Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czemu ale mam wrażenie że ten serwis umiera a tylko raz na jakiś czas sie ktoś pojawia w nim aby sprawdzić i ewentualnie powtarzam ewentualnie poodpisywać na zgłoszenia, natomiast co do zgłoszeń nie jest robione nic, jest tylko szukanie przyczyn po stronie użytkowników.

Natomiast jesli już nieda się zwalić winy nabierają wody w usta i cisza w eterze. Co do zgłoszeń jak widać sprawa zgłoszona 01.04.2014 10:22 do tej pory zero reakcji nawet nie została przeczytana, jak zwykle czekają do 17-tej bo tak chyba pracują. Dzionek zaliczony może zajrzymy jutro.

Potwierdza sie to co powiedziałem wcześniej kilkadziesiąt serwisów tak bez dziennej stawki i już mają niezłą kasę, czemu zresztą nie zaprzeczyli, a przemilczeli.

A teraz pewnie jak zwykle ktoś był tu na forum, poczytał i myslą w jaki sposób to wytłumaczyć aby wyszło że nie jest ich wina.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zresztą widać było przed chwilą!

Był ktoś z seopilota Seopilot.pl i teraz poleciał do serwisu sprawdzić zgłoszenia !

Przepraszam źle podałem nick który się pojawił i zniknął @SeoPilot.pl

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie giełdy stawka jest naliczana za każdy link osobno. Nie jest ona naliczana jedynie, jeśli serwis lub jego część były niedostępny. Tak jak pisaliśmy wcześniej - w najbliższym czasie wprowadzimy historię statusów linków, dzięki czemu każdy Wydawca będzie wiedział, które serwisy mają trudności z dostępnością, co ułatwi mu np. kontakt z hostingodawcą.

Na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiadać jak najszybciej, przynajmniej w tym samym dniu, jednakże oczywiście zdarza się, że nasi pracownicy nie są w stanie odpowiedzieć w ciągu godziny - dwóch- prosimy o zrozumienie.

A o tym, że pracują u nas prawdziwi ludzie, mogą się Państwo przekonać w dowolnym momencie - w sprawach pilnym można się z nami kontaktować telefonicznie w godz. 8 -16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę i teraz wiemy do kiedy pracują ale nie wiemy czemu za linki nie jest naliczana stawka dzienna skoro jest cały czas w trybie OK zarówno serwis jak i linki.

I jest odpowiedź

Stawka nie jest naliczana wyłącznie za linki, które nie były dostępne w danym dniu, lub przez jego część (standardowo obecność każdego linku jest sprawdzana 4 razy na dobę, niekiedy częściej, zależnie od statusu linku). Za takie linki nie pobieramy również opłaty od pozycjonerów.
Zalecamy skontaktowanie się z Pana hostingodawcą, gdyż zauważyliśmy, że problemy z Pana serwisami powtarzają się regularnie.


Nie bądźcie śmieszni nie jedyny serwis na tym hostingu który jest u was, i co jakiś czas pojawia się ten problem na którymś z serwisów, akurat ja to piluje bo tak się dzieje.

Inni może nie zauważyli że nie mają naliczanych stawek.

A wy kolejny raz staracie się zrzucić winę i nawet nie podjeliście próby sprawdzenia tego jak powiedziałem dziwna sprawa wszystko jest w statusie OK i piszecie że obecność sprawdzana jest 4 razy na dobę od godziny przynajmniej 10 rano status jest OK a stawki jak niebyło tak niema.

Nierozumie również czemu nie dodacie takiej możliwości

Sprawdź poprawność instalacji ( taki mały przycisk przy ustawieniach serwisu)

Prawdopodobnie rozwiązałoby to wiele problemów gdyby można było samemu sprawdzić poprawność instalacji a nie czekać aż ponownie strona zostanie sprawdzona niewiadomo kiedy bo np. robot nie poszedł.lub coś innego.

I proszę bardzo po całodniowym braku naliczania stawki bez mojej ingerencji w skrypt ani u usługodawcy hostingu, nagle dziś stawka jest naliczana po 1 dniowej przerwie. Cud jakiś czy co? Samo się naprawiło. :)

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

zapraszamy serdecznie do skorzystania z wiosennej promocji w SeoPilot. Już dziś możecie dostać od nas prezent w postaci 15% od kwoty doładowania konta*. Aby otrzymać wiosenno-świąteczny upominek wystarczy, że jak zawsze, opłacicie pozycjonowanie swojej strony, w zamian dostaniecie wspomniane już 15%, które na pewno przyda się podczas świątecznej gorączki lepienia babki i pieczenia mazurków ;)

promocja trwa do 30.04.2014r

Sprawdź

warunki promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seopilot, możecie napisać w skrócie jakie zmiany w regulaminie?

Aktualizacja regulamniu polegała na rozbudowie go, aby wszystko było jeszcze bardziej jasne i przejrzyste, nie ma tam znaczących zmian, opisujemy w bardziej szczegółowy sposób jak funkcjunuje nasz System, jak rozliczamy się z naszymi Pozycjonerami, Wydawcami, jak działa System Poleconych, na jakich zasadach przyjmujemy nowe serwisy itp. Dlatego w nim min. znajdziecie dokładny opis jak naliczamy wynagrodzenie, w jakich przypadakch wyngrodzenie może nie być naliczone, (statusy błędów), w jakim trybie jest naliczane, sposoby sprzedaży reklam. Podobnie szczegółowo opisane są zasady współpracy, rozliczeń z naszymi reklamodawcami, w tym także co oferujemy jak wygląda system rozliczeń itp.
Uszczegółowiona została także Polityka Prywatności (jest to teraz odrębny dokument), w niej określone są zasady zbierania, przechowywania i przetwarzania danych osobowych oraz innych danych, w tym anonimowych.
@Webmax,
średnio co 2 tygodnie, każdy serwis ma swój harmonogram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki sens jest czegoś takiego że ktoś kupuje link i wycofuje po 1,3, 5 dniach?

nie powinien zostać wprowadzony jakiś minimalny czas zakupu?

Edytowane przez bori79

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zaobserwowałem sytuację, że wiele linków pojawia się na 1-2 dni... niektóre nawet chyba na niecały dzień... Czy czasem nie jest tak, że jeśli dany link nie był na stronie przez przynajmniej 24h to wydawca nie otrzymuje wynagrodzenia? Pozostaje jeszcze kwestia po co ktoś kupuje link na 1 czy 2 dni?

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki sens jest czegoś takiego że ktoś kupuje link i wycofuje po 1,3, 5 dniach?

nie powinien zostać wprowadzony jakiś minimalny czas zakupu?

@bori79,

Takie przypadki zdarzają się, choć nie tak często, prosimy jednak zwrócić uwagę, że naliczenia są w trybie dziennym, tak więc jeśli link zostanie np: usunięty na 3 dzień, to Wydawca mimo wszystko otrzymuje 2/30 ceny linku (za 2 dni).
Ponadto pracujemy nad wprowadzeniem nowej usługi, która dodatkowa zagwarantuje (gwarancja dla Pozycjonerów) że link będzie stał odpowiednio długo.

Potwierdzam, że lepiej byłby jakiś czas. Bo jednego dnia pojawia się link za 30zł, potem znika niedługo po tym i guzik z kasy.

Aby wynagrodzenie zostało naliczone (1/30 ceny linku), powinien być w statusie OK, przynajmniej 24 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już dawno nic nie wypłacałem z SeoPilota, a w regulaminie nie mogę się doczytać tej informacji. Jest jakiś limit, próg wypłat w SeoPilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności