Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, tylko że w takim przypadku.. np. moja księgowa, po konsultacji z kilkoma innymi księgowymi, twierdzi.. że w sytuacji kiedy zarabiam dosyć sporą kwotę regularnie, a tytuł w dokumentach rozliczeniowych brzmi "usługi reklamowe", to muszę założyć działalność.

Mówi również, że nie byłoby problemu, jakby napisane było "dzierżawa miejsca reklamowego" lub "wynajem miejsca reklamowego". W taki sposób współpracuje z adtaily i tutaj nie ma problemu, jednak usługi reklamowe dla niej oznaczają już coś więcej niż sam wynajem miejsca pod reklamę i twierdzi ze US może się przyczepic.

@strus,

Skoro zarabiasz "dosyć sporą kwotę" prosimy o kontakt na finanse@seopilot.pl, postaramy się pomóc w tej kwesti.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory jestem bardzo niezadowolony z wyników działania systemu. Oto pelna lista linków jakie otrzymałem dla frazy z budżetem 200 zł :

6 linków w obrębie jednej domeny (podstrony ) za 200 zł miesięcznie - uważam że jest to jakiś żart - jeśli system ma działać w ten sposób to wątpie że pozycjonerzy będą kupowali od was linki.

W tej cenie od chociażby textlinkbrokers czy innych firm w Usa jestem w stanie mieć 15-30 linków z głównych stron serwisów

No widzisz, ja z ciekawosci az u siebie sprawdzilem, dla frazy na która mam ustawiony budzet 20 zl (od 2 miesiecy). Fraza cały czas byla w okolicach top10, aktualnie 12 miejsce.. i powiem szczerze, ilosc linkow za kwote 20 zl mnie zaskoczyła:

266

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

266 linków z unikalnych domen? Sprawdz BL prowadzące do tych linków. I za to 20 zł co zrobiłeś? Wbiłeś frazę do top 10 bez żadnego innego linkowania? Jaka trudność frazy? I najważniejsze. Co dalej? Ile musisz dać, żeby iść wyżej? Ile, żeby osiągnąć top 3? Czy wszystko będziesz robił na czuja licząc, że jeden algorytm przechytrzy inny dużo bardziej rozbudowany algorytm?

@it_management, czy ja wiem czy to do końca taki żart? Skoro płacą dużo, to jeszcze więcej muszą ściągnąć. Finansów nie oszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vortex nikomu nie płacą za 6 linków na podstronach w serwisie 200zł, na pewno jest jakiś błąd w algorytmie przydzielania tych linków dla stron w top10 skoro jednej osobie za 20zł dało 266 linków, a drugiej za 200zł dało 6 linków ...

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Psik, a czy ja gdzieś napisałem, że płacą za te 6 podstron? To idzie do wspólnej kieszeni, ale z tej kieszeni płacą wszystkim wydawcom i to bez względu ile zarabiają na ich stronach. Jeśli nie mają wpływów równoważących wydatki, a nie chcą dokładać do systemu, to muszą postarać się o większe wpływy. Tego nikt nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pyzdera,

Bonus za PR można wypłacić po 3 miesiącach pozostawania serwisu w naszym Systemie, licząc od dnia w którym przeszedł on w status "OK". Serwisy, które przeszły w status OK przed 01.02.2012, okres 3 miesięczny jest liczony od 01.02.2012, tj. kiedy System zaczął pracę w pełnym trybie.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management - chyba jesteś "zapięty" na seopilota. Takie mam wrażenie. Testuję właśnie ten system i jedno w czym się z Tobą mogę zgodzić to umieszczane linki na jednym serwisie. Ja tylko usunąłem - później dodało już w miarę różnorodnie.

A skuteczność ? Jak poszukasz to znajdziesz monitoring z mojego testu. Zdziwisz się jak jutro opublikuję kolejny.

Całe 2 stówy wydałeś na frazę - normalnie szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtecki - nie chodziło o zmianę pozycji tej fraz. Klient jest jednym z topowych jeśli chodzi o pozycje i o ruch ale o mechanizmy przydziału linku,które są po prostu niedopracowane.

Zwracam na to uwagę,że algorytm przydziału jaki stosuje seopilot nie działa poprawnie dla stron będących od początku w topie.

Łącznie dla tego klienta ustawiony był budżet ok 1000 zł - dla pozostałych 5 fraz sytuacja była identyczna. Ilość przydzielanych linków - mizerna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że po wejściu do top10 linki nie są już przydzielane to prawda.

Mam 2 frazy poniżej top 10 (top 3 i top 8) i zauważyłem że przy budżecie po 50zł na frazę 0 nowych linków. A 3 frazę mam pewnie nawet nie w top50 i w ciągu 24h jest ~20 linków

Edytowane przez L3oN
banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seopilot czy to prawda ze wasz system z pkt widzenia pozycjonera nie dziala skutecznie dla fraz ktore w momencia kupienia linkow sa juz w top10 ?

Już odpowiadaliśmy Tobie na to pytanie na tym forum, post numer: 833

Za 200 zl otrzymalem 6 linkow z podstron - inny projekt z mniejszym budzetem za 20 zl mial tych linkow duzo wiecej.

To co tyczy się tego przypadku, prosimy podać numer id projektu, słowo kluczowe i zwrócenie się z tym pytaniem do Działu Pomocy. Jeśli chodzi o inne projekty to tej informacji nie możemy przedstawić.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności