Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem kilka dni temu - bo też miałem taki błąd... tj błąd mam do teraz, udowodniłem im, ze to ich wina... wpisują w pliku z bazą linki, których nie ma w serwisie (np pomijają ostatni znak - slash) i ich "nowy" automatyczny system twierdzi, że linki się nie wyświetlają...

Napisałem, dzwoniłem - przekazali do działu "technicznego" i każą czekać... więc czekamy... po kilku dniach pewnie wylecimy z systemu :)

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie: 1000zł (troche za duża patrząc realnie) -> 500zł -> 360zł -> 180zł.... zaniedługo pewnie dojdzie do 50zł - a tego już mi nikt nie wytłumaczy jak wartość może tak polecieć w dół, jeśli serwis utrzymał PR, site wzróśł, backlinków przybyło...

Inne serwisy od 300-500zł do okolic 50zł już pospadały ;)

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Użytkownicy,

w związku z powtarzającymi się pytaniami na temat pracy nowego kodu pragniemy poinformować, że celem jego wprowadzenia jest dodatkowe zabezpieczenie serwisów naszych Wydawców oraz zlikwidowanie pojawiających się problemów z kodowaniem polskich znaków.

Jednocześnie przypominamy, że w trakcie aktualizacji kodu konieczne jest usunięcie pliku links.db - obecność tego pliku w folderze może powodować “brak potwierdzenia linków”.

Ponadto w związku z aktualizacją kodu, serwis może czasowo przejść w status błąd rozmieszczenia linków. Tymczasowe pojawienie się w ciągu dnia statusu “Błąd rozmieszczenia linków” nie wpływa na naliczenie dziennej stawki. W tym przypadku, w ciągu 12 godzin serwis powinien wrócić do statusu OK. Jeśli tak się nie stanie, prosimy o kontakt z Działem Pomocy. Ponadto, wszystkich Użytkowników, którzy już zaktualizowali kod i mają w związku z tym trudności techniczne, również prosimy o kontakt z Działem Pomocy.

Jednocześnie postanowiliśmy wydłużyć czas, w którym Wydawcy powinni dokonać aktualizacji Kodu, do miesiąca.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seoopilot - czy możesz podać ilu stronom przez ostatni powiedzmy miesiąc zostały podwyższone stawki. Nie chodzi o adresy tylko procentowo ile stron ma obcięte stawki a ile stron zanotowało podwyżki. Jakoś dziwnym trafem ani jedna z moich stron nie zanotowała podwyżki tylko spadki. W serwisie została już tylko jedna moja strona i jak tak dalej pójdzie i ją będę musiał wykasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seoopilot - czy możesz podać ilu stronom przez ostatni powiedzmy miesiąc zostały podwyższone stawki. Nie chodzi o adresy tylko procentowo ile stron ma obcięte stawki a ile stron zanotowało podwyżki. Jakoś dziwnym trafem ani jedna z moich stron nie zanotowała podwyżki tylko spadki. W serwisie została już tylko jedna moja strona i jak tak dalej pójdzie i ją będę musiał wykasować...

Hehe ja Ci odpowiem, według wypowiedzi użytkowników seopilota na forum to:

ilość wydawców którzy otrzymali podwyżkę: 0%

ilość wydawców którzy dostali obniżkę: 100 %

Chyba tak to wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności