Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z ahrefs.com i podobnych serwisów w ogóle można wyciągnąć ciekawe informacje na temat backlinków prowadzących do różnych stron internetowych :)

Dobrze to sprawdzać jak się pozycjonuje swoje stronki.

Tak w ramach ciekawostki można poszperać w danych o innych giełdach, takich jak linkolo czy prolink.

Edytowane przez thank

multikonto SeoPilot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę aię wypowiadał na temat skuteczności soepilota. Powiem tak, frazy na które pozycjonowałem, nie powiem na początku dostały "kopa" później jednak spadły, więc odpuściłem sobie - miałem wrażenie, że Google tylko czeka by wyłapać, że backlinki są sztuczne. Dałem również swój serwis by wyświetlały się na nim linki seopilota ale po mięsiącu zauważyłem niestety spadek serwisu - cóż kolejne parę set linków wychodzących prowadzi do spadku i to nie uniknionego! Wpłaciłem kasę na konto seopilota, wykorzystałem z tego częśc środków na pozycjonowanie, reszta została i nie mogę tych pozostałych pieniędzy wypłacić! Nie rozumiem tego, nie jestem zadowolony z usług, chce wycofać środki które wpłaciłem (oprócz tych wykorzystanych) a nie mogę tego zrobić! Dlatego powiem krótko.. uważajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sympatic

Po dokonaniu wpłaty do Systemu nie ma możliwości wyciągnięcia wpłaconych środków - środki są księgowane i jest to równoznaczne z wykupieniem usługi w Systemie. Dla porównania można przytoczyć przykład operatorów komórkowych - po doładowaniu karty tak samo nie ma możliwości odzyskania niewykorzystanych środków.

Jeśli masz pytania dotyczące swoich efektów w Systemie - prosimy napisz do nas przez zakładkę Pomoc lub wyślij nam wiadomość na prv.

Pozdrawiamy,

SeoPilot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko opiszę że serwis na którym był zainstalowany system seopilot dostał blokadę od google, na szczęście po zdjęciu nienaturalnych linków i wysłaniu prośby i ponowne rozpatrzenie strona wróciła do indeksu

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drodzy Użytkownicy!

Z przyjemnością informujemy, że w naszym Systemie pojawiła się nowa, pożyteczna dla wszystkich Pozycjonerów funkcja - rekomendacje dotyczące optymalizacji pozycjonowanych stron.
Jak z pewnością wiecie, dla szybkiego i trwałego wprowadzenia frazy do TOP10 konieczne jest wykonanie dwóch podstawowych działań: zapewnienie odpowiedniego zaplecza linkowego oraz dokonanie wewnętrznej optymalizacji treści, grafiki i kodu pozycjonowanej strony pod kątem wyszukiwania i fraz kluczowych.

Dlatego też, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, jako pierwsi na polskim rynku wprowadzamy narzędzie do automatycznej analizy strony internetowej oraz rekomendacje, jakie działania można podjąć dla zwiększenia efektywności pozycjonowania. Dzięki temu w SeoPilot.pl możecie nie tylko zapewnić swojej stronie wysokiej jakości linki, ale także dowiedzieć się, jak dzięki wykonaniu prostych czynności na Waszych stronach znacznie ułatwić wejście fraz kluczowych do TOP10!

Za pomocą wprowadzonej przez nas usługi rekomedacji poznacie podstawowe wewnętrzne czynniki hamujące wzrost pozycji Waszych fraz kluczowych, których zmiana pozwoli Wam zaoszczędzić czas i pieniądze i jeszcze bardziej zwiększyć efektywność pracy z SeoPilot.pl! Ta funkcja jest darmowa dla wszystkich fraz kluczowych.

rekomendacje.jpg

Szczegóły na temat naszej nowej, bezpłatnej usługi, znajdziecie w naszej Instrukcji dla Pozycjonera w ptk. 4 (

https://www.seopilot.pl/instructions/optimizer.html

).

Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkich naszych Użytkowników do testowania naszej nowej funkcjonalności i przesyłania nam swoich opinii, komentarzy, lub propozycji, jak jeszcze możemy rozwinąć tę usługę.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thank

Jak najbardziej, nasi Wydawcy mogą również bezpłatnie skorzystać z funkcji rekomendacji. W tym celu wystarczy założyć projekt pozycjonera na adres serwisu Wydawcy - Użytkownicy mogą bezpłatnie sprawdzić dowolną ilość stron pod kątem interesujących ich fraz kluczowych - nie jest konieczne uruchamianie fraz.

@grykom

Wystawienie Stawki o takiej wysokości dla serwisu, który został zaakceptowany, musi być rezultatem błędu Systemu. Prosimy o kontakt z Działem Pomocy, aby wyjaśnić sprawę.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że seopilot dalej się rozwija. Jakie obecnie stawki można dostać za domenę z Pr2, site 2000 ?

Tego nikt ci nie odpowie możesz dostać 300 zł a może to być 50 lub nawet wcale. Dodaj do systemu na wycenę i sprawdź sam.

Edytowane przez zyga435

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności