Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@hagira - "wewnętrzne wymogi" - hmm może strona musi być w telewizji, albo w radiu hehe. Z niecierpliwieniem czekam na odpowiedź na profilku. Dzięki za opinię :D

A wiesz, że nie pomyślałem. Tylko, że to w takim razie nie byle jakiej, bo blog hobbysty, który dodałem był w radiu tyle że lokalnym więc pewnie za mała wioska to była :P

A na poważnie, zarzuciłem dla testu i odpowiedź o "wewnętrzych wymogach" mnie rozwaliła.

W każdym razie na tym najpewniej skończyła się nasza współpraca.

Siedzi gość jak w alternatywach i rzuca kostką, damy... nie damy...

Oczywiście to jedynie subiektywna opinia, niemniej uważam, że każdy ma prawo do błędów i powiedzmy, że dodawane przez nas stronę często pozostawiają wiele do życzenia, ale wówczas wystarczy napisać:

"...popraw to i tamto i pogadamy..."

Myślę, że dla ludzi to ważne ale może się mylę.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Certyfikat kompetencji zawodowych Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi przyszło info o obniżeniu stawki, w sumie nadal jest ok więc na system nie chce narzekać, ale jeśli została obniżona ze względu na słabe wyniki pozycjonowanych stron na niej to przyjrzał bym się też stronom pozycjonowanym :P bo tematycznie nie pasują do mojej strony ani w jednym procencie. Więc można by to poprawić :D

tylko taka sugestia, po za tym jestem zadowolony jak na razie ;)

U mnie niestety podobnie, ale nie jest źle ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie, zarzuciłem dla testu i odpowiedź o "wewnętrzych wymogach" mnie rozwaliła.

W każdym razie na tym najpewniej skończyła się nasza współpraca.

Siedzi gość jak w alternatywach i rzuca kostką, damy... nie damy...

Oczywiście to jedynie subiektywna opinia, niemniej uważam, że każdy ma prawo do błędów i powiedzmy, że dodawane przez nas stronę często pozostawiają wiele do życzenia, ale wówczas wystarczy napisać:

"...popraw to i tamto i pogadamy..."

Myślę, że dla ludzi to ważne ale może się mylę.

Tak tak, ale jakbyś dodał najbardziej badziewną stronę jaką posiadasz.. i przypadkiem, całkiem cudownie.. przeszła by wymogi seopilota, to już byś siedział cicho i nie marudził.

To nie jest firma państwowa tylko prywatna, mają prawo ustalać wymogi jakie tylko im się żywnie podoba i nie mają żadnego obowiązku dzielić się informacjami o nich ze swoimi klientami / wydawcami :)

Rozumiem rozgoryczenie, bo jakaś strona nie została dodana.. ale wiesz.. to co dla Ciebie jest szczytem góry, dla innego może być rowem mariańskim :D

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie ludzie -.-"

Póki co Seopilot jest jak najbardziej wporządku. Kasa jest na koncie zawsze do 24 godzin. Support odpowiada też w ciągu 24 godzin (przynajmniej w moim przypadku tak było). Na jednej z moich stron podnieśli mi też stawkę. Zobaczymy jak będzie dalej ale w chwili obecnej to jest świetna forma zarobku.

Oczywiście zaraz się odezwą głosy, że jestem ich pracownikiem czy coś w tym guście, bo w Polsce tylko malkontenctwo może być true i szczere :D Dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$eddard - Zależy, czy robiłeś coś innego oprócz umiejscowienia strony w systemie. Jeżeli pozycjonowałeś na daną fraze to dlaczego masz upaść? możesz ale nie musisz. W każdym razie polecałbym Ci opcje katalogowania/preclowania jeden użytkownik ostatnio miał dobre precle, które naprawde bardzo dużo dają a jak pamiętam test był na trudną fraze - był test na blogu https://seo.zgred.pl.

Edytowane przez markt24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności