Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przetestowałem ten system - moim zdaniem to jedno wielkie oszustwo skierowane tylko na zysk adminów no i może wydawców.

Frazy szybko (krócej niż 30 dni) przeskakują z 19 zł na 42 zł a potem na 99 zł.

Kto frazę z kilkoma tysiącami wyników i prawie bez konkurencji będzie za 99 zł pozycjonował bez żadnej gwarancji pozycji.

Pomijam fakt, że firma pozycjonująca weźmie za nią max 20-25 zł i klient płaci tylko za tzw. efekt czyli jest pozycja jest kasa, nie ma Top10 (lub lepszej kasy brak) to w Google Adwords za 99 zł przy takiej frazie mamy gwarantowane pozycje 1-3 i min 100 wejść/m-c jak nie lepiej.

Podsumowując - nie polecam systemu, po 2 miesiącach brak efektu a nawet spadek pozycji a już osiągnąłem 99 zł przy kilku frazach. Przejżałem strony zmoimi linkami - szmec.

Liczą na naiwnych, który przestarszyli się wycen pozycjonerów i dali się skusić hasłem - wysoka pozycja za 16 zł.

Proponuję aby za te 16 zł admini zakupili leki na .... nogi bo dyńka już dawno zryta i nie uleczlna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem ten system - moim zdaniem to jedno wielkie oszustwo skierowane tylko na zysk adminów no i może wydawców.

Frazy szybko (krócej niż 30 dni) przeskakują z 19 zł na 42 zł a potem na 99 zł.

Kto frazę z kilkoma tysiącami wyników i prawie bez konkurencji będzie za 99 zł pozycjonował bez żadnej gwarancji pozycji.

Pomijam fakt, że firma pozycjonująca weźmie za nią max 20-25 zł i klient płaci tylko za tzw. efekt czyli jest pozycja jest kasa, nie ma Top10 (lub lepszej kasy brak) to w Google Adwords za 99 zł przy takiej frazie mamy gwarantowane pozycje 1-3 i min 100 wejść/m-c jak nie lepiej.

Podsumowując - nie polecam systemu, po 2 miesiącach brak efektu a nawet spadek pozycji a już osiągnąłem 99 zł przy kilku frazach. Przejżałem strony zmoimi linkami - szmec.

I tu się wszystko zgadza, to co pisałem wcześniej linki z seopilota bardziej szkodzą niż pomagają .

Też dziś usunełem ostatni projekt pozycjonerski.

Serwis był na dość wysokich pozycjach w momencie dodania i zgadnijcie co się stało?

Zacząłem kupować sobie po 5-8-10 linków dziennie doszedłem do 45 szt i co się stało ano to że serwis zamiast iść do góry zaczął spadać. I niemam zamiaru już pozycjonować u nich nic, no chyba że kiedyś jakąś marną stronę wrzucę do nich może wycenią ją wysoko.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja powiem tylko tak zaobserwowałem bardzo dziwny efekt:

Po usunięciu linkowania z seopilota nagle serwis powrócił na pozycję sprzed momentu gdy zaczełem linkować seopilotem

Dosłownie sytuacja wygląda tak że po usunięciu lnków jakby został zwolniony hamulec ręczny!

Niewiem co jest grane ale oni chyba coś doklejają do kodu aby google widziało że to jest sztuczny link i strona jest blokowana tym samym zmuszają do zakupywania więcej linków. Jak ktoś pozycjonuje z odległych pozycji to nie zauważy tego, ale jak zaczynacie pozycjonowanie z dość wysokiej pozycjii jest to natychmiast widoczne.

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiekmat, ale tworzysz historie :D Powiedz co doklejają do linków i nie mów, że ZARAZ po zdjęciu linków nastąpiła tak znacząca poprawa. Ja rozumiem rozgoryczenie, zawód itp, ale... no wiesz :D

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dodać że po 45 linków na frazę a dodałem 2 frazy.

Zaczynałem zakupywać linki u nich tak jak pisałem jakiś ponad tydzień temu i tak po 2 dniach serwis zaczął spadać z pozycji. Doszedłem do 45 linków i stwierdziłem że coś jest nie tak zaczełem usuwać linki i wczoraj usunełem ostatnie linki u mnich, dzisiaj wchodzę wpisuję frazy i co widzę frazy na tych samych pozycjach co przed linkowaniem z seopilota i co powiecie? przypadek? zbieg okoliczności? tylko dziwne bo na 2 frazach.

@martinewg to nie jest rozgoryczenie ani zawód, a podaję to tutaj tylko dlatego aby inni wiedzieli czego mogą się spodziewać to oczywiście nie ma wpływu na decyzję innych co do pozycjonowania u nich swoich serwisów, porostu każdy musi się osobiście przekonać o wartości pozycjonowania w seopilocie.

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby w tak krótkim czasie dało się zaobserwować miarodajny efekt zakupu tych linków. Wiec nie sądzę, że SP jest tu winowajcą.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bold to powiedz mi dlaczego serwis wrócił idealnie na pozycje sprzed początku pozycjonowana seopilotem?

I jeszcze jedno z ich wypowiedzi nawet w panelu jak pobierasz kod do zainstalowania to chyba coś tam piszą nie pamietam dokładnie bo już niemam stron u nich ale zależy im aby serwis wydawcy był jak to tylko możliwe bardzo często indeksowany.

Mi też się to wydaje że za krótki okres, ale fakt jest faktem.

Pierwsza fraza przed rozpoczęciem top30 po rozpoczęciu top80.

Druga fraza przed rozpoczęciem top80 po rozpoczęciu okolice 400.

Po usunięciu linków z seopilota powrót na pozycje. Czy to nie dziwne?

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności