Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

no nic szkoda

prosze mi powiedzieć po ilu dniach od pojawienia sie boksów reklamowych powinny być jakieś efekty, przez jaki czas sa boksy wyświetlane i co z indekscją przez roboty google tych wpisów? tzn czy sa pingowane czy samemu trzeba sie o to zatroszczyć

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się przypominam! Kiedy mamy się spodziewać funkcjonalności dotyczącej pełnej moderacji linków przez wydawcę? Czekam z lepszymi stronami, bo nie chcę się użerać z bramkami sms itp. za pomocą reklamacji.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

czy mozecie mi napisac czy ten seopilot daje jakieś efekty pozycjonowania stron www, czy warto se w niego bawić?

i po jakim czasie jak już daje jakieś efekty widać pierwsze ruchy w pozycjach

nie wiem czy opłaca mi sie inwestować w ten program kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś z Was zdecydował się na przejście z trybu Wykup na giełdę?

Poczytaj, że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ;-) Tylko usuwasz stronę z wykupu i dodajesz ją jako giełda ;-)

Drodzy Wydawcy!

W kwestii przejścia z trybu pełnego Wykupu do Giełdy prosimy o indywidualny kontakt z działem supportu Seopilot. Każde zgłoszenie przeanalizujemy oddzielnie, dokonamy oceny i ewentualnie przeniesienia bez konieczności usuwania serwisu z Systemu oraz, co się z tym wiąże, bez utraty rozmieszczonych linków. Zwracamy uwagę, że w tej kwestii dużo także zależy od Moderatorów, którzy mogą nie przyjąć z powrotem serwisu, jeśli stwierdzą, że przechodzi z jednego trybu do innego zbyt często. Jest to niekorzystne zarówno dla naszych pozycjonerów jak i opłacalności danego serwisu. A nasi specjaliści z supportu chętnie pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie, dla każdego indywidualnego przypadku. Prosimy także mieć na uwadze, że giełda ma swoje plusy, lecz nie dla każdego serwisu będzie bardziej opłacalna, gdyż płacimy w niej tylko za sprzedane linki oraz serwisy przyjmowane do giełdy przechodzą bardziej restryktywną moderację i filtrację.

Wydawcy pragnący przenieść swój serwis lub serwisy do innego trybu wykupu proszeni są o uprzedni kontakt z supportem, wtedy możemy to zrobić bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esperance: Nie pingujemy, dostępne w naszej bazie serwisy są prawdziwe i jakościowe, a co za tym idzie często odwiedzane przez roboty wyszukiwarek.

@pyzdera: Prosimy o dokładniejsze informacje, co mam Pan na myśli pisząc o “pełnej moderacji”?

@roberto999: Tak

@monstrum: Prosimy wysłać do nas zgłoszenie przez zakładkę Pomoc. Sprawdzimy jaką ma Pan obecnie wersję kodu i pomożemy z ewentualną aktualizacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności