Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam przeglądając właśnie strony do zamieszczenia linku, że wiele z tych stron bo adresy są praktycznie te same od początku są własnością nie wydawców z poza seopilota a właśnie chyba pracowników seopilota bo jak zauważył monstrum strony te wogóle nie powinny się tam znaleźć.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem ostatnią stronę, przy próbie wypłaty 15 zł, które zostały zgromadzone od czasu ostatniej wypłaty pojawia się komunikat, że minimum jakie można wypłacić to 50 zł. Do tej pory było chyba tak, że jeśli w systemie nie posiadam żadnych stron mogę wypłacić każdą sumę, coś się w tej kwestii zmieniło ??

Edytowane przez horcyk

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlec wypłatę o 1 gr mniejszą, też tak miałem jak usunąłem ostatnią stronę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź SeoPilota

Z tego co widzimy, posiada Pan 11 osób poleconych, z części nich otrzymuje Pan środki. Aby możliwa wypłata pozostałych środków, konieczna jest zgodna na ich usunięcie.

Przychód miesięczny z poleconych, w chwili obecnej = 13,10 zł tak więc będę czekał aż zgromadzę potrzebne minimum :(

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kwota, którą podałem pochodzi od jednego poleconego, przy pozostałych same 0.

Edytowane przez horcyk

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze!

System SeoPilot.pl wciąż się rozwija i staje coraz bardziej funkcjonalny.

Tym razem mamy przyjemność ogłosić, że dla Waszej wygody wprowadziliśmy nową usługę - darmowe powiadomienia SMS.

W SeoPilot.pl wiemy, że najważniejsze dla naszych Wydawców - to pewność szybkiego otrzymania zarobionych pieniędzy, zaś dla Pozycjonerów - spokojna praca w Systemie, bez przerw spowodowanych brakiem środków lub niedostepnością serwisu.

Dlatego też od dzisiaj nasi Wydawcy będą mieli możliwość otrzymywania potwierdzeń o realizacji zleconych przez nich wypłat oraz o niedostępności serwisu, który jest w statusie OK, a nasi Pozycjonerzy informacje o kończących się środkach na pozycjonowanie, a także o niedostępności pozycjonowanego serwisu.

Stopniowo lista informacji, o których będziemy informować drogą sms-ową, będzie rozszerzana.

Oczywiście wszystkie powiadomienia są całkowicie bezpłatne!

Z związku z uruchomieniem nowej usługi prosimy wszystkich Użytkowników o sprawdzenie lub podanie prawidłowych numerów telefonów komórkowych, na które będą wysyłane powiadomienia sms. Aby aktywować usługę powiadomień, należy potwierdzić podany w profilu numer telefonu komórkowego oraz zaznaczyć rodzaje zdarzeń, o których będziemy Cię informować. W każdej chwili będzie można wyłączyć funkcję powiadomień, aby to zrobić wystarczy wejść do swojego profilu i odznaczyć te zdarzenia, o których nie chcesz już być informowany.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowej funkcji

Zespół SeoPilot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, gość jest the best, uwielbiam go :D Wydawcy masowo uciekają a on o powiadomieniach sms pisze...

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia będą szły w masowych ilościach w 4 formach:

1. "Twój serwis jest niedostępny dla naszych botów, sprawdź poprawność zainstalowania skryptów",

2. "Stawka Twojego serwisu wkrótce ulegnie zmianie" (oczywiście na niższą > docelowo głodową),

3. "Twój serwis nie może uczestniczyć w naszym systemie, gdyż nie spełnia parametrów jakościowych (mimo iż wzrósł jej PR, ilość linków przychodzących, ilość podstron",

4. "Twój budżet na pozycjonowanie się wyczerpuje, dokonaj kolejnej wpłaty za linki" (które są stałe ale zmieniają się z dnia na dzień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonerzy informacje o kończących się środkach na pozycjonowanie, a także o niedostępności pozycjonowanego serwisu.

To sie w sumie przyda:)

Nie patrzmy wstecz ze złością ani wprzód ze strachem, ale świadomie dookoła

James Thurber

Pozytywna Polityka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia będą szły w masowych ilościach w 4 formach:

1. "Twój serwis jest niedostępny dla naszych botów, sprawdź poprawność zainstalowania skryptów",

2. "Stawka Twojego serwisu wkrótce ulegnie zmianie" (oczywiście na niższą > docelowo głodową),

3. "Twój serwis nie może uczestniczyć w naszym systemie, gdyż nie spełnia parametrów jakościowych (mimo iż wzrósł jej PR, ilość linków przychodzących, ilość podstron",

4. "Twój budżet na pozycjonowanie się wyczerpuje, dokonaj kolejnej wpłaty za linki" (które są stałe ale zmieniają się z dnia na dzień).

@Bestek,

Przypominamy dla tych, którzy nie przeczytali do końca naszej nowości:)

Powiadomienia bedą wysyłane w następujących sytuacjach:

1. dla Pozycjonerów;

- przypominające o kończących się środkach na koncie użytkownika

- informujące o niedostępności pozycjonowanego serwisu (sms, jest wysłany tylko raz aby powiadomić użytkownika, że serwis jest niedostępny lub niepoprawnie odpowiada), do samego użytkownika należy decyzja jakie kroki podejmie.

2. dla Wydawców

- informujące o zrealizowanej wypłacie środków

- informujące o niedostępności serwisu Wydawcy ((sms, jest wysłany tylko raz aby powiadomić użytkownika, że serwis jest niedostępny lub niepoprawnie odpowiada). Celem jest szybkie informowanie Wydawcy o możliwych problemach związanych z serwisem lub serwerem, tu także do niego należy decyzja co z tym zrobi.

Otrzymywanie powiadomień jest całkowicie dobrowolne i bezpłatne oraz można je wyłączyć w każdej chwili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zapiszę się na taką listę powiadomień z jakiej otrzymam info o ogłoszeniu upadłości nielota.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności