Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@seomator
Filtr niechcianej reklamy jest już dostępny. O szczegółach możesz przeczytać

https://www.seopilot.pl/news/news44.html

.

@Mich@ł
Po włączeniu filtrowania reklam te, które były już dodane znikną nie od razu lecz w przeciągu maksimum 24h, z reguły dużo wcześniej. Jeśli chcesz już teraz usunąć niechcianą reklamę, prosimy o wysłanie odpowiedniego wniosku na support@seopilot.pl i reklamy zostaną usunięte ręcznie.

@Bestek
Ocena nie jest przeprowadzana po kolei wg ID serwisów. Zasady kolejności przeprowadzania oceny są całkiem inne.
Zostało już calkiem niewiele czasu kiedy miną 2 miesiące ;)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bestek

Ocena nie jest przeprowadzana po kolei wg ID serwisów. Zasady kolejności przeprowadzania oceny są całkiem inne.

Zostało już calkiem niewiele czasu kiedy miną 2 miesiące :D

Czyli jak po 1 marca serwisy się utrzymają to mogę być już spokojniejszy? No zobaczymy.

Tym niemniej nadal prosiłbym o uwzględnienie opcji oznaczania stron, które już przeszły główny test efektywności.

Na razie wszystko w Seopilot ładnie się rozwija, dochodzą nowe opcje dla wygody użytkowników, więc to byłoby kolejnym udogodnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że serwis otrzymał bonus na wysoki PR ale po miesiącu zostaje jednak uznany za nie spełniający wymagań...

Czy przyznane środki zostaną wypłacone po 3 miesiącach?

Nie, kasa przepada.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastawia mnie teraz jedna rzecz, jakiś miesiąc temu znajomy dodał stronę do systemu, za która zaproponowali ponad 600zł/mc, strona od tego czasu nie straciła na jakości, wręcz odwrotnie, z tego co mówi znajomy nawet część tej kwoty inwestował na pozycjonowanie (tez zresztą w tym samym systemie) co zaowocowało wyższymi pozycjami w Google aż tu nagle bahhh: emial z wiadomością że nie strona już nie spełnia wewnętrznych wymogów...

Zastanawia mnie Tylko, czemu nie zeszli z ceny (nawet do 200-300zł bo z tego co mówił znajomy nawet na taka stawkę by się zgodził) tylko całkowicie odrzucili, adresu nie podaje, ale na pierwszy rzut oka wcale nie taka najgorsza pod względem SEO, dziwna polityka jest w systemie.

468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no przyznaje, że mało obliczalny jest seopilot :D

Podobną opowieść słyszałem od znajomego, myślałem, że pewnie cos naskrobał, skoro go usuneli ;)

Forum (legalne, nie warez) z prawie 500 tys postów, stawka coś koło 500 zł i nagle z dnia na dzień przestało spełniać wymogi :) Wniosek ? Trzeba korzystać z seopilota póki się da, bo nie znasz dnia ani godziny :)

Edytowane przez strus

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoPilot.pl - moja strona od ponad 4 dni wisi na statusie "Sprawdzanie wydajności kodu"..

ID strony: 2857. Możecie to sprawdzić? Napisałem do supportu wczoraj ale bez reakcji.

Ten status wg waszych informacji jest do 48 godzin.. no cóż, u mnie jest już dwukrotnie dłużej.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy pewnie od strony u mnie przy jednej dużej też się czekało jakoś z 5 dni

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoPilot.pl - moja strona od ponad 4 dni wisi na statusie "Sprawdzanie wydajności kodu"..

ID strony: 2857. Możecie to sprawdzić? Napisałem do supportu wczoraj ale bez reakcji.

Ten status wg waszych informacji jest do 48 godzin.. no cóż, u mnie jest już dwukrotnie dłużej.

@seead, Strona o ID: 2857 jest już w statusie "Na weryfikacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seomator - pomyśl, że jesteś pozycjonerem, chyba chciałbyś, aby linki Twoje wyświetlały się na wartosciowych stronach?

Każdy by chciał ale czy oby na pewno seopilot wybiera te najbardziej wartościowe? I dlaczego nie może podać czynników wpływających na dobra ocenę?

Tłumaczy się tym, że nie chce żeby robić strony wyłącznie pod seopilota, pytam się czemu nie? Skoro podniesie wystarczająco wysoko poprzeczkę i ktoś będzie w stanie jej podołać to chyba dla SEO w systemie to dobra droga, i każdy chociaż będzie wiedział na czym stoi. Ja wiem, że komu nie podoba się to wcale w tym nie musi uczestniczyć, ale należy pamiętać, że system Tworzą użytkownicy, bez użytkowników nie ma mocy - jak ich się nie będzie szanować to kiedyś odejdą, a wtedy i system przestanie funkcjonować...

@nigraS, a co do tych wartościowych stron, skoro system 2 dni temu zatwierdził mi stronę PR3 z nieunikalnym tekstem z wikipedii, strona byle jaka, a odrzucił PR4 z własnoręcznymi tekstami, za które dostawałem w statlinku wysoką punktację to coś jest nie tak...

Edytowane przez tomson85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy pewnie od strony u mnie przy jednej dużej też się czekało jakoś z 5 dni

Gdyby to była strona na wordpressie czy drupalu i na słabym serwerze to ok, ale akurat ta strona jest na dobrym serwerze i jest zoptymalizowana pod kątem szybkości działania. ładuje się migiem, więc nie za bardzo możliwe jest aby robot seopilota zapychał serwer i aby ten status się przedłużał tak bardzo.

SeoPilot.pl - Ok, dziękuję.

Chyba lepiej pisać tutaj niż do supportu w takim razie, szybciej reagujecie na uwagi na PiO :)

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności