Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi rozliczeniami?

Mam firmę (NIE JESTEM VATOWCEM i nie zamierzam być). Chce się rozliczyć z zarobionych zarobków, lecz wymagane jest podanie NIP UE. Z seopilota dostałem odpowiedź, że muszę taki sobie wyrobić aby się rozliczyć. Wczoraj byłem w US i powiedziano mi aby dostać NIP UE muszę być VATowcem.

Czy ktoś mi pomoze?

Robert mam ten sam problem, mam firmę ale nie jestem VATowcem, pisałem do seopilot i odpisali że musze mieć NIP UE

Z tego co wiem aby mieć NIP UE trzeba być VATowcem a mi to nie jest na rękę.

VAT jest przydatny dla firm które mają obroty większe jak 50000zł rocznie. A ja tyle nie wyciagam.

Ale mnie to trochę dziwi, jesli seopilot prowadzi usługi tylko dla poslkich stron to co ma do tego VAT EU?

Mi się wydaje że przez to że na Cyprze jest zarejestrowane.

Może to wam pomoże

Podejrzewam, że przy exporcie jest podobnie

Edytowane przez Pro-Concept
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kończy mi się testowy projekt pozycjonowania - jak mogę go wyłączyć?

Info dla ciekawskich:

1 fraza wybrana przez system doszła mi na 3 pozycję, 2 fraza na 6 pozycję, a 3 fraza na 20 pozycję.

Dziwne jest to że system pokazuje tylko pozycję drugiej frazy jako 7, a o reszcie nie ma info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są (przynajmniej w chwili pisania tego postu zaliczam się do tej grupy :D )

model biznesowy, niektóre strony nie są efektywne wg ich systemu. PR, Site, BL to nie wszystko biorą pod uwagę bardzo wiele różnych czynników. A zdradzać "know-how" nie muszą, na pewno wtedy sporo osób by zmieniało swoje strony pod ten system, co by było bez sensu.

na efekty pozycjonowania należałoby poczekać, testuje efektywność, trochę nie fair jest już oceniać system. System z założenia ma być automatyczny, więc dostosowanie tego automatu na pewno nie jest proste, trzeba być przygotowanym na różne "kwiatki".

(a zarejestrowałem się na forum właśnie przez ten temat, nie jestem z Seopilota, żeby nie było ;P )

100% jesteś z seopilot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% jesteś z seopilot

Niestety, ale nie jestem od nich :) Wiesz, po prostu jestem zadowolony ze współpracy z nimi i chciałbym, żeby jak najdłużej działali i płacili jak płacą. Tyle, bez żadnych teorii spiskowych proszę ;) Aczkolwiek wiem, że nie zna się dnia ani godziny... co mam nadzieję, że się zmieni.

Na pewno poprzyjmowali sporo typowych zapleczówek - nie tworzonych za bardzo dla ludzi, więc nie ma się dziwić, jak odrzucają. (Chociaż takie też mają jakąś tam moc.) Szkoda tylko tych wartościowych serwisów.

A tu przykład takiej, która dostaje prawie 450zł... ;) Nieźle. 5304 zł rocznie - Page Rank 4, AUTOPILOT! - Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problem z instalacją kodu na Wordpressie, wszystko wykonane zgodnie z instrukcją i pojawia się:

Błąd aktualizacji informacji. Zaktualizuj kod Boksu Reklamowego w serwisie

i spróbuj ponownie.

Any ideas? :x

//edit

Nvm, serwis został odrzucony ;)

Edytowane przez b0br
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie system oceny stron jest mało zrozumiały dla początkujących - "strona nie przeszła wewnętrznych wymogów systemu", a nigdzie nie jest to wytłumaczone. Mniejsza o to - pytanie z innej beczki: czy można ponownie dodać (za jaki czas) serwis do systemu? Bo może "wewnętrzne wymogi systemu" sie poprawiły? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to opiszę moją historię, która jeszcze nie ma końca :soczek:

Pod koniec lutego i na początku marca dodałem swoje strony do systemu seopilot jako wydawca. Wszystko jest fajnie i wogóle, pieniądze są przelewane, jest "miodzio".

Wczoraj system rano wysyła mi wiadomość:

"Niestety, serwis nie odpowiada na żądania wysyłane przez nasz indeksator.

Prawdopodobną przyczną mogą być - ustawienia Anty DDOS, które zablokowały IP naszego indeksatora, te ustawienia mogą znajdować się w panelu administracyjnym strony internetowej jak i na serwerach hostingowych, które oferują tę usługę.

"

Wysłałem maila admina mojego dedyka, sprawdził od razu w niedzielę, blokady nie ma. Odpisałem do SeoPilot, czekam na ich reakcję. Status tej jednej strony (cała reszta jest na tym samym serwerze, część nawet na tym samym IP i blokady nie ma) "zapewnij możliwość indeksacji". Nie wiem czy to tylko przypadek, ale strona była najlepiej zarabiającą :(

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alienek, spróbuj jeszcze raz nagrać pliki instalacyjne. Miałem dokładnie to samo przed weekendem. Boksy po prostu przestały się wyświetlać... Nadpisałem pliki i zaskoczyło.

Teraz serwis czeka ponownie na weryfikacje... zamiast od razu zostać aktywowany...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hasturn

Nie powinno być takiej sytuacji. Prosimy o przesłanie wiadomości poprzez formularz zwrotny w serwisie SeoPilot.pl, podając informację kiedy dodałeś do Czarnej listy wymienione przez Ciebie tematyki oraz podając swój nr USER ID i nr ID serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności