Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj rozwiązanie jest proste - trzeba wyłączyć pazerność na kasę i wprowadzić zasadę - dają ochłapy, to rezygnuję. Zapewniam, kilkadziesiąt złotych na miesiąc nie zbawi, a strona zyska w wynikach google parę pozycji. (sam tego doświadczyłem, po odejściu z seopilot bez dodatkowych pozycjonowań strona podskoczyła od 3 do 20-30 oczek w górę zależnie od słowa, czyli podobnie jak z Prolinkiem było.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym systemie tak łatwo podwyżki nie da się dostać. Mój jeden z projektów zwiększył o 20% liczbę linków uczestniczących w zakupie seopilot.pl ale i tak nic nie uzyskałem. Także drobna zmiana na niekorzyść to pojawi się dramatyczny spadek kwoty za witrynę i to nie jest pierwsza taka sytuacja.

Wniosek: 80 dodatkowych linków nie wpływa na wyniki finansowe i efektywność firmy seopilot.pl.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też do dostrzegłem, dadzą zaniżoną stawkę a następnych stron nie chcą przyjmować bo powód niski pagerank podstron, lub PR N/A ale jak podstrona ma mieć PR 0 lub 1 jeśli nie był update chyba 9mc? Seopilot się trochę wygłupia tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sory pisanie super artykułu za 22grosze bo tyle się dostaje miesięcznie w tym programie maksimum 3 linki, czyli 66groszy /mc, napisanie czy kupienie dobrego artykułu i podlinkowanie to nie jest koszt 66groszy?

Tu akurat nie chodzi o treść tylko o BL i PR i tyle, masz dużo BL to strony akceptują masz około 20-30 wyrzucają. I tu jest odpowiedz dlaczego G nie updatuje PR dlatego żeby uciąć taki proceder bo poco mam mieć za 3 mc pr 1-2 podstrony jak cały czas jest 0. I zarabiać bo jestem wstanie przez 3-4 miesiące około 30 podstron urobić z pr 1. Cały system sprzedaży linków się sypie bo zostali starzy wyjadacze, bo ich strony zostały z wysokim pagerankiem i są akceptowane wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety muszę stwierdzić że to prawda iż seopilot oszukuje oprócz wyżej wspomnianych praktyk jest jeszcze jedna polegająca na zaniżaniu stawki dziennej za serwis lub całkowitym braku naliczenia bez jakiegokolwiek powodu choć wszystkie linki są w statusie OK i nie było żadnej informacji sytemowej co do problemów z wyświetlaniem linków stawki dzienne a w konsekwencji i miesięczna stawka jest zbijana prawie o połowę chyba liczą na to że nikt tego nie zauważy.

Na wszelkie interwencje z mojej strony według nich jest wszystko okej, a naliczanie stawki dalej jest obniżane lub całkowicie nie jest naliczana bez żadnego powodu i błędu po stronie strony.

Np. serwisy

Jakiś tam serwis Stawka Dzień

1 24.58 0.82

2 35.25 0.68

3 22.55 0.40

Są to stawki trzech serwisów których naliczanie jest od paru dni co wyklucza niższe naliczenia ze względu na to iż np. linki były wykupione wczoraj

Odpowiedź seopilota :

Stawka nie była zmieniana dla serwisów które są w wykupie, po drugie odnośnie wymienionych serwisów nie mówimy o stawce (która jest stała i przyznawana jest tylko dla serwisów w trybie wykup), lecz o wynagrodzeniu za sprzedane miejsca rekalmowe (linki), po trzecie jak już panu tłumaczyliśmy to wynagrodzenie kazdy dzień może być inne, gdyż zależy od tego ile linków w danym dniu jest w statusie OK. Np: serwis: jakiśtam.pl 12.10 miał rozmieszocznych linków za około 33zł zaś dziś ma za 22zł (pozycjoner zrezygnował z wcześniej zakupionego linku), dlatego dochód spadł, jeśli ktoś wybierze pana serwis jako miejsce pod swój link to dochód znów wzrośnie.

Na dzień dzisiejszy stawka w tym serwisie wcale nie naliczona chociaż linków zakupionych dalej za 22.17 i wszystkie linki w statusie OK.

Na wszelkie moje interwencje zero odpowiedzi tym razem, nic dodać nic ująć system oszukuje.

Napewno nie tylko ja sie spotkałem z taką sytucją i jest wielu którzy mogą to samo stwierdzić, a gdzie trafiają te dzienne stawki nie naliczone choć linki sie wyświetlają i jest wszystko okej chyba nie trudno zgadnąć

Edytowane przez krzysiekmat

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz to w formie wykupu czy giełdy?

Zerknij na wirtualny bilans sobie. Tam może znajdziesz tą różnicę. (tylko w przypadku giełdy)

Inna sprawa że naliczanie w seopilocie pozostawia bardzo wiele do życzenia

Edytowane przez bori79

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Literky,

Linki gwarancyjne są korzystne zarówno dla wydawców ja i pozycjonerów. Po pierwsze Wydawca otrzymuje swoje wynagrodzenie nawet jeśli link zostanie wycofany z przyczyn od niego niezależnych (link powinien być w statusie OK przy najmniej 24 godziny), po drugie fakt, że pozycjoner płaci z góry za pierwszy miesiąc powoduje że rezygnacja z takiego linku jest nieopłacalna, dlatego też takich sytuacji jest bardzo mało, co zmniejsza do minimum rotację linków u Wydawcy. Co do sytuacji, gdy link jest usuwany w pierwszą dobę, to są to przypadki bardzo sporadyczne, lecz jeśli zajdzie potrzeba to na to też znajdziemy rozwiązanie.

Pozycjoner zaś, otrzymując gwarancje zwrotu ma pewność, że nawet jeśli link z przyczyn od niego niezależnych zostanie wycofany przed upływem 30 dni, to otrzyma PEŁNY ZWROT poniesionych KOSZTÓW, jest to głównym powód, dlaczego te linki cieszą się dużą popularnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności