Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Też to mam, pewnie niedługo pojawi się komunikat "serwis odrzucony".

Witam,

Miałem podobną sytuacje nieco wcześniej i bez problemu zaakceptowali serwis po podobnym statusie

Tak więc, Bądzmy dobrej mysli, głowa do góry :-)

Edytowane przez Xenobi

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu rozsyłali maile z informacją o konieczności aktualizacji kodu boksów. Aktualizowaliście je?

Witam,

Wszystkie pliki uległy aktualizacji

Technicy SP poinformowali, że pracują nad rozwiązaniem problemu. Musimy poczekać

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze!

Wprawdzie Święta w kalendarzu mamy już za sobą, jednak w

SeoPilot.pl rozdawanie prezentów trwa nadal!

Z przyjemnością pragniemy Was poinformować, że akcja promocyjna polegająca na doliczaniu 10% bonusu do każdego doładowania o wysokości 1000 PLN i więcej została przedłużona do 31 marca 2013 roku.

Życzymy jeszcze lepszych wyników w nowym 2013 roku!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to za sobą? Z tego co wiem to u niektórych jeszcze nowego roku nie było :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten seopilot ucichł kiedyś czytałem pewną wypowiedź jak znajdę link to podam.

Wypowiedź dotyczyła tego iż seopilot ugotował się tym darmowym pozycjonowaniem bo ludzie zakładali po kilka kont i pozycjonowali swoje serwisy w promocji za zero zł. Ciekawe jak to się ma do teraźniejszej oferty za 16zł, gdzie koszt linków siega nawet 400zł za frazę bo oni muszą wydawcą zapłacić.

A tutaj taka alternatywa https://postlinks.pl coś podobnego do seopilota.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze!

Nie posiadacie serwisu internetowego, który moglibyście dodać do Systemu i zarabiać na nim?

Nic straconego! Wciąż możecie zarabiać w SeoPilot.pl, uczestnicząc w naszym Systemie Poleconych i rekomendować nasz serwis innym Internautom.

A od dzisiaj zarobicie jeszcze więcej, gdyż 5 - krotnie zwiększyliśmy prowizję dla osób pozyskujących Pozycjonerów do Systemu. Od teraz 5% wydatków każdego Pozycjonera, który zostanie Waszą Osobą Poleconą będzie trafiało do Twojej kieszeni.

W SeoPilot.pl pozyskiwanie nowych Użytkowników może stać się poważnym źródłem stałego dochodu.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SeoPilot.pl pozyskiwanie nowych Użytkowników może stać się poważnym źródłem stałego dochodu

Tak jak i stałych linków. Nic dodać nic ująć.

Coś mylne pojęcie mają co do słowa "stałe".

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na jakość tego SWLa nie narzekam (jako pozycjoner, nie wydawca) i wręcz trochę dziwią mnie te negatywne opinie. Fakt, że "drobne" przemeblowanie z cenami "nieco" zniechęciło, ale za to akurat klient płaci... Trochę brakuje nowych stron wydawców w systemie, bo te obecne to już dawno wyeksploatowane i często powtarzalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności