Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A propos, czy na tym forum są Użytkownicy, którzy otrzymują za dodany do SeoPilot.pl serwis 1000 PLN lub więcej? Prosilibyśmy o odzew, jeśli nie sprawi wam to kłopotu.

Tak, są (przynajmniej w chwili pisania tego postu zaliczam się do tej grupy :) )

Co do odrzucania stron to mają taki, a nie inny model biznesowy, jak widać niektóre strony nie są efektywne wg ich systemu. Jeśli się mylą to po prostu ich strata, aczkolwiek czymś się muszą kierować i jak można zauważyć PR, Site, BL to nie wszystko - napisali gdzieś, że biorą pod uwagę bardzo wiele różnych czynników. A zdradzać "know-how" nie muszą, na pewno wtedy sporo osób by zmieniało swoje strony pod ten system, co by było bez sensu.

Z kolei na efekty pozycjonowania należałoby chyba poczekać, czyż nie? :) System dopiero co wystartował, testuje efektywność, trochę nie fair jest już oceniać system. System z założenia ma być automatyczny, więc dostosowanie tego automatu na pewno nie jest proste, trzeba być przygotowanym na różne "kwiatki".

(a zarejestrowałem się na forum właśnie przez ten temat, nie jestem z Seopilota, żeby nie było ;P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako nie nowy potwierdze że wypłacalni, mi też dali powyżej tysiaka za jedną stronke,

teraz sobie testuje system partnerski ale narazie samych bobków łapie których strony są nieprzyjmowane.

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to może być to, co może pogrążyć seopilota. Załóżmy:

jedna strona za 2,5 tys zł

pieć stron po 1,5 tys zł

dziesieć stron po 1 tys zł

razem 20 tys zł + marża seopilota.

Siedzę w SEO prawię dekadę i nie mogę w żaden sposób wymyślić jak z tych 16 stron wyciągnąć moc pozycjonującą za ponad 20 tys zł miesięcznie. Jakie to muszą być strony pod względem mocy oddawanej SEO. Żeby utrzymać TYLKO te 16 stron musicie mieć 40 pozycjonerów, którzy zostawiają 500 zł miesięcznie, albo 100 którzy płacą po 200 zł. A gdzie reszta bazy?

Dodatkowo ja jako pozycjoner chce mieć różnorodność. Nie chce mieć linków z jakiejś zapomnianej podstrony/podstron z super serwisu. Chce mieć linki z różnych domen, z różnych skryptów z różną mocą. Dla mnie seopilot ma moc, ale nie będę go używał, gdyż jak wcześniej pisałem nie mam w ogóle władzy nad linkami. I pewnie nie tylko ja mam takie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w tym wątku niedawno zarejestrowani koledzy często się wypowiadają :)
Dla mnie seopilot ma moc, ale nie będę go używał, gdyż jak wcześniej pisałem nie mam w ogóle władzy nad linkami. I pewnie nie tylko ja mam takie podejście.

@vortex

Już kilka razy wypowiadasz się, że jesteś niezadowolony z Systemu i nie będziesz z niego korzystać, nic prostszego! Po prostu nie korzystaj. Nie rozumiemy tylko po co pisać o tym na każdej stronie dotyczącej tego tematu.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. boli, że przykładowo strona www.....pl (wiele znacznie lepszych zostało usuniętych z systemu - wiem na swoim przykładzie) nie spełnia wymogów a strona www.....net i wiele jej podobnych, nadal działa w systemie.

Na tą drugą pewnie także przyjdzie niedługo czas.

Nie dziwię się, że takie strony są usuwane z systemu, dziwię się że zostały kiedykolwiek do niego przyjęte - no ale to było pewnie na początku życia systemu. Dwa powyższe przykłady nie zostałyby przyjęte nawet do Statlink'a czy Prolink'a.

Edytowane przez lalart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja posiadam strone ktora prawie ma ~1000zł/msc.Po wypowiedziach użytkowników tego forum jestem pewien na 99% że moja strona zostanie odrzucona w najblizszym czasie.

tak sobie pomyślałem czy czasami strony które są odrzucane czy czasami nie posiadali stałych linków na stronach ktore pozycjonowali inne strony i prawdopodobnie wyniki tych stron w wyszukiwarce google nie polepszyli sie ?? i to własnie jest pytanie do zespołu seopilot.pl ? tak samo może być z moją stroną która jest w systemie nie cały miesiąc !!

druga sprawa czy zespół seopilot.pl nie potrzebnie takie stawki np.1000zł za 1 serwis to nie przesada prawde mówiąc wolał bym otrzymywać 100-200zł/msc za 1 strone i po kiku tygodniach jesli serwis sie sprawdzi to dobiero podnoscić stawki, albo przyjmować wszystkie strony za 10-20 zł/msc. Wydaje mi się że zespoł seopilot.pl musi zmienić coś w stawkach i zmienić algorytm przyjmowania stron

licze na odpowiedz zespołu seopilot.pl

pozdrawiam wszystkich wydawców seopilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odrzucania stron to mają taki, a nie inny model biznesowy, jak widać niektóre strony nie są efektywne wg ich systemu...

(a zarejestrowałem się na forum właśnie przez ten temat, nie jestem z Seopilota, żeby nie było ;P )

Dziś zarabiasz ponad 1000, ale strzeż się - jutro możesz dostać wiadomość, że Twoje strony nie spełniają ich wewnętrznych wymogów , taki model biznesowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomson85

Dokładnie tak, tylko jeśli serwis internetowy Wydawcy utrzymał się w Systemie więcej niż miesiąc, to możesz być całkowicie spokojny, a w przyszłości wprowadzimy odrębny status dla takich serwisów.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo przyjmować wszystkie strony za 10-20 zł/msc

Nie opowiadaj takich głupot, chyba nie sądzisz, że ktoś posiadając mocny serwis dołączy go do systemu za 20zł. Że Ty wyceniasz swoje na tyle to druga sprawa. Jak znam życie Seopolit z czasem stawki będzie zniżał, ale póki co większość wydawców siedzi u nich ponieważ dużo płacą.

468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomson85, Dokładnie tak, tylko jeśli serwis internetowy Wydawcy utrzymał się w Systemie więcej niż miesiąc, to możesz być całkowicie spokojny, a w przyszłości wprowadzimy odrębny status dla takich serwisów.

Jeden z moich serwisów, dodany był 26.01, a 16.03 dostałem info, że nie może dalej uczestniczyć w programie :) Akurat w tym przypadku, dziwię się, że w ogóle mógl.. ale nie o to chodzi.. po prostu.. jakiś taki.. "rozciągliwy" ten miesiąc :)

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@horcyk, lalart

Na obecną chwilę dane serwisy nie znajdują się w Systemie ale były w Systemie wcześniej. Zgdzamy się z wami, rzeczywiście, napotykamy czasami serwisy o niskich parametrach jakości, jednak jak widzicie po dyskusjach na forach, aktywnie z tym walczymy. W przyszłości planujemy wprowadzić funkcję dla Pozycjonerów «Złóż zażalenie na niską wartośc serwisu Wydawcy", po to, aby nasza praca nad ulepszaniem wskaźników jakości bazy była jeszcze bardziej efektywna.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości planujemy wprowadzić funkcje dla Pozycjonerów «Złóż zażalenie na niską wartośc serwisu Wydawcy", po to aby nasza praca nad ulepszaniem wskaźników jakości bazy była jeszcze bardziej efektywna.

Aż mi się przypomniała reklama, emitowana ostatnio w TV. "Byłeś świadkiem przestępstwa? Zgłoś nielegalne oprogramowanie" :)

Edytowane przez AdvertsMedia
468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomson85, Dokładnie tak, tylko jeśli serwis internetowy Wydawcy utrzymał się w Systemie więcej niż miesiąc, to możesz być całkowicie spokojny, a w przyszłości wprowadzimy odrębny status dla takich serwisów.

Jeden z moich serwisów, dodany był 26.01, a 16.03 dostałem info, że nie może dalej uczestniczyć w programie :) Akurat w tym przypadku, dziwię się, że w ogóle mógl.. ale nie o to chodzi.. po prostu.. jakiś taki.. "rozciągliwy" ten miesiąc :)

@strus,

System zaczął funkcjonawać w trybie roboczym z 1 lutego 2012 roku. Okres mięsięczny obowiązuje dla serwisów, które obecnie są w Systemie.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności