Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

aby “spać spokojnie

Tutaj możecie zobaczyć odzwierciedlenie ich sloganu

Untitled.png

No to już jest szczyt i jeszcze takie coś przysyłają na poczte:

Szanowni Pozycjonerzy!

Zbliża się okres świąteczny - a wraz z nim "szaleństwo zakupów". Obecność w czołówce wyników wyszukiwania w tym okresie dla wielu firm jest szczególnie ważne, gdyż jest to okres wyjątkowo korzystny, w którym sprzedaż często wzrasta nawet kilkakrotnie.

Dlatego też przypominamy o konieczności doładowania swoich kont wystarczającą kwotą środków, aby "spać spokojnie".

Doładowanie konta pozwoli zachować stabilne, wysokie pozycje, uchroni przed ryzykiem zatrzymania projektów oraz zapewni beztroskie spędzanie wolnego czasu w okresie świąt.

Jednocześnie przypominamy o naszej promocji “Doładuj swoje konto kwotą 1000 PLN i wyższą i otrzymaj 10% Gratis”, która zakończy się 31 grudnia 2012 - pośpieszcie się, aby skorzystać z tej oferty!

Dzięki Systemowi SeoPilot.pl także Twoja strona może znaleźć się TOP10 wyników Google! Zapraszamy do dodawania nowych projektów.

Z wyrazami szacunku,

Zespół SeoPilot.pl

www.seopilot.pl

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie pogląd na następny projekt pozycjonowany przez seopilota gdzie pozycja strony na pozycjonowaną frazę nie jest nawet w TOP 500.

I jeszcze pobierają za to pieniądze.

Untitled1.png

Ocenę skuteczności pozycjonowania seopilota pozostawiam zainteresowanym.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiekmat tak z drugiej strony to jakoś dziwi mnie to, że jeszcze im płacisz. Nie lepiej zapłacić te pieniądze komuś kto będzie wiedział co z nimi zrobić niż wrzucać do skarbonki bez dna i co najważniejsze bez efektów? No, chyba że ta zamazana fraza to "ogłoszenia", to rzeczywiście za te pieniądze wcale się nie dziwię, że jej nie ma w setce.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake Nie jest to ta fraza i powiem Ci że z mniejszą ilością linków i kosztami z tym związanymi była w top 10 tylko wtedy gdy nie usuwali serwisów i linków , a tutaj możesz zauważyć w pierwszym przykładzie iż mase linków usuneli.

Co do płacenia to powiem bo pewnie nie widziałeś wcześniej że dostałem od nich 300 zł z przeznaczeniem na pozycjonowanie. Niestety nie mogłem wypłacić tych pieniędzy to przeznaczyłem na to pozycjonowanie i przy tej okazji i ja i wy możecie się przekonać jak wygląda u nich pozycjonowanie z automatu i jak dbają o swój wizerunek.

Nie potrafią nawet przyznać się do błędu jaki popełniają usuwając serwisy bez sprawdzenia konsekwencji, a największym ich błędem jest że nie powinni usuwać serwisów z zapakowanymi linkami, bo wtedy następuje natychmiastowy spadek linków w serwisie pozycjonowanym.

Powinni sami systematycznie usuwać linki w serwisach przeznaczonych do odrzucenia a następnie informować właściciela o odrzuceniu serwisu, ale jak widzisz oni są najmądrzejsi i zarozumiali, o czym można się przekonać z wcześniejszych wypowiedzi tego nielota.

Tutaj to 300zł na pozycjonowanie

Drodzy Forumowicze!

Dziękujemy wszystkim za publikację swoich propozycji, weźmiemy je pod uwagę podczas rozwoju Systemu.

Zwycięzcą naszego konkursu na najlepsze pomysły dotyczące rozwoju Systemu SeoPilot.pl, w którym nagrodą jest bilet na IV Kongresu Online Marketing jest autor postów numer: 1687 oraz 1707 na forum PIO czyliużytkownik jurandinho. Gratulujemy!

Lecz to jeszcze nie wszystko!

Postanowiliśmy także przyznać nagrody jeszcze dwóm użytkownikom, których propozycje uznaliśmy za zasługujące na wyróżnienie. Są to:

forumowicz krzysiekmat oraz fan naszej strony na facebook-u Marcin Franek, którzy otrzymują od nas po 300zł do wykorzystania na pozycjonowanie w naszym Systemie. Gratulujemy!

Prosimy jednocześnie wyżej wymienione osoby o kontakt z nami na email: marketing(at)seopilot.pl, w celu uzgodnienia szczegółów odbioru nagród.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na screenie widzę 3 frazy za prawie 900 ;) czyli coś musiałeś dopłacić.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd zamazałem też tą pozycję gdzie jest 42 zł bo to jest maksimum jakie płacisz gdy fraza nie osiągnie top 10 dopiero później jest stała kwota 99 zł. No oczywiście jeszcze trzeba odjąć pierwszy miesiąc po 16zł za frazę.

Inaczej mówiąc w pozycji Bieżący budżet powinno być 42 zł

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez seopilota gdzie pozycja strony na pozycjonowaną frazę nie jest nawet w TOP 500.

I jeszcze pobierają za to pieniądze.

I to jest właśnie ich sposób na kasę. Wystarczy, że raz strona się znajdzie w TOP 10 i nie ważne czy potem jest w TOP20 czy TOP 1000 ! to i tak pobierana jest kasa, bo dźwignia została już uruchomiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę bardzo Cisza jak makiem zasiał nie pozostaje nic innego jak zabrać serwisy od tego nielota, wykasować powoli linki chociaż i tak już to niema wpływu czy odrazu czy powoli i tak jest stała pozycja w okolicy 450+ to już nic niemoze zaszkodzić oni już zrobili swoje.

Mottem tego seopilota powinno być "aby spać spokojnie płać i nie martw się. My uwalimy stronę za Ciebie" koszt przez pierwszy miesiąc to 16 zł jak dalej utrzymamy stronę powyżej 400+ koszt 42 zł.

Przytoczę tu jescze jedną ważną wypowiedź seopilota.

System SeoPilot.pl jest narzędziem - źródłem wartościowych linków, natomiast do Użytkownika należy sposób, w jaki narzędzie to zostanie wykorzystane.

Powinno zostać dodane takim małym druczkiem

Korzystanie z trybu automatycznego na własną odpowidzialność. My nie wiemy ile linków zostanie zakupiona lub usuniętya przez system i nie ponosimy odpowiedzialności za ewentyalne szkody które mogą powstać przy korzystaniu z pozycjonowania w trybie automatycznym.

Bo niestety w trybie automatycznym niema możliwości decydowania jak to narzędzie zostanie wykorzystane.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przybyło ponad 2k linków do wzięcia.

Każdemu odradzam pozycjonowanie strony w trybie automatycznym w seopilocie.

Pamiętajcie o jednym jest to system linków rotacyjnych i pozycjonowanie stron na bardziej konkurencyjne frazy przyniesie więcej strat niż korzyści, jeśli nie odrazu to po pewnym czasie kiedy nastąpi wymiana serwisów wydawców.

Magiczna suma do której są zakupywane linki to 400 zł później możecie się spodziewać wycinki linków o połowę, jeśli zbiegnie się to również z wymianą serwisów mogą to być większe cięcia, a jakie są tego konsekwencje wiecie sami.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności