Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy naszych Wydawców do skorzystania z nowego trybu sprzedaży linków - giełdy z potwierdzeniem sprzedaży.

Pracując w tym trybie, masz możliwość akceptowania jedynie tych ogłoszeń reklamowych, które spełniają Twoje wymagania. O każdym nowo pojawiającym się linku zostaniesz powiadomiony drogą mailową i będziesz miał 48 godzin na podjęcie decyzji o rozmieszczeniu linku, lub jego odrzuceniu. Dodatkowo w późniejszym etapie pracy będziesz miał możliwość złożenia skargi na dowolny link.




gieldamanual.jpg



W trybie giełdy z akceptacją linków zostały zachowane wszystkie funkcjonalności, charakteryzujące nasz tryb giełdy, jak na przykład możliwość samodzielnego ustalania cen poszczególnych linków. Zachęcamy wszystkich naszych Wydawców do zapoznania się z naszą nową ofertą - szczegóły poznasz w Instrukcji dla Wydawcy.


Nowy tryb znajduje się obecnie w trybie beta, w związku z czym czekamy na wszelkie uwagi i komentarze dotyczące ewentualnych zmian na adres Działu Pomocy: support@seopilot.pl lub przez zakładkę Pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni Użytkownicy,

nastąpiło lato, a wraz z nim czas urlopów, odpoczynku i drinków z palemką. Aby wypoczynek był udany i bezstresowy, pamiętajcie o odpowiednim doładowaniu konta w Systemie. Żeby wasze wakacyjne szaleństwa były jeszcze weselsze, a złotówek w portfelu nie ubywało, SeoPilot.pl przygotował dla Was kilka promocji:

- w okresie trwania promocji (22.07 - 15.08) doładuj konto na dowolną sumę i otrzymaj specjalny bonus na pozycjonowanie w wysokości 15%. Bonus jest doliczany jednorazowo do pierwszej wpłaty w wymienionym okresie.

- doładuj konto na sumę co najmniej 1000 zł w trakcie trwania promocji (22.07 - 22.08) i otrzymaj bonus w wysokości 10% od sumy wpłaty. Bonus jest doliczany do każdej wpłaty - możesz otrzymać dowolną ilość bonusów!*




doladuj-konto.png


Latem topnieją nie tylko lodowce na Grenlandii, ale też zamrożone frazy w Systemie dzięki miesiącowi pozycjonowania gratis! Uruchom ponownie zamrożone lub zatrzymane frazy w Systemie w dowolnym trybie, a po miesiącu otrzymasz zwrot WSZYSTKICH wydanych w tym czasie środków!**




udzial.png


* Promocje nie sumują się. W przypadku dokonania pierwszej wpłaty w wysokości ponad 1000 zł w okresie promocyjnym, zostanie doliczone 15% bonusu.

** Aby wydane na pozycjonowanie środki zostały zwrócone, konieczne jest uruchomienie zatrzymanej lub zamrożonej przed 22.07. 2014 frazy w dniach 22.07 - 15.08 br. Frazy przez 30 dni od daty uruchomienia muszą pozostawać w statusie OK. Zwrot środków następuje przez naliczenie bonusu na pozycjonowanie o wartości równej wydanym środkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa przejrzalem dokładnie listę sprzedanych linkow i z 40 linkow pr 2 które są wycenione na 3, 99 aż 11 zostało sprzedanych za 29 groszy. Napisałem do nich maila ale jak do tej pory bez odpowiedzi.

Mnie też nie odpowiadają. Wszystko tylko ładnie na reklamie wygląda.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe https://elektrasklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie odpowiadają. Wszystko tylko ładnie na reklamie wygląda.

@krzys150,

Cytowany problem był rozwiązany ponad miesiąc temu, obecnie wszystkom działa poprawnie, wszelkie problemy rozwiązujemy za pośrednictwem Działu Pomocy, ewentualnie prosimy o kontakt przez priv ze wskazaniem numeru ID użytkownika oraz opisem problemu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z obecnie trwających akcji promocyjnych, więcej szczegółów znajdziecie państwo na naszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@unfair Mi jedną stronę z pr3, przeszło 3 letnim stażem i około 3k podstronami (głównie newsy) odrzucili. Inną stronę z 2 letnim stażem, coś koło 600 wpisami i pr3 też odrzucili.

Także, że odrzucili stronę z PR 0, 150 wpisami to nic nadzwyczajnego, tak myślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unfair - może to niesprawiedliwe, no rzeczywście taka strona mogła zostać odrzucona, zapraszamy do ponownego dodania jak przejdzie aktualizacja:)

@Dmati - Niemożliwe, takie strony przyjmujemy z otwartymi rękami;) Prosimy podać ich adresy przez priv

@roberto999 - prosimy rozwijać je i spróbować dodać ponownie po 30 dniach licząc od daty odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj już na amen pożegnałem się z tym portalem.

Kilka dni temu puściłem serwis na dodatkową indeksację, odpowiedź:

"Na chwilę obecną stawkę dla serwisu uważamy za odpowiednią dla poziomu serwisu. W ostatnim okresie serwis zanotował spadek rezultatów finansowych, nie jest to jednak związane ze spadkiem jakości serwisu, w związku z czym możliwe było utrzymanie stawki na obecnym poziomie. Zachęcamy do dalszego rozwoju serwisu, aktualizowania treści, a sądzimy, że w perspektywie średniookresowej możliwe będzie podwyższenie stawki. "

Nie wiem kto to pisze, ale jakiś geniusz. Następnego dnia dostałem info, że moja stawka zostanie obniżona, bo parametry się pogorszyły ;-) (Swoją drogą nie jestem idiotą - wiem jakie są parametry strony, kiedy się zmniejszają, a kiedy zwiększają)

Cóż, liczę, że po odejściu skoczą mi oczka w górę w Google. Po odejściu z Prolinka skoczyły mi o nawet 20 pozycji w górę dla niektórych haseł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności