej witryny ;)

Na sprzedaż Skrypty PHP, oferujemy gotowe portale z aplikacją mobilną. Wielojęzyczne, zintegrowane z 6 systemami płatności, logowanie facebook/google, mapy google/openstreetmaps, SMS, PUSH i intuicyjnym panelem administratora. W ofercie: skrypt ogłoszeń jak OLX, skrypt nieruchomości jak otodom, skrypt ogłoszeń pracy, baza noclegowa, katalog firm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to już chyba ich ostatnie chwile. Robią jeszcze wypłaty? Ciekawe co z tymi milionami które miały być wpompowane w ten biznes a o których kilka stron wcześniej wspomina Seopilot

Wypłaty robią i to bardzo szybko, wypłata dwa razy dotarła do mnie do 24h.

Na sprzedaż Skrypty PHP, oferujemy gotowe portale z aplikacją mobilną. Wielojęzyczne, zintegrowane z 6 systemami płatności, logowanie facebook/google, mapy google/openstreetmaps, SMS, PUSH i intuicyjnym panelem administratora. W ofercie: skrypt ogłoszeń jak OLX, skrypt nieruchomości jak otodom, skrypt ogłoszeń pracy, baza noclegowa, katalog firm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności