Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja opisze jak to wyglada z pkt widzenia pozycjonowania.

Budzet na fraze : 400 / mies

Startowa pozycja frazy : 6

Przydzielone linki do tej pory : 5 z jednej domeny , 8 z innej , 1 z innej - jak do tej pory w cenie 400 zl za kilka linkow z podstron - nie wyglada to za dobrze.

Zobaczymy po okresie 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przy budżecie 10 zł (tyle mi zasugerował system) dostałem 7 linków w jednej domenie ale za to wszystkie podstrony z PR1, 2 linki na stronie o Justinie Biberze (też z PR1) i 2 linki na podstronach z PR0 w jakimś serwisie o gotowaniu :) Tąpnięcia pozycji raczej nie zauważyłem, raz jedynie o jedno oczko ale na drugi dzień spadło :)

Swoją drogą jak klikam na pozycję strony to przekierowuje mnie jedynie na Google w języku polskim ( zaznaczona opcja "Tylko język polski"), a jak wiadomo pozycję z całości i z polski trochę się różnią... ;)

A i wiecie może na czym polega "Sprawdzanie wydajności kodu" ? Bo mam to już jakiś czas (podobno ten proces trwa 48h), a nie widzę aby jakieś "boty" śmigały po moim forum. Jak był proces indeksacji to bot latał jak szalony, a teraz cisza...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management

Tak, oczywiście, zobaczymy po okresie 30 dni.

Należałoby poruszyć tu 2 momenty:

1. Nieduże opóźnienie wynoszące 2 dni jest związane z tym, że Twój serwis ma szczególną tematykę, a niedawno wprowadziliśmy Czarną listę i od razu pojawiła się określona ilość Wydawców, którzy wprowadzili u siebie ograniczenia ale na chwilę obecną zakup linków idzie według planu.

2. Zwróć proszę uwagę, że dla swojej frazy 4-krotnie zmniejszyłeś budżet, który rekomendował Ci System.

Jeśli chcesz otrzymać obiektywną ocenę naszego Systemu, proponujemy przeprowadzić test na bardziej standardowych warunkach.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management

Niby dlaczego tak uważasz?

Sprawdziłem.

Wezmy dla przykładu fraza sex :

dla nieistniejacej domeny : wyceniona została na 3032 zl

i teraz test domena : sexrura.pl który na frazę sex jest na 3 pozycji - dokładnie ta sama wycena 3032 zł

Nie wiem jak działa wasz algorytm wyznaczania budżetu ale na pewno nie uwzględnia on bieżących pozycji ani innych statystyk wycenianej domeny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, czy na tym forum są Użytkownicy, którzy otrzymują za dodany do SeoPilot.pl serwis 1000 PLN lub więcej? Prosilibyśmy o odzew, jeśli nie sprawi wam to kłopotu.

Tak.

Ciekawy fakt, że powyżej 1000zł dostają forumowe świeżaki... Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, czy na tym forum są Użytkownicy, którzy otrzymują za dodany do SeoPilot.pl serwis 1000 PLN lub więcej? Prosilibyśmy o odzew, jeśli nie sprawi wam to kłopotu.

Tak.

Ciekawy fakt, że powyżej 1000zł dostają forumowe świeżaki... Ciekawe...

Heh, Ty i te Twoje teorie spiskowe. Niby co w tym dziwnego? :) Zarejestrowałem się na forum, tylko po to żeby śledzić opinię nt. serwisu.

Mam tylko jedną stronę, a o seopilot dowiedziałem się przypadkowo, nie z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności