Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę działalnośc gospodarczą i mogę wystawiać tylko rachunki - nie jestem VATowcem. SEOPILOT przy wypłatach wymaga podania VAT-EU którego nie posiadam. Rejestracja takiego numeru wiąże sie ze złożeniem odpowiedniego wniosku do urzędu skarbowego.

Jeśli złożę taki wniosek - to automatycznie zostanę zmusziny wystawiania faktur wraz z watem (dla innych usług niż SEOPILOT)?

Czy wiąże się to z koniecznością robienia kwartalnego sprawozdania dla US?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko że w takim przypadku.. np. moja księgowa, po konsultacji z kilkoma innymi księgowymi, twierdzi.. że w sytuacji kiedy zarabiam dosyć sporą kwotę regularnie, a tytuł w dokumentach rozliczeniowych brzmi "usługi reklamowe", to muszę założyć działalność.

Mówi również, że nie byłoby problemu, jakby napisane było "dzierżawa miejsca reklamowego" lub "wynajem miejsca reklamowego". W taki sposób współpracuje z adtaily i tutaj nie ma problemu, jednak usługi reklamowe dla niej oznaczają już coś więcej niż sam wynajem miejsca pod reklamę i twierdzi ze US może się przyczepic.

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelwel,

Wariantem może być rozliczanie się z nami jako osoba fizyczna.

Niestety jest to niemożliwe z powodu zbyt dużego dochodu z waszego serwisu.

Jeśli nie zmienicie zasad, to niestety będę musiał zrezygnować z Waszych usług - z powodu prowadzonych innych usług bym musiał odprowadzić większy VAT niż mam dochód z seopilot.

Mam nadzieję, że przemyślicie sprawę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dodałem 2 wartościowe strony do seopilota.Jedna to strona zapleczowa z PR2 i strona firmowa seo - PR2

Obie jednak szybko zostały odrzucone, bo jak twierdzą moderatorzy seopilota strony nie spełniały tzw."wewnętrznych wymogów" :)

To ja sie pytam jakie to te wewnetrzne wymogi?! Skoro nawet firmowej strony nie chcecie przyjąć.

@Seopliot - Niestety, ale jak tak dalej będziecie prowadzić swoją politykę przyjmowania stron do systemu, to nie wróżę wam sukcesu i popularności na rynku, bo ludzie sie poprostu zniechęcą odrzucaniem kolejnych wartościowych stron i dodawaniem kolejnych.

Dobrym wyjściem byłoby sie otwarcie i ujawnienie tych wewnętrznych wymogów, bo wątpie by to obniżyło jakość przyjmowanych do systemu stron.W tedy, każdy by wiedział, co ma zrobic by jego strona mogła sie dostac do systemu.

A kontrola nad przyjmowaniem nadal by przecież była.(chyba że macie w tym jakiś swój własny interes, kogo przyjąc a kogo nie)

Jak na razie nie polecam tego systemu z powyższych powódów.

Tyle w tym temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozważaliście opcji, że być może całość tego systemu opiera się na koszykach, czyli jeśli są klienci którzy chcą pozycjonować określone frazy tematyczne to pod nie akceptowane są strony. Jaki sens miałoby dopuszczanie nawet super/hiper serwisów z tematyk na które nie ma popytu? Poza tym każda kategoria to inna trudność, być może trafiacie ze stronami w te łatwiejsze i już mocno obsadzone. Według mnie jest to rozsądne wytłumaczenie. :)

Edytowane przez radoslaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wewnętrznych wymogów - ludzie, czy wy nie rozumiecie, że jak zdradzą te wewnętrzne wymogi to pojawią się strony, które będą robione pod seopilota? A co za tym idzie, więcej spamu, śmieci, a mniej korzyści dla pozycjonerów.

W żaden sposób nie bronię firmy czy ich polityki. Jest to firma prywatna, mogą robić co chcą. Wiadoma sprawa, że każdemu komu odrzucą stronę jest "niemiło" bo nie zarobi na niej, ale cóż... życie. Może warto się zastanowić co faktycznie było nie tak? Poprawić? Lepiej podlinkować? Pokombinować trochę, bo w końcu jak to mówią, SEO to wieczne kombinowanie....

PS. Ktoś już wyżej dobrze napisał - jak by przez przypadek, jakimś sposobem udało się dodać śmietnik, spam do systemu i zarobić to każdy by cicho siedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wewnętrznych wymogów - ludzie, czy wy nie rozumiecie, że jak zdradzą te wewnętrzne wymogi to pojawią się strony, które będą robione pod seopilota? A co za tym idzie, więcej spamu, śmieci, a mniej korzyści dla pozycjonerów.

Nie zgodzę się z Tobą. Jak zawieszą wysoko poprzeczkę (np PR3 BL10000 Unikalna treść itp) i ktoś temu sprosta to lepiej i dla systemu (bo mniej pracy nad przyjmowaniem stron) i korzyści dla użytkownika (przede wszystkim zero rozczarowania). Strony przechodzą również przez ręczną akceptację administratora, więc spamu chyba nie dodadzą.

Edytowane przez AdvertsMedia
468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Advertsmedia - masz racje. Jeśli byłaby wiadome wew. wymogi co do stron(a na pewno byłby nie małe), i jesli ktoś by ich nie spełniał, to i tak moderator seopilota ręcznie nie pozwolił by na wejście do systemu.

Czyli wszystko byłoby pod kontrolą.

Tak więc nie mam mowy tu o jakimś spamie, czy obniżeniu jakości,wartości przyjmowanych stron.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory jestem bardzo niezadowolony z wyników działania systemu. Oto pelna lista linków jakie otrzymałem dla frazy z budżetem 200 zł :

...

6 linków w obrębie jednej domeny (podstrony ) za 200 zł miesięcznie - uważam że jest to jakiś żart - jeśli system ma działać w ten sposób to wątpie że pozycjonerzy będą kupowali od was linki.

W tej cenie od chociażby textlinkbrokers czy innych firm w Usa jestem w stanie mieć 15-30 linków z głównych stron serwisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś u Was 2 blogi. Jeden przetrwał do dziś w SeoPilocie, drugi skasowałem, z powodu problemu z hostingiem (własna, zadbana treść, blisko 2k BL, PR=2). Zmieniłem szablon, pozbyłem się problemów i próbowałem ponownie dodać bloga. Odrzucony. Dziś ponownie chciałem dodać bloga, to mi zaśpiewało, że "Niestety, Twój serwis [adres] został odrzucony już wcześniej przez System!". Zupełnie nie wiem z jakiego powodu, skoro wcześniej był zaakceptowany.

@Badek,

Prosimy o kontakt z Działem Pomocy, postaramy się pomóc. Zawsze możesz dodać go ponownie po 3 miesiącach od daty odrzucenia.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 linków w obrębie jednej domeny (podstrony ) za 200 zł miesięcznie - uważam że jest to jakiś żart - jeśli system ma działać w ten sposób to wątpie że pozycjonerzy będą kupowali od was linki.

Fraza w międzyczasie musiała wejść do Top10 - od tego momentu przyrosty linków się zatrzymują.

Na swojej jednej frazie z budżetem 15zł, zanim weszła do Top10 uzyskałem 45 lokalizacji linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności