Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością zdążyliście się już przekonać, że nasz System jest stale rozwijany i udoskonalany.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was kolejną, miłą niespodziankę!

Wystarczy, że wejdziecie na naszą stronę główną, a Waszym oczom ukaże się nowa szata graficzna naszego serwisu! Jest przyjemniejsza dla oka i znacznie bardziej intuicyjna.

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!

news-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na plus :) Czy jest możliwość samodzielnego przeniesienia stylów css do własnego pliku css i usunięcia ich z include'owanego skryptu? Błędy wyrzuca validator po wstawieniu Waszego kodu ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

2 pytania:

- nie mogę zainstalować kodu na stronie, tzn instaluję go ale wyrzuca info że system tego kodu nie widzi. Mam pewną wprawę z kodami, nie wiem co nie jest tak. czy deklarowana pomoc specjalistów rzeczywiście działa i jak to wygląda.

- jak już kod będzie ok to ile realnie trwa wycena i aktywowanie strony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie mogę zainstalować kodu na stronie, tzn instaluję go ale wyrzuca info że system tego kodu nie widzi. Mam pewną wprawę z kodami, nie wiem co nie jest tak. czy deklarowana pomoc specjalistów rzeczywiście działa i jak to wygląda.

Miałem ten sam problem pomimo że testowe boksy poprawnie się wyświetlały. Minęło kilka dni stwierdziłem że coś trzeba zrobić skontaktowałem się z ich pomocą. Kazali mi przesłać dane do specjalistów (przesłałem hasła forumowe, hasła na katalog, dane ftp) po czym strona została natychmiastowo odrzucona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy strony na Wordpressie są przyjmowane? bo próbuje dodać kilka w miarę możliwości ładne i po użytkowników z unikalną streścią PR1 i nic

czy site w Google jest jakiś minimalny oraz BL Majestic coś wiadomo?

może ktoś się pochwalić przykładową stroną pod seopilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fajnie było ale się skończyło jak w większości przypadków.

czy strony na Wordpressie są przyjmowane? bo próbuje dodać kilka w miarę możliwości ładne i po użytkowników z unikalną streścią PR1 i nic

Z tego co zauważyłem minimum to page rank 2 ale mogę się mylić.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było OK do momentu aż seopilot nie zaczal kombinowac z odrzucaniem stron co pewnie wielu zauwazylo, informacja ze nie wyswietlaja sie boksy lub serwis nie przeszedl indeksacji pozniej wyrzucenie z programu, obnizenie stawek nawet kilku krotne, dziwna selekcja witryn (dobre strony nie sa akceptowane, gorsze są/były).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nieakceptacją nowych stron w systemie i 3 miesięczną kwarantanną to Seopilot.pl trochę przegina i chyba sobie sam strzela w kolano, już nie wspomnę o tym obniżaniu stawek.

Na szczęście są alternatywy - Linkolo.pl

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności