Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję kolejnym pozycjonerom amatorom, którzy linkowali się tym rotacyjnym swlem zwanym SEOPILOTEM. Jutro wycofuje swoje ostatnie 3 strony z tego systemu. Niby wszystkie są jeszcze na stawce powyżej 100 pln, ale wiem, że mają dużo większy potencjał niż te śmieszne grosze.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne obniżki dla 2 stron... życzę "powodzenia" seopilotowi jeśli obcina zarobek o 80% dla strony o PR5 i 10 letniej domeny. Tym oto sposobem w ciągu 3 dni usunę ostatnie 2 strony i zniknie ze systemu ponad 1600 linków zamieszczonych przez seopilota.

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc będą do wszystkich pisali prośbę o przywrócenie stron i będą dawali gwarancję stawki jak na wejściu :D Zostaną tylko te strony, których właściciele zgodzili się na marne grosze.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może obcinają stawki bo już teraz nie ma nikogo ^^

Mam w Poleconych 4 osoby i 4 rozpoczęte kampanie. Zysk: 0 zł...

Sam jestem 5-tą osobą, która wykorzystała 200 zł i zakończyła tam pozycjonowanie.

Więc zamiast krytykować SeoPilota, że obcina Wam stawki, powinniście go po rękach całować za to, że dawał bonusy takim jak ja, a mnie i innym dziękować za to, że dawałem zarobić Wam ;)

Edit: Oczywiście żartuję, ale przyznacie, że coś w tym jest :)

Edytowane przez ear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co musieliby zrobić, żeby odzyskać zaufanie klientów. Może zmienić i trzymać się sztywnych reguł, np. limit linków na jednej stronie max 500 i stałe stawki dla stron wydawców np. PR2 100 zł, PR3 150 zł, PR4 200 zł ? Wtedy każdy wiedziałby co i jak i nie byłoby płaczu i narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć tak od strony pozycjonera bo wydawcą dawno przestałem już być.

Jak ktoś chce wypozycjonować u nich stronę automatem to niech się grubo zastanowi nad tym czy zależy mu na tej stronie czy nie?.

Potrafią tak uwalić stronę jak chyba samemu się by nie uwaliło pozycjonując swl-em nawet jakby człowiek nie miał za dużo pojęcia o tym. Podam tutaj iż pozycjonowana przez nich strona dalej jest w okolicach 400 - 500 pozycji.

Pozycjonowana na 3 frazy, ale nic dziwnego jeszcze tak niestabilnego pozycjonowania w życiu nie widziałem, szczerze mogę przestrzec tylko i wszystkim odradzić ten sposób pozycjonowania u nich i teraz już mnie nie dziwi że maksymalna cena jaką pobierają lub chcą pobierać to 99 zł co jest i tak za dużo aby płacić za zniszczenie strony.

Dadam tutaj iż pozycjonowana bliźniacza strona jest na wysokich pozycjach na te same frazy przy pozycjonowaniu od troszkę ponad miesiąca bez ich pomocy.

Sami możecie zauważyć iż jest to jeden z najgorszych systemów linków rotacyjnych i do tego płatnych.W żadnym wypadku nie należy opierać się tylko na tym systemie, należy również uważać aby nie zkupywać dużej ilości linków i nie więcej jak 2 linki na jednym serwisie a najlepiej po jednym aby w razie usuwania serwisów zminimalizować konsekwencje, ponieważ można się ich pozbyć w ciągu jednego dnia.

Ogólnie podsumowując odradzam pozycjonowanie automatem wysokokonkurencyjnych fraz i zachowanie umiaru w zakupie linków góra 2 w jednym serwisie bo system może przynieść więcej szkód niż korzyści.

Ciekawi mnie tylko czy są tutaj osoby co również odczuły skutki ich bezmyślnego usuwania serwisów bez wcześniejszego sprawdzenia konsekwencji dla pozycjonowanych stron?

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Pozycjonerzy!

Zbliża się okres świąteczny - a wraz z nim “szaleństwo zakupów”. Obecność w czołówce wyników wyszukiwania w tym okresie dla wielu firm jest szczególnie ważne, gdyż jest to okres wyjątkowo korzystny, w którym sprzedaż często wzrasta nawet kilkakrotnie.

Dlatego też przypominamy o konieczności doładowania swoich kont wystarczającą kwotą środków, aby “spać spokojnie”.

Doładowanie konta pozwoli zachować stabilne, wysokie pozycje, uchroni przed ryzykiem zatrzymania projektów oraz zapewni beztroskie spędzanie wolnego czasu w okresie świąt.

Jednocześnie przypominamy o naszej jeszcze aktualnej promocji “Doładuj swoje konto kwotą 1000 PLN i wyższą i otrzymaj 10% Gratis”, która zakończy się 31 grudnia 2012 - pośpieszcie się, aby skorzystać z tej oferty!

Dzięki Systemowi SeoPilot.pl także Twoja strona może znaleźć się TOP10 wyników Google! Zapraszamy do dodawania nowych projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby “spać spokojnie”

Na pewno będą spać spokojnie bo za chwilę usuwam 3 strony. Jakieś 2k linków poleci w piz...du.

pośpieszcie się, aby skorzystać z tej oferty!

Czy Tobie płacą za robienie z siebie idioty jakoś specjalnie?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nasuwa mi się tylko jedno słowo "no kur..a mać", kiedyś miałem takiego kota zawsze srał mi po kontach, i co bym nie robił zawsze menda zesrała sie w tym koncie, no i seopilot podobnie jak ten moj zasrany kot niczym sie nie przejmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności