Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wogóle jaja się dzieją zakupuje linki są już umieszczone wyświetlają się. Wchodze na następny dzień i większość zakupionych linków znika?. i znów zakupuje i na drugi dzień powtórka z rozrywki? chyba system cosik po zmianach sie sypie.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiekmat

Na chwilę obecną w naszym Dziale Pomocy nie znaleźliśmy podobnego rodzaju zgłoszeń. Podobne kwestie bardzo trudno omawiać na forum.

W przypadku zauważenia podobnej sytuacji, skontaktuj się z naszym Działem Pomocy i podaj konkretny przykład, wyjaśnimy to jak najszybciej.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie fo SEOPILOTA i użytkowników również - system przyjmuje jakieś strony? Jeśli tak to jakie - tematyka itp?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmr88

Tak, nadal prowadzimy nabór serwisów o wysokiej jakości. O konkretnych wymaganiach dotyczących serwisów przyjmowanych do Systemu możesz przeczytać w FAQ na naszej stronie, a także we wcześniejszych postach w tym wątku - w tej kwestii wypowiadaliśmy się już wielokrotnie.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis:

PageRank 3,

Ponad 225`000 site.

Referring Domains 362

External Backlinks 52,243

Trust Flow 24

(3 ostatnie by majesticseo)

Linki naturalne, serwis nie był w SWL'ach itp. Na czołowe frazy TOP5/TOP10 w google.

No i przede wszystkim prawie 7 lat w sieci... niestety nie spełnia oczekiwań. Mam wątpliwość, że tego typu wymagania jak PR/site/BL/TrustRank itp. to nie są kluczowe wytyczne tylko ew. tematyka. Albo po prostu system może sobie pozwolić na przyjęcie np. 3-5 serwisów na miesiąc i na kogo wypadnie na tego "bęc".

Bo jako pozycjoner z wieloletnim doświadczeniem mogę powiedzieć szczerzę, że system odrzuca strony już bardzo wysokiej jakości nie tylko seo ale i pod użytkowników.

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam następujące pytanie. Dodałem swoją stronę do SeoPilot. Postępując zgodnie z instrukcjami zainstalowałem kod na stronie. Obecnie ramka z reklamami SeoPilot nie wyswietla się na stronie głównej mojego serwisu. Jest widoczna jedynie pod adresem: https://moja.strona.pl/?seopilot_test=XXX. Czy tak powinno być? Dodam jeszcze tylko może, że status strony to: Na indeksacji.

Pozdrawiam i liczę na pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być. Dopóki nie będziesz miał przypisanej stawki to linki nie będą się wyświetlać.

PS. Co do podanej powyższej alternatywy przez @PL-mann to również polecam linkolo.pl, korzystam i póki co jestem zadowolony ;) w dodatku banalna instalacja bo w linkolo mają do każdego CMSa plugin więc nie trzeba się babrać z plikami i nie ma problemu że coś nie działa.

Edytowane przez Kede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Seopilot nie przyjmuje wyczesanych stron? Bo musiałby je wysoko wycenić na $$ a wtedy pozycjonowanie stałoby się u nich droższe. Tak więc jest próg jakości stron którego nie warto przekraczać.

Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, dlaczego nadal nie działa automatyczne logowanie do Seopilota? Przez długi czas wszystko hulało jak trzeba, a od miesiąca-półtora, za każdym razem muszę się logować ręcznie. Wydaje się, że to nie jest duża sprawa, a jest to jakaś uciążliwość...

Prawo Prosto.pl - portal prawny, prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne

Chcesz się uczyć legal english? Prawniczy język angielski dla Ciebie!

Chcesz mieć własną broń? Poczytaj o tym, jak uzyskać pozwolenie na broń palną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Seopilot nie przyjmuje wyczesanych stron? Bo musiałby je wysoko wycenić na $$ a wtedy pozycjonowanie stałoby się u nich droższe. Tak więc jest próg jakości stron którego nie warto przekraczać.

Przynajmniej ja tak to rozumiem.

No to akurat jest nieprawdą.

Dodawałem też strony z PR 1 i odrazu są odrzucane, z 0 nie próbowałem

A faktycznie coś jest nie tak , nawet niema już w czym wybierać przy pozycjonowaniu. Dobrze że są alternatywy jak piszecie to linkolo i prolink. Tam niema takich problemów. Chyba seopilot sam sobie dołek kopie. Ich wypowiedzi strony wartościowe są przymowane?. Po wypowiedziach tutaj widać zupełnie co innego. A taka wypowiedź jest ogólnikowa jak niema określonych parametrów dla strony. Dla nich może to być np. śmieć postawiony tydzień temu na unikalnym IP. I już mamy wartościową strone bo ma unikalne IP. I tak sobie można stosować wartość strony dla własnego widzimisie, ale to już ich problem jak nie dbają o wydawców to poprostu pójdą gdzie indziej. Obniżanie stawek gdzie PR serwisu wzrasta ilość linków zamieszczonych coraz większa co łatwo sprawdzić a stawka spada, pogratulować tylko tak dalej.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma podobne sytuacje jak @Ptaq? Udaje się wam dodać i zaakceptować strony z mniejszym PR niż 4?

chodzi mi strony dodawane w ostatnim czasie, max 2-3 tygodnie

Ja dodałem wczoraj stronę do systemu, PR - 2, External Backlinks - 194,957, trust flow - 13. Cała operacja od momentu dodania kodu testowego trwała niecałe 24 godziny. Dziś spróbuję jeszcze z kilkoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkolo i prolink nie są alternatywami bo $$$ dostajecie po sprzedaży linków, bez jakiejkolwiek gwarancji ich sprzedaży. Mam na jednej stronie zainstalowany seopilot i prolink jednocześnie i mimo, że stawka w seopilocie wydaje się być przeciętna, to jednak nadal jest to 2x większa miesięczna kwota niż w przypadku prolinka, gdzie sprzedało się już sporo linków. To jest przewaga seopilota.

Minus jest taki, że brak jest jasnych wytycznych co jest nie tak. Można się domyślić po tym, na którym etapie strona została odrzucona. Ale generalnie system mógłby podawać konkretne info, albo nawet zaproponować dodanie strony na dużo gorszych warunkach. Ja niekiedy wolę mieć z seopilota pewne 50 zł miesięcznie za stronę niż w innym systemie mieć możliwość zrobienia 200 zł miesięcznie pod warunkiem, że się wszystkie linki sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności