Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, wyraziłem się nieprecyzyjnie, strona została przyjęta po weryfikacji. Przed chwilą próbowałem dodać wartościowy serwis z PR1 ale system już na etapie automatycznym go odrzucił "Serwis nie może być dodany do Systemu SeoPilot.pl, gdyż nie odpowiada jego wewnętrznym wymogom i nie może w nim uczestniczyć".

Wrzuciłem do weryfikacji jeszcze 2 serwisy z PR 2, zobaczymy czy zostaną przyjęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z PiO poszedł "spamiór" na maila, że grupa w której jest SeoPilot dostała 10mln. dolarów. Ciekawe czy się to przełoży na przyjmowanie nowych stron. Może twórcy tematu odpowiedzą- czy takie dofinansowanie odbije się tez na wydawcach?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, e-mail przyszedł i nawet wysłałem stosowną do zachęceń ze strony Seopilot ofertę... ciekawe, czy będzie jakaś odpowiedź :).

Prawo Prosto.pl - portal prawny, prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne

Chcesz się uczyć legal english? Prawniczy język angielski dla Ciebie!

Chcesz mieć własną broń? Poczytaj o tym, jak uzyskać pozwolenie na broń palną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej strony z PR 1 są odzrzucane na wstępie minimum to PR 2 i to się potwierdza ale oczywiście nie podadzą tego oficjalnie jak to odpowiadają wartościowe serwisy pojęcie bardzo szerokie.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały odrzucone obywa serwisy o których pisałem wczoraj, jeden zaraz po dodaniu do systemu, a drugi przed chwilą. Co ciekawe ten drugi serwis ma parametry zbliżone do tego który został wczoraj zatwierdzony, oprócz tego jest bardziej zadbany, nad tekstami pracuje 2 autorów, po kilka nowych artykułów dodawanych dziennie, 100% dla ludzi, ta sama tematyka, unikalny wygląd. Bardzo dziwną mają politykę, wolę chyba jednak robić serwisy pod Adsense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej strony z PR 1 są odzrzucane na wstępie minimum to PR 2 i to się potwierdza ale oczywiście nie podadzą tego oficjalnie jak to odpowiadają wartościowe serwisy pojęcie bardzo szerokie.

Chyba minimum to już teraz PR 5 :)

Mi dziś odrzucili katalog z PR 4, który istnieje już 7 lat

Google index 1.260.000 stron

BL 85k

unikalne treści

i wiele jeszcze innych plusów, których nie chcemi się wypisywac bo za długo :) a 2 tygodnie temu przyjeli młody katalog z PR 2 ale tematyczny.

Panowie moderatorzy z Ukrainy nadarmo się nasiedzieli ok. 20 minut aby stwierdzić, że się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grymazz666

Prosimy o zaistniałej sytuacji powiadomić nasz Dział Pomocy, podając, z jakiego urządzenia i z pomocą jakiej przeglądarki próbujesz wejść na stronę.

W związku z tym, że strona jest rozjechana, nie jestem w stanie się zalogować. Wyskakuje mi jakiś niepojęty błąd i zostaję przekierowany na https://seopilot.pl/login i widzę {"action":"show","title":"Uwaga","message":"B\u0142\u0119dny login lub has\u0142o, spr\u00f3buj ponownie!"}

Przepraszam najmocniej, ale chyba to juz wiecie, że skoro nie mogę się zalogować to i poprzez nieszczęsną zakładkę POMOC nie mogę napisać. Korzystam z Mozilli, wszystko mam wyczyszczone i nie wkręcajcie mi żadnych kitów, tylko to naprawcie.

Edytowane przez grymaz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoPilot czy serwis, który jest pozycjonowany u Was w systemie może być jedndnocześnie wydawcą?

W zastępstwie odpowiem ( ponieważ w sobotę i niedzielę mają wolne ) że tak, kwestia tylko czy go zaakceptują i czy spełnia warunki, a właściwie jeden czy jest "wartościowym serwisem".

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności